עבודה בקפריסין

רוצים לעבוד בחו"ל אבל לא רוצים לטוס רחוק מדי? עבודה בקפריסין היא הפיתרון המושלם עבורכם. עבודה בקפריסין היא נחיתה רכהמגוון משרות בקפריסין לישראלים להתחלת החיים מיד לאחר השחרור שלכם, מדובר על אזור עבודה מבוקש המכניס משכורת גבוהה תוך שילוב של מגורים מפוארים ומלא אטרקציות ומקומות אליהם תוכלו להגיע, טיול בשילוב עבודה.

עבודה בקפריסין – למה דווקא קפריסין?

קפריסין היא אי קטן מלא בתיירי חוץ, דבר נהדר למי שרוצה לעבוד בעגלות. מעל ל 2 מיליון תיירי חוץ מגיעים מדי שנה לאי. מלבד לכך, קפריסין הפכה למדינה מפותחת מאוד בשנים האחרונות, מאז שהמטבע המקומי שלה הפך ליורו. רוב רובם של התיירים והאוכלוסייה המתגוררת באי דוברת אנגלית, ככה שהשפה לא אמורה להוות מכשול למכירות שלכם. כמו כן, מדובר על אי יפהפה, מקום תוסס וצעיר, מסיבות, אוכל אותנטי וטוב ומלא אטרקציות שאסור לכם לפספס.

עבודה בקפריסין – עבודה בעגלות

רוצים להרוויח כסף ולא להתרחק כל כך מהבית? עבודה בעגלות בקפריסין היא הפיתרון המושלם עבורכם. עבודה בעגלות ממוקמתאיך מוצאים עבודה בקפריסין באזורי מסחר דינמיים, מקום הומה אדם שם ההזדמנויות שיש לכם למכור מוצרי קוסמטיקה ומוצרי טיפוח לעוברים והשבים גדול מאוד. לא נצייר לכם מציאות אחרת, העבודה אינה עבודה פשוטה, אבל היא כן משתלמת. משך זמן העבודה היומי הוא כ-10 שעות ביום, אתם מתחילים את היום בבוקר, הסעה מגיעה לאסוף אתכם אם אתם גרים רחוק מהקניון, ובסוף היום חוזרים בהסעה. כמובן שיש הפסקות במשך יום העבודה, ארוחות, זמני מנוחה, לא עוד עבודה שגרתית אם זה מה שחשבתם. העבודה היא למעשה גם סוג של עצמאית, כמובן שיש לנו אינטרס שתמכרו כמה שיותר מוצרים, אבל גם לכם. אנו מעודדים מכירה של מוצרים באופן אינדיבידואלי, כל מכירה מזכה אתכם בהכנסה נוספת למשכורת שלכם, ככה שהעבודה היא לא רק לפי שעות אלא גם לפי מכירות.

עבודה בעגלות מייצרת הכנסה גבוהה מאוד, שיא ההכנסות הוא בתקופת החגים או בעונות התיירות החמות. תוכלו להגיע להכנסה של כ-30 אלף שקלים אם רק תשקיעו מספיק מאמץ, תכירו את המוצרים כמו שצריך, ותדעו לאילו לקוחות יותר משתלם לפנות (משתנה לפי המקום בו אתם נמצאים). כמובן שתעברו הדרכה כבר בהתחלה, בימים הראשונים תהיו צמודים לאחד המוכרים הוותיקים והוא יסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת. אין תחרות ביניכם ובין המוכרים, יש חלוקה מסודרת ואפילו עזרה הדדית, החברים איתם אתם עובדים, איתם אתם גם ישנים.

איפה ישנים בקפריסין?

ישנם כמה אזורי מגורים בקפריסין, אנו דואגים לכך שתתגוררו בקרבת מקום העבודה שלכם, וקרוב לעיר עצמה, ככה תוכלו לבלות אתתנאי המחייה לישראלים העובדים בקפריסין