ויזת עבודה לאוסטרליה לבעלי דרכון אירופאי- הדרך המהירה ביותר אל החופש

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

אוסטרליה, למרות היותה מדינה אשר מרוחקת מכלל ארצות ויבשות העולם האחרות, היא ידידה של ממש ומארחת מדהימה בכל הקשוראיך מוצאים עבודה באוסטרליה עם דרכון אירופאי לאירוח זרים מרחבי העולם המבקשים להגיע אליה, להתגורר ולעבוד. וכיצד אפשר להאשים אותם? חופיה המדהימים והזהובים של אוסטרליה הם ללא ספק החלום הרטוב של כל מי שאוהב את החיים הטובים ומעריך איכות חיים גבוהה. בעלי הדרכון האירופאי ישמחו לבטח לדעת שידם על העליונה בכל הקשור להוצאת ויזה לצרכי עבודה ומגורים.

מחזיקי דרכון אירופאי (או אמריקאי) רשאים לעבוד באופן חוקי למשך שנה באוסטרליה. אוסטרליה מייעדת לחיזוק קשרים בין מדינות, בייחוד בעודה רחוקה גאוגרפית מכל השאר, ודוגלת בעידוד חילופי תרבות בין אוסטרליה לבין מדינות אחרות. וכך, מתירה אוסטרליה ויזת עבודה לאוסטרליה לבעלי דרכון אירופאי למדינות אשר נמצאות בהסכם עמה, דוגמת אנגליה, איטליה וגרמניה. וכך, היא מאפשרת לאנשים צעירים בגילי 18-30 להגיע אליה, לעבוד, להתגורר ולעשות חיים.

ויזת עבודה לאוסטרליה לבעלי דרכון אירופאי- אם כבר ויזת עבודה אז רק עגלות

אפשרויות עבודה רבות עומדות בפני ישראלים בעלי דרכון אירופאי המבקשים ויזת עבודה לאוסטרליה. הותיקה והרווחית שבהן היא האפשרות לעבוד במכירות ובעגלות. העגלות ממוקמות במרכזי קניות וקניונים ומאוישות ע"י ישראלים שהתייעדו אליהן עוד מתהליך קבלה לעבודה מהארץ. החברות הללו מספקות לישראלים בעלי דרכון אירופאי את העזרה הדרושה להם להשגת ויזת עבודה לאוסטרליה תחילה, ולאחר מכן עוזרות להם להתמקם, ומדריכות אותן בכל הקשור לרכישת מיומנויות העבודה.

חברות אלו שמות דגש על התנהלות חוקית, על מנת שכל התהליך יילך בצורה חלקה. על מנת לקבל אשרה חוקית, יש להכין את כלל המסמכים לבקשת הויזה עוד מהארץ. אוסטרליה דורשת התקיימות עמידה בכמה דרישות אשר קריטיות למנת לקבל את האשרה בצורה חלקה, ובהן תוצאות בדיקות תקינות בתחום הבריאות, אי המצאותם של ילדים התלויים במבקש, וביטוח רפואי רחב ומקיף לזמן השהייה באוסטרליה.

חשובים לא פחות הם כמובן חיי החברה, שהרי כאשר אנו מגיעים לארץ חדשה בכל קנה מידה עבורנו, אנו צריכים למצוא את הבית שיהווה עבורנו משפחה בתקופה הזו (כמה בעצם עולה שכר דירה באוסטרליה?). ואכן, החברות דואגות לגיוס של אנשים איכותיים לשורותיהן, ודואגות לשיבוץ בקומפלקסי המגורים שהן מציעות כחלק מהעבודה, לפי בקשות העובדים. קופלקסי המגורים עצמם מאובזרים, מרוהטים ואיכותיים, ומוסיפים על תחושת הנופש והכיף.

מבוקשת ושמה ויזת עבודה לאוסטרליה

ידוע כי ממשלת אוסטרליה מספקת מספר הקצאות מצומצם מאוד לצורך הנפקת הויזה המיועדת, אך חברות המכירות והעגלות עוזרותאיךמארגנים ויזה לעבוד באוסטרליה לבעלי דרכון אירופאי למגוייס הן לתפוס הקצאות אלו ולהיכנס תחת המטריה הכה מבוקשת של עבודה באוסטרליה. הויזה עצמה מקנה אישור לשהייה בגבולות אוסטרליה למשך שנה שלמה. היות שמדובר בתהליך קפדני של ממש, היתרון בעזרה מצד גורם מבין ומיומן הוא עצום בכל קנה מידה ומייתר כאבי ראש מיותרים.

לאחר קבלת האשרה לויזת עבודה, ידאגו חברות העגלות לספק למגויסים את התנאים הטובים ביותר גם בהמשך התהליך וילוו אותם באופן צמוד ככל שיזקקו לכך. בין היתר, יעזרו החברות במימון כרטיס טיסה עבור העובד, על מנת לחסוך בהוצאות ככל הניתן. בהגיע העובדים לנמל התעופה באוסטרליה, יחכה להם שירות VIP של ממש בדמות איסוף עד לבית המגורים. שם כמובן יקבלו העובדים החדשים קבלת פנים חמה ומזמינה ופתיח מדהים לתחילת חייהם החדשים.

הדרך המומלצת ביותר לקבלת ויזת עבודה לאוסטרליה היא לישראלים המחזיקים בדרכון אירופאי, שהרי היא הדרך הנוחה ביותר, והמהירה ביותר לקבלת האשרה. מאחר שהתהליך הוא קריטי, כיוון שכל טעות ולו הקטנה ביותר דינה סירוב, אין כל ספק שהעדיפות היא להיעזר ביודעי דבר. וכך להבטיח ביצוע התהליך באופן מדויק ככל האפשר, וקבלת האשרה בהקדם. לכן, עדיף לבחור בקפידה את החברה איתה תתחילו לעבוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>