עבודה בעגלות בחול – מה שאתם צריכים לדעת

תוכן עניינים

 

עבודה בעגלות בחוללעולם לא נמאס לשמוע על סיפורי הצלחה של יוצאי צבא שטסו לחו"ל על מנת לעבוד בעגלות ופשוט החליטו להשאר שם כמה וכמה שנים. הכל מתחיל בתוכנית פשוטה של עבודה בעגלות לחצי שנה עד שמונה חודשים, ומשם מוצאים את עצמם הצעירים עובדים כמה שנים ומרוויחים לא מעט כסף תוך כדי בילוי בחברתם של צעירים, מסיבות ומלא חוויות. האם באמת הכל ורוד כמו שמספרים לכם?

 

עגלות בחול – מה זה בכלל?

עבודה בעגלות בחול אמנם מצוירת באופן די ורוד, אך לא הכל ורוד אם נאמר את האמת. עבודה בחו"ל בעגלות היא עבודה מאוד מבוקשת בקרב צעירים רבים ולכן לא כל מי שמגיש בקשה מתקבל, ישנו שלב סינון שהוא מכתיב מי ממשיך הלאה ומי נשאר בארץ, אך ניתן לגשת כמה פעמים שרוצים למעט מקרים חריגים.

 

עבודות בעגלות יכולות להיות מאוד מפחידות בתחילת הדרך כאשר אתם לא מכירים אף אחד מסביב, ואתם נמצאים למעשה בארץ זרה (אולי בפעם הראשונה). אמנם תרחיש כזה יכול להישמע די מלחיץ, אך החברות שמעסיקות אתכם מתמחות בניהול מסוג זה ועברו מספיק עובדים בכדי לדעת איך להתנהל ברגעי לחץ.

 

לא כל אחד טוב במכירות או מכיר את הפוטנציאל שלו, כמובן שאם אתם טובים זה ישרת אתכם בסוף החודש בקבלת המשכורת. המשכורות של עבודה בעגלות בחול מתבססות על אחוזי מכירה, ככל שתמכרו יותר מוצרים ככה תרוויחו יותר כסף. עגלות בחול הן למעשה דוכן המוכר מגוון עשיר של מוצרים, מוצרים ישראלים, מוצרי קוסמטיקה, מוצרי ים המלח ועוד. המטרה שלכם היא למכור לעוברים והשבים את המוצרים, הדרך בה אתם מוכרים תלויה בכם – מה שעובד לכם נכון, כמובן שתוך נימוס. לרוב המוכרים מנסים על עצמם את מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה בכדי להראות את טיב המוצר בזמן אמת מול הלקוח.

 

עגלות בחול יכול להניב לכם משכורת שמגיע ל 3,500$ גם אם אתם לא מומחים במכירות ונמצאים בתחילת הדרך. אם אתם כבר בעלי ניסיון או שאתם כבר זמן מה מוכרים בעגלות תוכלו להגיע גם למשכורת של 7,000$ במיוחד בתקופת החגים הנוצריים בו הקניון מלא באנשים.

 

עבודה בעגלות בחול – איפה ישנים?

חשבתם שלא ידאגו לכם ללינה? אז לפני שניגע בלינה נסביר לכם איך הנהלים עובדים מרגע בו אתם מקבלים אישור לעבוד בעגלות. רוב החברות ירכשו לכם כרטיס טיסה על חשבונן וכאשר תגיעו לשדה התעופה אף יחכה לכם רכב שייקח אתכם ישר לבית בו אתם תתגוררו בתקופה הקרובה.

 

אם ציפיתם לכך שתהיה לכם דירה אישית, אז צר לנו לאכזב אתכם, אבל כן תקבלו אחלה חדר ואחלה שותפים. החוויה העוצמתית ביותר שתחוו בעת עבודה בעגלות בחול הינה החוויה החברתית, כן מדובר על כסף מעולה ואתם נמצאים במקום זר. אבל מלבד לכך אתם תגורו עם ישראלים נוספים גם להם יש עבודה בעגלות בחול, לכל דירה יש בדרך כלל רכב אישי איתו תוכלו לנוע בחופשיות ביום החופש שלכם. כל עובד לרוב יהיה זכאי ליום חופש אחד בשבוע, יום מרוכז בו תוכלו לנסוע לטייל, לבלות בחוץ ולעשות כרצונכם (אל תעברו על החוקים…).

 

האם משתלם לעבוד בעגלות? עגלות בחול עבודה קשה אך משתלמת, אל תהססו לוודא את כל הפרטים הקטנים עם החברה המעסיקה אתכם. כיום יש עשרות אלפי ישראלים צעירים ברחבי העולם שעובדים מספר שעות ביום ומרוויחים כמו הייטקיסט במשרד מובחר. כן, הכסף משתלם אך יש גם תקופות לא פשוטות של געגועים למשפחה ולארץ, תמיד יש אפשרות לחזור, אבל איזה מזל שאתם מוקפים בישראלים בגילכם שעברו בדיוק את מה שאתם עוברים?

 

עגלות בחול עבודה לכל החיים

עבודה בעגלות בחול ביעדים הכי מבוקשיםלרוב ישראלים צעירים רבים מגיעים לעבוד בעגלות בחול לתקופת זמן מוגבלת בכדי לעשות קצת כסף ולהתחיל בחיים בארץ, לגיטימי ומובן. אבל אף אחד לא אמר שעבודה בעגלות הינה עבודה זמנית בלבד, תוכלו לעשות מעבודה בעגלות קריירה (לעיתים גם בארץ).

