עבודה באירופה בעגלות

עבודה באירופה המדריך המקיף עבודה באירופה

אם אתם נמצאים עכשיו בתהליך של חיפוש עבודה בחו"ל, לבטח שמעתם על כמה וכמה הזדמנויות עבודה בארה"ב, אולי גם באוסטרליה ואולי גם ביפן, אבל כדאי שתדעו שישנן גם לא מעט הזדמנויות עבודה באירופה והכוונה היא למדינות רבות ברחבי אירופה ובמיוחד במערבה. אז באילו מדינות באירופה תוכלו למצוא עבודה טובה עם הכנסה נאה בצידן? מהן העבודות המרכזיות בהן תוכלו להשתלב? האם תוכלו לשלב גם טיול לצד עבודה? האם תחיו שם בתוך קהילה של ישראלים? האם תהיה לכם הזדמנות להתערות באוכלוסייה המקומית? את כל התשובות לכל השאלות הללו, תוכלו למצוא כאן במסגרת המדריך המקיף של עבודה באירופה.

 

אז באילו מדינות באירופה תוכלו לעבוד?

תחילה חשוב להדגיש את הדבר הבא: עצם הבחירה של צעירים ישראלים לצאת ולעבוד בחו"ל טומנת בחובה שתי מטרות מרכזיות: האחת היא מטרת הטיול וחוויית התרבות הזרה החדשה והשנייה היא עשיית רווח כספי משמעותי, שלא ניתן להשיג אותו פה בישראל ללא מקצוע, ללא תואר וללא ניסיון. המשמעות היא שמצד אחד אתם רוצים לבחור במדינה שבה אתם יכולים למצוא עניין בפעילות פנאי, טיולים, אטרקציות תיירותיות ואווירה כללית ומצד שני, אתם רוצים לבחור מדינות שבהן רמת השכר היא אכן כזאת שנחשבת לאטרקטיבית ביחס לרמת השכר פה בישראל. בבחינה של יבשת אירופה, אנחנו מדברים בעיקר על מדינות מערביות כמו אנגליה, ספרד, גרמניה, שוויץ ועל ערי מפתח ובראשן אמסטרדם, בירת הולנד, שנחשבת לאחד היעדים התיירותיים הגדולים בעולם, שגם מציע שלל הזדמנויות עבודה סביב פעילות תיירותית זו.

ישנן כמובן מדינות נוספות בהן תוכלו למצוא עבודות, אך מדובר בעיקר במדינות בהן חוקי ההגירה הם נוקשים מאוד ושבהן רמת השכר אינה גבוהה דיה בכדי להעניק לכם את האטרקטיביות הנדרשת כשהמטרה המרכזית שלכם היא להרוויח כמה שיותר כסף בתוך פרק זמן קצר. בסופו של דבר, המדינות והער