דרושים ישראלים בחו"ל – תנאים טובים ושכר גבוה בעבודה חוקית!

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

דרושים ישראלים בחולדרושים ישראלים בחו"ל – תנאים טובים ושכר גבוה בעבודה חוקית!

אנחנו הישראלים ידועים כעובדים חרוצים, מסורים, מעט חצופים ובעלי ראש גדול. ישנם מעסיקים בחו"ל שנותנים עדיפות לעובדים ישראלים ומחפשים להעסיק ישראלים למשרות של מכירה וניהול. לרוב, עבודות בחו"ל משתלמות יותר מבחינה כלכלית. ההבדלים בשערי המטבע והשכר שהוא ברוב התחומים גבוה מהשכר הישראלי הופכים את היציאה לעבודה בחו"ל לצעד משתלם מבחינה כלכלית. צעירים ישראלים מחפשים כל הזדמנות לצאת לעבודה בחו"ל, להרוויח סכומים משמעותיים ולחזור ארצה למטרת לימודים, הקמת משפחה או קריירה. הסכום שתרוויחו בעבודה בחו"ל יכול לממן לכם דירה ראשונה, רכב, לימודים אקדמיים, הקמת עסק ועוד. 

היכן דרושים ישראלים בחו"ל?

אם חשבתם עד היום שעבודה בחו"ל מסתכמת רק בעבודה בעגלות מכירה או סבלות בארצות הברית – הגיע הזמן שתגלו שהעולם גדול ומלא בהזדמנויות. משרות מכירה אכן פופולריות בקרב ישראלים אך קיימות אפשרויות נוספות להעסקה במשרות חינוך, רפואה, סיעוד, כלכלה, הייטק, שיווק, הדרכה, נהיגה ותחומים רבים נוספים. ישראלים מתקבלים לעבודות בחו"ל בהתאם לדרישות הספציפיות באותה מדינה. לכל מדינה יש צרכים משלה וחוקים משלה בכל הקשור להגירה, שהות למטרה עבודה וביקור למטרת תיירות. 

איפה מותר לישראלים לעבוד בחו"ל?

על כל שהייה בחו"ל למטרת עבודה להיות חוקית. גם כאשר מציעים לכם שכר גבוה או מבטיחים לכם שהכול יהיה בסדר, אתם תהיו חכמים יותר ולא תסכימו לעבוד במתכונת לא חוקית. עבודה בחו"ל ללא אשרת עבודה עלולה לסבך אתכם מול רשות ההגירה ולהביא למצב של גירוש, מאסר, קבלת קנס ואיסור על כניסה חוזרת אל אותה מדינה. 

דרושים ישראלים בחו"ל ללא ניסיון

צעירים ישראלים חסרי ניסיון מצליחים למצוא עבודה בחו"ל בתחומי המכירות, סבלות, שמרטפות ואבטחה. בהעדר הכשרה מקצועית או רקע אקדמי אלו המשרות בהן תוכלו להשתלב גם בארץ. ניתן למצוא עבודות בארצות הברית, אירופה ואוסטרליה. האופציות רבות ולכל מדינה יש תקנות וחוקים משלה. ההליך כולו הופך הרבה יותר פשוט כאשר יש לצדכם חברת השמה שמתמחה בתחום ודואגת מראש למצוא לכם עבודה, לקשר אתכם עם אנשי קשר במדינת היעד ולדאוג לאשרת עבודה ופתרון מגורים. 

איך מוצאים עבודה בחו"ל?

חשוב להדגיש ששהייה במדינה זרה עם אשרת תייר אינה מאפשרת לכם לעבוד. בכדי להתקבל למקום עבודה רציני שמספק תנאים סוציאליים עליכם לקבל תחילה אשרת עבודה. מעסיקים רציניים לא יסכימו להעסיק אתכם ללא ויזת עבודה. אם אתם מחזיקים באזרחות זרה יהיה לכם קל יותר למצוא עבודה בחו"ל. עבודה בחו"ל אפשר וכדאי למצוא מראש כך שאתם יוצאים מהארץ בידיעה שיש מעסיק שמחכה לכם. משרות דרושים ישראלים בחו"ל אפשר למצוא דרך חברות השמה ובפורטלים של מודעות דרושים בארץ ובחו"ל. 

