עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי- זריקת מוטיבציה לחיים החדשים שלך

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

 

אמסטרדם, בירת הולנד, היא אחת הערים היותר מתוירות ומעניינות באירופה. העיר הכה קסומה הזו, טומנת בתוכה משהו שמושך אליה תיירים מכל העולם. ויתרה מכך, מהווה מוקד גדול ביותר לרילוקיישן של זרים מכל העולם המבקשים להתגורר ולעבוד בה. איך לא, היא לחלוטין אחת הערים שכל פינה בה נראית ממש כמו ציור, וכל פינה בה כמו מבקשת להצטלם כרקע לגלויה. אמסטרדם מתהדרת בנהרות לכל אורכה אשר מבליטים עוד יותר את יופיה, ומספקים רגע של נחת עבור כל השוהה בה.

הדרכון האירופאי- זכויות רבות לו

גם אם לא ייאמן, ישנה זמינות לא קטנה עבור עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי.
אודות להקמת האיחוד האירופי בתחילת שנות ה-90 של המאה ה-20,

איך מוצאים עבודה באמסטרדם עם דרכון אירופאי

נחתמו הסכמים רבים בין מדינות אירופה החברות באיחוד במטרה לעגן זכויות רבות למחזיקי דרכון אירופאי. זכויות אלו הן בתחומי עבודה, לימודים ומלגות, מגורים ותנאים סוציאליים כאלה ואחרים. המטרה של הסכמים אלו היא לאחד את אירופה למקשה אחת, כמו הייתה מדינה אחת.

כך, מוענקת לבעלי הדרכון האירופאי, איכות חיים גבוהה המתבטאת בזכויות רבות אשר מאפשרות פתיחת דלתות רבות בפניהם. ישראלים רבים אשר באמתחתם דרכון אירופאי נוהרים אל העיר אמסטרדם ומבקשים להתמקם בה. ומהמתרס השני, גם העיר אמסטרדם עצמה מבקשת ומעוניינת באלו האחרונים שיגיעו. זאת מאחר שהיתרונות הטמונים בכך ידועים וברורים, שהרי העיר מתפתחת בהתאם לכך.

באמסטרדם, פועלות באופן חוקי לחלוטין, חברות ישראליות רבות אשר תרות אחר צעירים לעבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי. ישנן חברות בתחומים המוכרים כמו מכירות ועגלות, וכן עבודה בתחומים כמו אבטחה, הובלות ואפילו בתי קפה, מסעדות ושלל עסקים קטנים אחרים. בתחומי המכירות והעגלות, ניתן למצוא בעיקר עגלות של מוצרי קוסמטיקה ומיישרי שיער שיש להם ביקוש רב באירופה.

עבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי- יתרונות כמו בחופשה אירופאית

מעבר לנופיה המדהימים של העיר והקסם האישי שבה, יתרונות העבודה באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי הם מעבר לגדר הרגיל.עבודה מומלצת באמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי החברות מסבסדות עבור העובד את כרטיס הטיסה, מעניקות מגורים מפוארים ואפילו רכב חברה. השכר החודשי גבוה במיוחד, ועומד על 6,000 אירו בממוצע. בחישוב מהיר, יותר מ-20,000 ₪ בחודש. מעבר לכך, ישנם גם בונוסים יפים ומכובדים למדי עבור כל מכירה שמתבצעת. ואם לא מספיק, גם בחלק מהחברות ניתן לקבל מענק על העבודה כעבודה מועדפת.

דבר חשוב ונוסף הוא כמובן חיי החברה, והרצון לדעת שהשהייה במגורים תהא נעימה. החברות שמות דגש על גיוסם של אנשים איכותיים, באמצעות ראיונות עבודה קולחים. מתחילים את היום יחד בקומפלקס המגורים המטורף, וסוגרים אותו יחד באירועי חברה יומיומיים עם אוכל טוב ומוזיקה. חברות אלו מבינות, כי ככל שישקיעו בעובדיהן, כך גם יגדלו הכנסותיהן, ולכן משקיעות נמרצות באלו האחרונים. כך למשל, ישנם קומפלקסי מגורים בעלי בריכה פרטית וחדר כושר ושלל תפנוקים אחרים.

כל זאת ועוד, העיר אמסטרדם ידועה בחיי חברה שוקקים ומלאי התלהבות. שפע האטרקציות בעיר הוא גדול מנשוא, ובכל כמה מטרים מצויים להם ברים, מועדונים, בתי קפה ומסעדות בשלל צבעים וסגנונות. אמסטרדם ידועה בתרבות הליברלית והחופשית בה, עיר האפשרויות הבלתי מוגבלות. ואין ספק כי הצעירים מנצלים כל רגע מכך.

הולנד היא אמנם מדינה קטנה יחסית לשאר מדינות אירופה, אך כמו שהיא קטנה- כך היא חמה. תושביה נעימי הליכות ויחד עם זאת חברותיים וחמים. הם תמיד ששים להיות לעזר ולסייע, ובנוסף לכך גם פתוחים להיכרויות חדשות ותמיד שמחים להיחשף לאנשים חדשים. אם יש בך את הרצון לשנות אווירה ולחוות חוויה בלתי נשכחת בעיר האפשרויות הבלתי נגמרות, אמסטרדם היא בדיוק המקום בשבילך.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>