עבודה בקפריסין

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רוצים לעבוד בחו"ל אבל לא רוצים לטוס רחוק מדי? עבודה בקפריסין היא הפיתרון המושלם עבורכם. עבודה בקפריסין היא נחיתה רכהמגוון משרות בקפריסין לישראלים להתחלת החיים מיד לאחר השחרור שלכם, מדובר על אזור עבודה מבוקש המכניס משכורת גבוהה תוך שילוב של מגורים מפוארים ומלא אטרקציות ומקומות אליהם תוכלו להגיע, טיול בשילוב עבודה.

עבודה בקפריסין – למה דווקא קפריסין?

קפריסין היא אי קטן מלא בתיירי חוץ, דבר נהדר למי שרוצה לעבוד בעגלות. מעל ל 2 מיליון תיירי חוץ מגיעים מדי שנה לאי. מלבד לכך, קפריסין הפכה למדינה מפותחת מאוד בשנים האחרונות, מאז שהמטבע המקומי שלה הפך ליורו. רוב רובם של התיירים והאוכלוסייה המתגוררת באי דוברת אנגלית, ככה שהשפה לא אמורה להוות מכשול למכירות שלכם. כמו כן, מדובר על אי יפהפה, מקום תוסס וצעיר, מסיבות, אוכל אותנטי וטוב ומלא אטרקציות שאסור לכם לפספס.

עבודה בקפריסין – עבודה בעגלות

רוצים להרוויח כסף ולא להתרחק כל כך מהבית? עבודה בעגלות בקפריסין היא הפיתרון המושלם עבורכם. עבודה בעגלות ממוקמתאיך מוצאים עבודה בקפריסין באזורי מסחר דינמיים, מקום הומה אדם שם ההזדמנויות שיש לכם למכור מוצרי קוסמטיקה ומוצרי טיפוח לעוברים והשבים גדול מאוד. לא נצייר לכם מציאות אחרת, העבודה אינה עבודה פשוטה, אבל היא כן משתלמת. משך זמן העבודה היומי הוא כ-10 שעות ביום, אתם מתחילים את היום בבוקר, הסעה מגיעה לאסוף אתכם אם אתם גרים רחוק מהקניון, ובסוף היום חוזרים בהסעה. כמובן שיש הפסקות במשך יום העבודה, ארוחות, זמני מנוחה, לא עוד עבודה שגרתית אם זה מה שחשבתם. העבודה היא למעשה גם סוג של עצמאית, כמובן שיש לנו אינטרס שתמכרו כמה שיותר מוצרים, אבל גם לכם. אנו מעודדים מכירה של מוצרים באופן אינדיבידואלי, כל מכירה מזכה אתכם בהכנסה נוספת למשכורת שלכם, ככה שהעבודה היא לא רק לפי שעות אלא גם לפי מכירות.

עבודה בעגלות מייצרת הכנסה גבוהה מאוד, שיא ההכנסות הוא בתקופת החגים או בעונות התיירות החמות. תוכלו להגיע להכנסה של כ-30 אלף שקלים אם רק תשקיעו מספיק מאמץ, תכירו את המוצרים כמו שצריך, ותדעו לאילו לקוחות יותר משתלם לפנות (משתנה לפי המקום בו אתם נמצאים). כמובן שתעברו הדרכה כבר בהתחלה, בימים הראשונים תהיו צמודים לאחד המוכרים הוותיקים והוא יסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת. אין תחרות ביניכם ובין המוכרים, יש חלוקה מסודרת ואפילו עזרה הדדית, החברים איתם אתם עובדים, איתם אתם גם ישנים.

איפה ישנים בקפריסין?

ישנם כמה אזורי מגורים בקפריסין, אנו דואגים לכך שתתגוררו בקרבת מקום העבודה שלכם, וקרוב לעיר עצמה, ככה תוכלו לבלות אתתנאי המחייה לישראלים העובדים בקפריסין הזמן הפנוי שלכם בשופינג, ברים, מסיבות, חופים וכן הלאה… כבר כאשר תנחתו יאספו אתכם מהשדה לדירה בה תתגוררו בתקופה הקרובה. הדירות אותן אנו מציעים בסבסוד כמעט מלא מלוות בבריכה בבית, מטבח מאובזר, חדרים מרווחים, חצר לפעמים, רכב השייך לאותה דירה ועוד… הדירה בסבסוד כמעט מלא, לרוב אתם תצטרכו להפריש כ-100 דולר בחודש לטובת שכר דירה.

אישור עבודה בקפריסין

אם אתם חוששים שאנו עוד אחת מהחברות שעובדות באופן לא חוקי, יש לכם טעות. עבודה בעגלות דרכנו פועלת בצורה חוקית, אם יש לכם דרכון אירופאי כמובן שזה יכול להוות יתרון עבורכם בתנאי הקבלה ובמיסוי. לאחר שעברתם את כל שלבי הקבלה אנו נדאג לעזור לכם להוציא אישור לעבודה בחו"ל. אתם תדאגו להביא את הרעב שלכם ואת הנכונות שלכם להרוויח כסף, אנו נדאג לכל השאר.

צעירים ישראלים שמשתחררים מהצבא וטסים לעבוד בחו"ל זה לגמרי לא חדש ולגמרי לא נדיר. אלא שמרבית הישראלים בוחרים לטוס הרחק מעבר לים למדינות כמו ארה"ב, קנדה, אוסטרליה ולכל הפחות מדינות אירופה המערבית. אבל יש גם אופציות קרובות יותר לבית כמו למשל עבודה בקפריסין ועבור אנשים רבים יש לכך משמעות. אז במה אפשר בכלל לעבוד במדינה כל כך קטנה כמו קפריסין? מה חשוב לדעת לפני שטסים לעבוד בחו"ל ואיך זה קשור לעבודה פה באזור האגן התיכון? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת טרמינל עבודה בחול.

