פספורט קארד ביטוח נסיעות לסטודנטים לשנה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר בסיסי ומומלץ ביותר עבור כל מי שיוצא את גבולות המדינה. זה מה שיבטיח לנו כי כל ההוצאות הרפואיות שלנו מכוסות במידה ונדרש להוצאות שכאלו המהלך השהייה בחו"ל (למשל, עקב פציעה או מחלה), וכיום ניתן לכלול במסגרת ביטוח הנסיעות גם כיסוי למקרים של ספורט אתגרי, סקי ועוד. עבור מי שטס ללימודים בחו"ל וגם חוזר לביקורים בארץ מספר פעמים בשנה, מומלץ בחום להכיר את פוליסת הסטודנטים של פספורט קארד – פוליסת ביטוח נסיעות בתעריף שנתי אשר תקפה לכל אורך השנה.

מה מציעה פספורטכארד במסגרת ביטוח נסיעות שנתי לסטודנטים ועבור מי זה מתאים?

כפי שניתן להבין מכותרת המאמר, האופציה לביטוח נסיעות לשנה שמציעה פספורט קארד מתאימה אך ורק לסטודנטים (ולבני זוגות) אשר טסים ללימודים בחו"ל לתקופה של כמה שנים. למעשה, הפוליסה הזאת היא היחידה בשוק המותאמת במיוחד לסטודנטים והיא מהווה פתרון מצוין, נוח ומשתלם עבור כל מי שטס ללימודים באיטליה, ביוון או בכל מקום אחר בעולם (לא כולל שוויץ וארה"ב ) הפוליסה מכסה את כל תקופת השהייה של הסטודנט בחו"ל ומסירה את כל הדאגות, כל סטודנט מקבל כרטיס אשראי מאסטר קארד שאותו הוא יוכל להטעין במקרה הצורך ולשלם הוצאות רפואיות בחו"ל בלי להוציא כסף מהכיס. כך שבין אם אתם מבקרים בני משפחה, נוסעים לצרכי עבודה או לימודים או אפילו מתכננים כמה וכמה חופשות וטיולים שונים בחו"ל במהלך השנה הקרובה ביטוח סטודנטים יכסה אותכם לאורך כל השנה.

sסטודנטים

מה כוללת פוליסה זו? למעשה, את כל מה שכוללת פוליסת ביטוח נסיעות רגילה של פספורט קארד – כיסוי עבור הוצאות רפואיות דחופות בעת השהייה בחו"ל, הטסה רפואית לארץ במידת הצורך, מוקד של רופאים ישראלים עימם ניתן להתייעץ בעברית בכל יום ובכל שעה בשיחת טלפון וגם בווידאו צאט, מוקד רופאים מומחים שיבא ועוד אפשרויות להרחבות שונות דוגמת כיסוי לספורט אתגרי או סקי בעלות חד פעמית .

מה שמייחד את פוליסת הביטוח השנתית היא כי היא תקפה מראש למשך שנה שלמה, ואין צורך להפעילה מחדש בכל פעם כשחוזרים לישראל. אם רכשתם פוליסה שכזו (בתעריף שנתי קבוע), אתם יכולים פשוט לעלות על המטוס בראש שקט ולדעת כי אתם מכוסים במהלך הלימודים בחו"ל, תוכלו להאריך את הפוליסה כל שנה עד לתום תקופת הלימודים.

כאמור, גם את הפוליסה השנתית של פספורט קארד ניתן להגדיר ולהרחיב לפי אופי הנסיעה שלכם, להוסיף כיסויים אלו ואחרים ולהבטיח כי אתם מכוסים גם אם אתם מבצעים פעילויות של ספורט אתגרי, למשל.

היתרונות הנוספים של ביטוח נסיעות לסטודנטים של פספורט קארד הם כמובן הנוחות – אין צורך לעשות ביטוח נסיעות בכל פעם מחדש לפני שטסים לסמסטר הבא וגם אין צורך לשלם הוצאות רפואיות כבדות בחו"ל והעלות – כשהתעריף הוא שנתי העלות אטרקטיבית יותר פר יום, בהשוואה למרבית ביטוחי הנסיעות הסטנדרטיים שתעשו במיוחד לקראת טיסה נתונה וספציפית.

לסיכום, ביטוח נסיעות לסטודנטים של פספורט קארד מהווה פתרון מצוין לסטודנטים במוסדות הלימודים השונים, הביטוח הטוב ביותר שסטודנט יכול לרכוש לעצמו בשוק הביטוח, במידה ואתם טסים ללימודים בחו"ל מומלץ בחום לבחון אפשרות זו.

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>