עבודה במינכן

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

מינכןעבודה במינכן, בירת בוואריה שביער השחור היא יעד קסום עבור ישראלים רבים. מדובר על עיר גדולה ומפותחת בעלת היסטוריה עשירה. מינכן עשירה גם במשאבים. אנו מדברים על עיר בה אליה מתרכזות שלל חברות הייטק, שם מוקמת חברת המכונית המפורסמת BMW, כמו גם המשרדים הראשיים של רשת מקדונלדס גרמניה ומיקרוסופט גרמניה.

כך שמינכן היא אולי לא אחת מערי הבירה של אירופה, אבל אין ספק כי מדובר על יעד בו ניתן לעשות לא מעט כסף. או אם נגיד בפשטות: רוצים להרוויח טוב בזמן קצר? מינכן זה המקום בשבילכם.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על האפשרויות העומדות לפניכם במינכן, אנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא!


עבודה במינכן – האמת היא שכל האפשרויות פתוחות

מינכן היא כאמור העיר העשירה ביותר בגרמניה. רק כדי לסבר את אוזניכם, שכר הדירה לבדו עומד על מחיר כפול משכר הדירה הממוצע בברלין. כך שאתם יכולים בקלות למצוא את עצמכם עובדים כמעט בכל עבודה במינכן במידה ויש לכם את הכישורים הנדרשים. שכן למינכן לא מגיעים רק צעירים ישראלים אחרי צבא, במינכן תוכלו למצוא בקלות רבה יחסית משרות מעניינות בתנאים נוחים בתחום הייטק ולא רק. בין אם אתם מעוניינים לעבוד בתחום ההסעדה, התרבות והבילוי, את כל אלו תוכלו למצוא באחת הערים המפותחות בעולם.


עבודה במינכן – כמובן שיש גם מקום לצעירים

הצעות עבודה במינכןעבור צעירים המעוניינים לעשות כסף בזמן קצר, מינכן יכולה להיות יעד מעולה לשם כך. הרי בסופו של יום, מדובר על שיווק ומכירות לאוכלוסייה עמידה שלא מהססת לשלוף את הארנק במידת הצורך. עבודה בעגלות לפיכך היא אכן, עודנה הבחירה המועדפת על צעירים ישראליים רבים.

עבודה בעגלות למעשה כוללת מכירה של מוצרים שונים בדוכנים הפרוסים במרכזי הקניות הגדולים ברחבי העיר. עבודה בעגלות לוקחת בערך שמונה שעות ביום והיא מאפשרת לכם להרוויח לא רק משכר הבסיס  כי אם גם מהעמלות המצטרפות לכל רכישה ורכישה אותה מבצעים הלקוחות.


למה חשוב לשים לב רגע לפני שמתחילים עבודה במינכן

  1. רישיון עבודה תקין

    עבודה לישראלים במינכןגרמניה זו מדינה מסודרת עם חוקים נוקשים בכל הכרוך לתנאי עבודה. היתרון בכך הוא שאתם יכולים ליהנות מתנאי עבודה מצויינים להם דואגת המדינה. אבל, עליה וקוץ בה, תהליך השגת אישור עבודה תקין עלול לערוך זמן. ההמלצה היא כמובן לא ללכת לעבוד בלי שיש לכם את האישורים הדרושים שכן עבודה לא חוקית היא לא משחק. תמיד עדיף ללכת על הצד הבטוח ולהגיע עם כל האישורים הדרושים שיתנו לכם ראש שקט ויאפשרו לכם לעבוד בלי לפחד משוטרים עוברי אורך.

  2. חסכו קצת כסף לפני כן

    אמנם התנאים במינכן מצוינים ואנו בטוחים כי תצליחו להרוויח לא מעט כסף תוך זמן קצר. אבל, לא פעם לוקח מעט זמן עד שמתחילים ממש להרוויח ממשלח היד. לכן, ההמלצה היא תמיד לבוא עם קצת כסף שיאפשר לכם לעבור את החודשים הראשונים בנחת בלי להיות לחוצים עד לרגע כניסתה של המשכורת הראשונה.

  3. שימו לב לאן אתם הולכים

    צעירים רבים ברחבי הארץ מתפתים למודעות הקופצות להם באתרים שונים ומבטיחות להם עבודה בתנאים נוחים ומשתלמים. .אלא שחשוב מאוד לשים לב בתחום הזה שאתם הולכים עם אנשי מקצוע אמינים עליהם אתם יכולים לסמוך באמת ובתמים.


עבודה במינכן – דברו איתנו כדי להתחיל בתהליך

תהליך של מציאת עבודה נוחה ומשתלמת במינכן יכולה לקחת קצת זמן. שכן אתם לא מכירים את המקום, השפה והתרבות. בדיוק בשביל זה אנחנו מחכים לכם כאן. על מנת שנוכל למצוא ביחד את מקום העבודה הטוב עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>