עבודה בקפריסין

עבודה בקפריסין? במה אפשר לעבוד שם?

אחד מהתחומים הבוערים ביותר בהם עובדים ישראלים רבים בחו"ל הוא תחום המכירות. תחום זה הוא התחום שבו קיים פוטנציאל גבוה מאוד להכנסות גבוהות כשהיקף ההכנסות תלוי לגמרי בעובד עצמו. בתוך תחום נרחב זה, ישנו תחום שלבטח כבר שמעתם עליו ונקרא עבודה בעגלות. המדובר למעשה בדוכני מכירה ממש כמו אלו שאתם מכירים מהקניונים הגדולים פה בארץ. בדוכנים אלה מוכרים מגוון רחב של פריטים ובראשם מוצרי קוסמטיקה, אקססוריז, אופנה ומובייל. הצלחה בעבודה מסוג זה תלויה בשני פרמטרים מרכזיים. הראשון שבהם הוא מידת ההשקעה והיכולות של העובד עצמו והשני הוא היקף התנועה של קונים פוטנציאליים באזור הדוכן. עגלות מכירה אלה מוצבות בדרך כלל במרכזים תיירותיים, קניונים גדולים ואזורים בהם ישנה תנועה רבה של מבקרים.

כל מי שהיה אי פעם בקפריסין ואפשר להניח שכישראלים, לבטח ביקרתם שם לפחות פעם אחת, יודע שבקפריסין ישנה תנועה ערה מאוד של תיירים בעונת התיירות ושכל התיירים האלה מרוכזים בכמה אזורי תיירות מרכזיים בהם ישנה פעילות ענפה מאוד של דוכני מכירות, לרוב בתצורה של "שוק ים תיכוני", אבל לא רק. במילים אחרות, עבודה בקפריסין יכולה להיות מאוד אטרקטיבית בכל הקשור לעבודה בעגלות מכירה והשאלה היחידה היא עד כמה אתם מוכנים להשקיע וליזום על מנת למקסם את הרווחים הפוטנציאליים שלכם בעבודה כזאת.

מה חשוב לדעת לפני שטסים לעבוד בחו"ל ואיך זה קשור לקפריסין?

הבחירה לעבוד בחו"ל היא בחירה שיכולה לשלב כמה מניעים שהשניים המרכזיים שבהם הוא לעשות כמה שיותר כסף בתוך זמן קצר יחסית ולצבור כמה שיותר חוויות בילוי, פנאי וטיול בתוך אותו פרק זמן. מניעים אלה קיימים אצל כל אחד שטס לעבוד בחו"ל, אבל המינון שלהם מאוד משתנה מאדם לאדם. ישנם עובדים שטסים לחו"ל כדי לעבוד ולעבוד ולעבוד ואין להם שום עניין אפילו ביציאה לבלות בשעות הערב אחרי העבודה. מבחינתם הם טסים לחו"ל בכדי לייצר כמה שיותר כסף ולחזור ארצה. אחרים טסים עם גישה יותר מאוזנת שתאפשר להם גם לחסוך כסף, אבל גם ליהנות ולצבור חוויות. אנחנו כמובן לא שופטים אף גישה וכל אחת מהן היא גישה מצוינת עבור מי שבוחר אותה.

העניין הוא, שהגישה הזאת בהחלט צריכה להשפיע על סוג העבודה ועל המדינה בה אתם מעוניינים לעבוד. עבודה בקפריסין היא עבודה שאפשר לייצר בה לא מעט הכנסות, אבל צריך להיות מוכנים גם לאווירה התיירותית שתמיד נמצאת באוויר. רמת השכר בקפריסין היא לבטח נמוכה יותר מזו בארה"ב, בקנדה או באירופה המערבית וגם את זה צריך לקחת בחשבון. ובכל זאת, עבודה בקפריסין בהחלט יכולה להיות אטרקטיבית עבורכם גם בהיבט של ההכנסות, מהסיבה הפשוטה שעבודת המכירות בקפריסין פונה לתיירים המגיעים מאותן מדינות עשירות ומשלמים בסכומים שהם גבוהים יותר מרמת המחירים שמכירים תושבי קפריסין עצמם. זה אומר שהעמלות שלכם במסגרת עבודה בקפריסין, נגזרות מתוך סכומים גבוהים ממש כמו אלו שמגלגלים בעגלות מכירה במדינות אירופה, בארה"ב או בכל מדינה מערבית אחרת.

אם אתם מחפשים עבודה טובה, אבל אתם לא רוצים להתרחק מהבית יותר מדי, רוצים ליהנות מתרבות דומה יחסית, מזג אוויר דומה וגם נוכחות גבוהה וקבועה של ישראלים בסביבתכם, עבודה בקפריסין יכולה להיות אופציה נהדרת עבורכם. חברת טרמינל עבודה בחול מציעה לכם מגוון רחב של עבודות בחו"ל ובכלל זה גם במדינות באזור הים התיכון, לרבות קפריסין. בטרמינל תוכלו לקבל סיוע בכל הסידורים הנדרשים לפני שאתם עולים למטוס וכמובן בסיוע רצוף לאורך כל השהות שלכם בקפריסין או בכל מדינה אחרת שבה תבחרו לעבוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!