תגמול מילואים

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

מה זה בעצם מענק מילואים? כל מה שרציתם לדעת, אך לא היה לכם את מי לשאול.

באם גם אתם נמצאים לקראת שירות מילואים, כדאי מאוד שתדעו כי בתור משרתים סדירים במילואים מגיעות לכם הטבות שונות. תגמול מילואים מגיע בדרכים שונות אך לכולן מחנה משותף אחד- בתור משרתי מילואים מגיע לכם יותר. אך כיצד מענקים אלו וההטבות השונות באות לידי ביטוי? בדיוק בשביל זה אנו כאן. בפורטל שלנו תמצא את כל המידע הרלוונטי ביותר עבורכם.

תן לשים את הראש על דיונה – מי בעצם מחויב לעשות מילואים? לא רק לוחמים קרביים.תגמול מילואים

למעט מיקרים חריגים, כל חייל שהשתחרר מצה"ל מחויב בימי מילואים, שירות שנתי קבוע עבור המדינה. בכלל זה נמצאים גם "ג'ובניקים" רבים ואפילו חיילות. באם סיימתם את שירות הסדיר, כנראה שגם עליכם תוטל חובה זו, שתמיד נראית כאילו היא הגיעה בזמן הכי לא נוח. זה בסדר, זהו חלק מהווי המילואים. אך מלבד "חופשה" מהבית, למספר הימים שתשרתו משמעות נוספת.

מילואים – תשרתו יותר, תקבלו יותר, זה הכלל. עכשיו נשאר רק לדבר עם השלישה הגדודית.

בשנים האחרונות החל צה"ל להנהיג נוהל לפיו משרתי מילואים זוכים לקבל מענק מילואים בעבור מספר ימי המילואים אשר בהם השתתפו. כיצד זה משפיע עליכם? אתם אולי לא תאמינו, אך לפעמים עדיף לבקש לקצר את החופשה שלכם מהמילואים, כך שירשמו לכם יותר ימי מילואים. לפעמים הבדל של יום מילואים מהווה הבדל של אלפי שקלים. לא חבל להפסיד אלפי שקלים בשביל יום נוסף בבית?

תגמול מילואים – לא רק מענק כספי. אז למה אתם זכאים בתור משרתי סדירים במילואים?

מענק מילואים הוא לא הדבר היחידי לו אתם זכאים בתור משרתים סדירים במילואים. תגמול מילואים מגיע לכם כמעט בכל מקום אליו תפנו. מעוניינים לנפוש בצימר? רוצים לאכול במסעדה טובה? רוצים לקנות גאדג'ט חדש? רוצים לראות סרט טוב או לקנות כרטיס להופעה שווה? אלו רק חלק מההטבות אותן תוכלו לקבל בתור משרת סדירים במילואים. בהחלט שווה לברר מה מגיע לכם!

סטודנטים ומשרתים במילואים? מגיע לכם יותר. בקרו אצל הדיקן כבר עכשיו ותתחילו להרוויח!

בתור סטודנטים מגיעות לכם הטבות גם במוסד הלימודים בו אתם לומדים. כנסו כבר עכשיו למשרד הדיקן ובדקו לאילו הטבות אתם זכאים. מוסדות החינוך הגבוהה השונים נוטים להעניק הטבות שונות למשרתים במילואים, החל מזכאות למועדי בחינה שונים, דרך חניכה צמודה על קורסים שהתפספסו ואפילו גאדג'טים ומתנות של ממש. משרד הדיקן אחראי על הנושא אז בקרו בו כבר עכשיו!

איך מקבלים את כל ההטבות? כרטיס המילואים שלכם פותח בפניכם את כל הדלתות.

כמי שבילו אפילו יום אחד בשנה במילואים, אתם גם זכאים לכרטיס ההטבה של משרתי מילואים. הכרטיס ילווה במספר סידורי אשר יאפשר לכם ליהנות מההטבות השונות. את מרבית ההטבות תוכלו לקבל בכל סוגי העסקים ובכל הארץ. באם שירתתם במילואים אך לא קיבלתם את הכרטיס, צרו קשר עם קצינת השלישות ובררו מולה את הנושא. הכרטיס בהחלט משתלם וכדאי שתחזיקו בו.

רוצים לדעת עוד על כל מה שמצפה לכם כחיילים משוחררים מצה"ל?

אנו מזמינים אתכם להמשיך ולסייר בפורטל טרמינל ולהתעדכן בכל מה שמעניין חיילים משוחררים.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים,

קרא עוד »

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב נירים חמש. השגרירות הקנדית ממלאת תפקידים רבים וביניהם גם הנפקת אשרות לישראלים המעוניינים לבקר, ללמוד, לעבוד או להגר

קרא עוד »

עבודה מועדפת במרכז

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת

קרא עוד »

מה ללמוד?

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו