עבודה באוסטרליה לא עגלות

תוכן עניינים

 

עבודה באוסטרליה לא עגלותעבור ישראלים רבים אוסטרליה הפכה לאחד היעדים הפופולאריים של השנים האחרונות. אנחנו מדברים על יעד בו רמת ההכנסה גבוהה, יודעים ליהנות מהחיים ומשם ניתן להתחיל בטיול הגדול מסביב לעולם. אלא שישראלים צעירים רבים טועים לחשוב כי האפשרות היחידה העומדת בפניהם היא עבודה בתחום העגלות הידועות לשמצה. אלא, שלא כך הדבר. היום, אנחנו יודעים להגיד כי אוסטרליה משופעת באפשרויות תעסוקה רבות עבור אלו שלא מעוניינים לעבוד במכירות.

במאמר הזה נקדיש את מירב תשומת הלב עבור ישראלים צעירים שעוד לא יודעים לאן פניהם מועדות. אבל, חשוב לזכור כי באוסטרליה יש הזדמנויות מפתיעות עבור אנשים מבוגרים יותר. בעלי השכלה וניסיון במקצועות מבוקשים. במידה ואתם מעוניינים לשמוע עוד, אנחנו מזמינים אתכם כמובן, לקרוא את המאמרים שלנו בהם אנו עוסקים באפשרויות העבודה המגוונות שיש לאנשים עם השכלה וניסיון.

אבל, במידה ואתם חבר'ה צעירים הרוצים להתפרס יפה, לחוות חוויה של פעם בחיים רגע לפני שאתם יוצאים לטיול הגדול, המאמר הזה כאון, נוצר למענכם!

 

עבודה בחקלאות

אין ספק כי אחד תחומים הפופולאריים ביותר עבור צעירים ביבשת אוסטרליה זה תחום החקלאות. אוסטרליה זו יבשת ענקית, רחבת ידיים שרוב שטחה מוקדש לעבודות חקלאות שונות. מפרדסים של פירות אדר דרך לולי תרנגולים גדולים ועוד. באוסטרליה תמצאו מגוון אפשרויות שיזכירו לכם במובנים רבים עבודה בקיבוץ.

אלא, שבניגוד לעבודה בקיבוץ אנחנו מדברים על כור היתוך עבור מאות צעירים ברחבי העולם הבוחרים בעבודה לא שגרתית מהסוג הזה. המגורים יהיו לרוב בשטח של המעסיק בהם תגורו עם עובדים ממדינות שונות.

השכר הוא גבוה יחסית, משהו ששווה בערך לחמש מאות שקלים ישראלים עבור יום עבודה. ימי העבודה אורכים בערך 6-7 שעות, ונפרסים על פני ארבעה עד חמישה ימים בשבוע. מכיוון שהאוסטרלים יודעים מה לעשות בזמן הפנוי שלהם, אנחנו בטוחים כי לא תתקשו למצוא מה לעשות בזמן שיישאר לכם בסיום יום העבודה.

 

עבודה בקהילה היהודית

אם אתם אוהבים את תחום החינוך, הרי שעבודה בקהילה היהודית יכולה להתאים לכם בדיוק. בערים הגדולות של אוסטרליה תמצאו קהילה של יהודיים וישראליים להם מוסדות רבים. לא פעם הם מחפשים אנשי חינוך ישראליים להם מנטליות ישראלית, הדוברים את השפה העברית.

מכיוון שממוצע השכר באוסטרליה הוא גבוה, גם כאן תוכלו להבטיח לעצמכם שכר נאה תמורת עבודה שתיתן לכם, בין השאר גם תחושה גדולה של סיפוק.

בנוסף, לא פעם מחפשים בקהילות היהודיות יוצאי צבא ישראליים שיעזרו במשימות אבטחה כאלו ואחרות. כך שגם זו אפשרות עבור צעירים ישראליים שלא רוצים לעבוד קשה תמורת כסף טוב.

 

עבודה במסעדנות

עבודה באוסטרליה לא עגלותאוסטרליה מלאה בעבודות הנקראות 'עבודות כפיים'. משמע, עבודות לחבר'ה צעירים שאין עבורם מספיק עובדים ברחבי היבשת. בין היתר, ניתן למצוא עבודה בתחום המסעדנות. גם פה, חשוב לזכור כי צריך לוודא שאתם עובדים עבודה חוקית בלבד ושאתם יודעים בוודאות לאן אתם מגיעים.

 

מכירות מדלת לדלת

אם תחום המכירות מושך אתכם אבל אתם פשוט לא רוצים לעבוד בעגלות, תוכלו וודאי להשתלב בעסקים המוכרים אמנות מדלת לדלת. היתרון הגדול בעבודה מהסוג הזה הוא כמובן- העמלות. כך שאם אתם אוהבים מכירות וטובים בזה, יכול להיות שיש לכם כאן הזדמנות לעשות לא מעט כסף בזמן קצר.

אתם לא יודעים במה לבחור? מבולבלים משפע האפשרויות? אל תדאגו. בדיוק בשביל זה אנחנו פה. אצלנו, ב- טרמינל 3 נמצא לכם את העבודה המתאימה לכם ביותר באוסטרליה או בכל מקום אחר בו תבחרו. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה בדרום אמריקה

  עברתם אתה המסלול הרגיל של כל ישראלי. הלכתם לשנת שירות או מכינה, עשיתם צבא ועכשיו אתם חולמים על הטיול הגדול. אתם מחפשים מהר מקום

קרא עוד »
עבודה מועדפת? עדיפה בחו"ל

  זה הרגע השתחררתם מצה"ל, וזהו שלב בו אתם הופכים להיות אנשים בוגרים שיצאו לחיים האמיתיים. היציאה לחיים האמיתיים כרוכה במחשבות על העתיד, מחשבות על

קרא עוד »
איך לעבוד בחו"ל ללא אזרחות

  ככל שהשנים עוברות, אנשים רבים מגלים את יתרונות העבודה בחו"ל, ורבים מהם מבצעים רילוקשיין למדינות זרות על מנת לעבוד, חיילים משוחררים רוצים לנסוע לעבוד

קרא עוד »
התקשרו עכשיו