מדוע כדאי למצוא מראש עבודה בחו"ל?

ספונטניות היא תכונה מבורכת אך בכל הקשור לתעסוקה ופרנסה נעדיף לדעת מה בדיוק אנחנו מקבלים ובאלו תנאים. אתם תהיו הרבה יותר רגועים כאשר ממתינה בעבורכם משרה ואתם יודעים איזה שכר מצפה לכם. ישנם מקרים רבים בהם העובדה שיש לכם כבר עבודה במדינת היעד מגדילה את הסיכויים שלכם לקבלת אשרה. אם אתם יוצאים לעבודה בחו"ל יחד עם המשפחה כולה – כולנו תהיו רגועים יותר בידיעה שיש לכם כבר משרה מתאימה. 

איך מקבלים ויזה לעבודה בחו"ל?

כל מדינה קובעת בעצמה את התקנות שמאפשרות לאזרחים זרים לעבוד בשטחה. אתם כבעלי אזרחות ישראלית נדרשים בקבלת היתר (אשרת עבודה) על מנת לעבוד בכל מדינה שאינה ישראל. אם יש לכם אזרחות זרה תוכלו לעבוד בחו"ל בהתאם להסכמים קיימים בין שתי המדינות. בעלי אזרחות אמריקאית רשאים לעבוד ללא הגבלה בארצות הברית. מחזיקי דרכון אירופאי רשאים לעבוד ברוב מדינות אירופה. הצעד הראשון לקראת קבלת אשרת עבודה בחו"ל הוא היכרות עם התקנות במדינת היעד והכנת כל המסמכים הדרושים להגשת הבקשה. 

מי מקבל בקלות אשרת עבודה בחו"ל?

תצליחו להגדיל באופן משמעותי את הסיכויים שלכם לקבלת אשרת עבודה אם תוכיחו שאתם מביאים עמכם ערך רב. כמו כן, תתבקשו להוכיח שאין לכם כוונה להשתקע במדינת היעד או להמשיך לשהות בה באופן לא חוקי. רווקים ללא ילדים יקבלו בקלות אשרות עבודה בעוד בעלי משפחות יקבלו לרוב תשובה שלילית. יהיה זה כמעט בלתי אפשרי לקבל אשרת עבודה יחד עם ילדים או בגילאים מבוגרים. 

דרושים ישראלים בחו"ל במשרות של אבטחה, רפואה, סיעוד והייטק – אם תצליחו להוכיח שאתם בעלי רקע מקצועי או אקדמי באחד התחומים הללו או בתחום מבוקש אחר – הסיכוי שלכם לקבלת אשרת עבודה עולה בצורה משמעותית. כדאי לערוך מחקר קצר אודות שוק התעסוקה במדינת היעד ולברר אלו מקצועות נחוצים בה וכיצד אתם יכולים להביא תועלת. 

עבודה בחו"ל דרך חברת השמה ישראלית

יציאה לעבודה בחו"ל אינה מחייבת אתכם בהתנתקות מישראלית ומהשפה העברית. פועלות בישראל חברות השמה שמסייעות לישראלים להשתלב במשרות בכל רחבי העולם. חברות ההשמה הללו מתמחות בתחומים שונים כך שאפשר למצוא דרכן את כל סוגי העבודות. הן מפרסמות משרות דרושים ישראלים בחו"ל לעבודה בעגלות, אבטחה, סבלות, הייטק, פקידות, דיפלומטיה, פיננסיים ועוד. קיימת גם אפשרות למצוא עבודה בחו"ל בחברה ישראלית דוברת עברית. 

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>