עבודה בפנמה: לגלות את אמריקה מחדש

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודות בדרום אמריקה ובפנמה

לכל מי שאוהב את האותנטיות והחוויה המנטלית האופיינית לאזורי מרכז-דרום אמריקה בלבד, בוודאי יתאהב ברעיון של עבודה בפנמה. פנמה ממוקמת בצדה הדרומי-מזרחי ביותר באמריקה המרכזית, וכמובן אחת המדינות שהכי מאופיינות תחת מטריית האותנטית הדרום אמריקאית שכה אהובה על הישראלים. המדינה שוכנת לחופי הים הקריבי והאוקיינוס השקט וגובלת עם קולומביה וקוסטה ריקה. ישראלים רבים נוערים אליה על מנת לטייל, אז מדוע בעצם לא להשתקע, לעבוד ולעשות מזה כסף?

עבודה בפנמה: יש חדש תחת השמש

פנמה מדהימה ביופיה ומשלבת מגוון נופים טבעיים של יערות גשם, חופים צלולים וזהובים בתוספת של אורבניות ותיירותיות, ומהווה יעד אטרקטיבי, הן לתיירים והן כיעד עבודה. מגוון העבודות המוצעות לישראלים גדול, ובהן הרווחית והידועה ביותר, עבודה במכירות ובעגלות. העגלות בפנמה ממוקמות במרכזי הקניות והקניונים, והעיקר מכירתן הוא בתחום הטיפוח, מוצרי קוסמטיקה ומיישרי שיער.

פנמה נחשבת לגן עדן של ממש עבור אוהבי אוכל והנאות, ואין בה מחסור באירועים תרבותיים מהנים ואטרקציות בילוי רבות ומגוונות. כך, מובטח עבור הצעירים שמעוניינים להרוויח אופקים, לחוות אווירה אחרת ולעשות הרבה כסף, גם הנאות מרובות וחיי חברה תוססים. אם ניקח בחשבון את הלך הרוח המשותף של הצעירים המגיעים לפנמה על מנת לעבוד, לבטח נקבל מתכון להנאה צרופה, חוויה אחרת והרפתקאה של ממש.

עגלות או לא להיות

העבודה תחת המטריה של החברות המספקות עבודה בעגלות ומכירות עבור צעירים ישראלים המבקשים לתור אחר עבודה בפנמהחיפוש עבודה בקנדה מבטיחה עבור הצעירים את המיטב שבמיטב. חברות אלו דואגות לעובדיהן, מלוות אותן בכל שלבי התהליך, החל מהקבלה לעבודה ועד התנהלותם של הצעירים בזמן עבודתם בקניונים. החברות דואגות להיות לעזר ככל שיהיה בכך צורך, משתתפות בהוצאות כרטיס הטיסה ואף מספקות איסוף משדה התעופה ע"י רכב חברה ונהג פרטי.

מיקומה האסטרטגי של פנמה מהווה נתיב עיקרי לסחר הבינלאומי. וכך, כלכלת פנמה מתבססת במידה רבה על מגזר השירותים, ובכלל זה ענפי המסחר אשר מפותחים בה מאד. עקב כך, הקניונים ומרכזי הקניות בפנמה גדולים מאד, ומגיעים אליהם אנשים מכל רחבי העולם. עגלות המכירה הממוקמות בקניונים בפנמה ידועות ומוכרות, ואנשים רבים המגיעים למרכזי הקניות לעיתים קרובות מגיעים אליהן באופן ישיר על מנת לבצע רכישה. המכירות מרקיעות שחקים, וכך גם עמלות העובדים בהתאם.

החברות המספקות עבודה בפנמה לישראלים מקפידות שלעובדיהן יהיו את התנאים הטובים ביותר שיוכלו לבקש לעצמם, מעבר לליווי הצמוד. ההשקעה בעובדים חשובה להן, מאחר שהן מאמינות שעובדים מרוצים יביאו את התוצאות הטובות ביותר.

העובדים מתגוררים בקומפלקסי מגורים ובהם דירות מפוארות, מאובזרות ומרוהטות, בתחושה של בית נופש, עם נופים מדהימים לים או לעיר. הדגש על חיי החברה בא לידי ביטוי גם בפרמטר זה, שכן החברות שמות דגש על כך שמיקומם של קומפלקסי המגורים יהיה בסביבה צעירה, במרכז העיר וסמוך למרכזי קניות ואתרי בילוי.

מלבד הנוף המהפנט והעבודה הרווחית, חשובים לא פחות הם החיים בפנמה לצד האנשים עמם חולקים את העבודה.
חברות התעסוקה והעגלות דואגות לבחון בצורה המיטבית ביותר את האנשים המגיעים אליהן לעבודה, וכך מבטיחות המצאותם של אנשים איכותיים וטובים.  לצד היכרות עם אנשים חדשים ומעניינים, מכירים המגיעים לעבודה בפנמה, את חבריהם החדשים שבבוא היום יהפכו גם למשפחה של ממש.

אין כל ספק כי עבודה בפנמה, ובפרט עבודה בעגלות, תהיה הפתרון המושלם עבור מי מכם שמבקש לאחד בין הטיול הגדול לבין עבודה, או מי מכם שמעוניין לשחזר את חווית דרום אמריקה בצורה בוגרת יותר. פנמה היא היעד המושלם עבור כל מי שמבקש לעצמו את עבודת חלומותיו.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>