 

כל חברת עגלות מעסיקה מספר עובדים, ולכל מספר עובדים יש אחראים, וגם לאחראים שלהם יש אחראים. אם תראו נכונות, רצינות ומקצועיות תוכלו להתקדם בהיררכיה לאט לאט ולמצוא את עצמכם מפתחים קריירה מתוך משהו שראיתם בתור חוויה בלבד. גם אחראי משמרת יכולים תוך כדי משמרת להנות ממכירות שנכנסות למשכורות שלהם ועדיין לקבל תשלום עבור האחריות שהוטלה עליהם.

 

איך נדע איזו חברת עגלות לבחור?

יש חשיבות רבה לחברה איתה אתם רוצים ללכת כל הדרך, קחו בחשבון שלא רק החברה בוחרת אתכם אלא גם אתם בוחרים בה. שימו לב מה יש לחברה להציע לכם ובדקו מה יש לחברות אחרות להציע גם כן. השוואה בין החברות אינה דבר פסול ואף חשוב מאוד בכדי לדעת למה אתם נכנסים. כמו בכל תחום גם בשוק העגלות יש חברות טובות וטובות פחות, שימו לב ובחנו את רמת האמינות של החברה אליה אתם פונים, מה היא דורשת ממכם, קראו חוות דעת אודות החברה ובחנו מכל הכיוונים באיזו חברה אתם בוטחים גם בזמן השהות שלכם בחו"ל.

 

כמובן שעליכם לערוך מפגש היכרות גם בשלבים בהם אתם נמצאים רק בתור מתמודדים ולא בתור עובדים מן המניין. ברגע בו בחרו בכם חברה מקצועית תעניק לכם מפגשי היכרות בכדי להכיר את החברה יותר לעומק, מה היא עושה ומהם הדגשים שלה. לעיתים במפגשים אלה גם תוכלו להכיר עובדים שיטוסו אתכם ותעבדו יחד.

 

כמו כן, לכל חברת עגלות יש חוזה עבודה שעליכם למלא, בדקו את הפרטים לעומק, התייעצו עם מכרים שכבר עברו תהליך דומה. כיום יש בפייסבוק הרבה קבוצות שמעניקות סיוע ומענה לכל שאלה שיש לכם שלא שאלתם את חברת העגלות. עגלות בחול היא עבודה שמוגדרת בתור חלום ולא סתם, וודאו את כל הפרטים הקטנים לפני שאתם מגשימים את החלום שלכם.

 

עבודה בעגלות בחול – מחייה

יתרונות העבודה בעגלות בחו"לדיברנו הרבה על ההכנסות שעומדות להיות לכם, ואנו בטוחים שנהנתם לשמוע את הפרטים האלה, אך קיימות גם הוצאות, אלו החיים. כאשר אתם שוהים בחו"ל עליכם יהיה לשלם עבור המחייה שלכם, דמי השכירות יהיו מסובסדים לרוב באופן משמעותי, וביום החופשי שלכם עליכם לדאוג לעצמכם, כל בילוי הוא מכספכם האישי. החברה דואגת לכלול במשכורת הגבוהה גם את דמי המחייה שלכם, אמנם נסיעות לא יעלו לכם כסף אלא יהיו מטעם החברה, אך בכל הנוגע למגורים ופנאי זה עליכם.

 

עבודה בעגלות בחול – לסיכום

בין אם אתם רוצים לחיות את החלום האמריקאי או אפילו חלום אירופאי תדעו שהחלומות האלה הכי ישראלים – עבודה בעגלות בחול מאפשרות לנו לטעום את הטעם המתוק של חול עם נגיעות של ארץ ישראל ומשכורת בינלאומית. יש הרבה יתרונות לעבודה בעגלות בחו"ל, אך תמיד יש את החסרונות מצד שני – געגוע וארץ זרה. אין לנו ספק שבסופו של דבר תצעו מרוויחים. עגלות בחול עבודה קשה, אל תשכחו את זה, אך עם כל החברה שיש מסביב, הערבים ביחד, הסופשים שהם רק שלכם, אתם שוכחים כמה קשה לעבוד ומתרכזים בחוויה עצמה. מקווים שאתם כבר מוכנים עם תיק ארוז, כל מה שנותר הוא להיפרד מההורים.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה בחול עגלות

  מה יקרה אם נשלב את החלום האמריקאי עם קצת מבטא ישראלי? עבודה בחול בעגלות היא השילוב המושלם, תוכלו לחיות בחול ולהתנהל כאזרח מן המניין,

קרא עוד »
עבודה זמנית בחו"ל

  הרבה ישראלים רוצים לעבוד בחו"ל אך לא רוצים לעשות רילוקיישן ולהתחייב לתקופה ארוכה במדינה זרה. בדיוק בשביל זה יש מגוון עבודות זמניות בחו"ל שניתן

קרא עוד »
עבודה בספרד לישראלים

  ישראלים רבים חולמים לכבוש את העולם. האמת היא שאין הסבר מדעי לסיבה זו. אולי זה משום שמדינת ישראל היא מדינה קטנה בה ההזדמנויות מוגבלות.

קרא עוד »
התקשרו עכשיו