עבודה במקסיקו

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה במקסיקוחולמים על מקסיקו? רוצים לעבוד במדינה שהנאה וכיף הם השמות השניים שלה? עבודה במקסיקו היא בוודאי העבודה הטובה ביותר עבורכם. עבודה במקסיקו היא הזדמנות נהדרת עבור אלו המעוניינים לעבוד במדינה בה הקרנבל לא נגמר לרגע. עבודה במקסיקו מתאימה למשפחות המעוניינות לעשות רילוקיישן ולהרוויח טוב והיא מתאימה לצעירים ישראלים המחפשים לעשות כסף לא רע רגע אחרי שהם משתחררים מהצבא. כך שההמלצה שלנו, בכל מקרה, בין אם אתם מעוניינים למצוא עבודה במקסיקו ובין אם אתם מחפשים עבודה בכל מקום אחר היא לא להצניע אף חלום. העולם מלא הזדמנויות עליהן לא חלמתם בכלל. כך שאנחנו בטוחים כי יש לנו להציע הרבה יותר ממה שאתם מסוגלים בכלל לדמיין. עבודה במקסיקו יכולה להיות בעגלות, חקלאות, בתחום התקשורת ומה לא. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על אפשרויות התעסוקה הקיימות במקסיקו, אנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא מאמר שיעשה לכם חשק פשוט לארוז מזוודה ולנסוע למדינה בה השמש לא שוקעת אף פעם.

עבודה במקסיקו – ראשית, על המדינה בקצרה

מקסיקו היא אחת המדינות הגדולות בעולם. היא מחולקת ל31 מדינות כאשר האוכלוסייה הכללית של כולן ביחד עומדת על כמעט 130 מיליון נפש. עיר הבירה של מקסיקו היא כמובן מקסיקו סיטי בעוד לצידה שוכנות ערים גדולות נוספות. במקסיקו קיימת תערובת מיוחדת של עבודה מסורתית לצד ענפים מתקדמים. שכן, מקסיקו בדומה לשאר המדינות של אמריקה הלטינית עוברות משנות ה- 90 תהליכים מתקדמים של פיתוח ההופכים את המדינה ליעד נהדר עבור מי שרוצה ליהנות משוק חופשי ועבודה בתנאים נוחים. מקסיקו היא מדינה זולה יחסית. כך שלא צריך להרוויח בה סכומים גדולים כדי ליהנות ולחיות כמו 'מלכים'. הקהילה היהודית במקסיקו מונה בערך 50000 איש והיא נחשבת לאוכלוסייה עמידה יחסית. הוצאה של רישיון עבודה במקסיקו היא בדרך כלל לא מסובכת מדי ובוודאי כזו הניתנת בקלות יחסית על פני זו הניתנת במרבית מדינות העולם. כמובן שגם במקרה הזה חשוב לעבוד על פי החוק. אבל תמצאו שבמידה ואתם עוסקים בתחומים מבוקשים, לא יהיה לכם קשה לקבל אשרת עבודה תקינה שתאפשר לכם להתפרנס בכבוד במדינה.

במה ניתן לעבוד במקסיקו

מקסיקו מונה אינספור ענפי עבודה. כאמור, אנו מדברים על שילוב נדיר של ענפים מסורתיים לצד ענפים מתקדמים במיוחד. חשוב לזכור כי במקסיקו תמיד יעדיפו לקלוט כוח אדם איכותי המכיר את תחומי ההנדסה והאלקטרוניקה. במקסיקו סיטי תמצאו אינספור משרות העוסקות בענפי התקשורת. כמו כן תמצאו חברות הייטק ישראליות המחפשות צעירים ישראלים נלהבים המעוניינים ברילוקיישן ליעד האקזוטי. אך, במידה ואתם צעירים ישראלים שסיימו צבא, אתם לא רוצים למצוא את עצמכם עובדים שעות נוספות בעבודה קשה ולא מעניינת כמו מלצרות בשביל להרוויח מעט, אנו בטוחים כי תמצאו את מקסיקו יעד מצוין להגשמת החלומות. במקסיקו תוכלו לעשות כסף טוב תוך זמן קצר מה שישמש אתכם לטיול גדול בדרום אמריקה אם תרצו או בשביל לממן את ראשית ימיכם כאנשים מבוגרים אצלנו בארץ. התחומים הפופולאריים לעבודה במקסיקו עבור צעירים הם:

עבודה במקסיקו – אבטחה

עבודה במקסיקו לצעיריםהן הקהילה היהודית והן חברות שונות במקסיקו מחפשות צעירים ישראלים, בוגרי צבא לעבודות אבטחה. אנו מדברים אמנם על תחומים בהם יש מידה מסוימת של סיכון. אבל, בסיכום הכללי מדובר על עבודות נוחות ומשתלמות במיוחד. מה גובה השכר אתם שואלים? אנחנו מדברים על ימי עבודה בהם תוכלו לעשות בקלות, בלי שעות נוספות או כפולות בערך 500 שקלים ויותר, תלוי בעבודה. מי שמעוניין לעבוד בתחומי הקהילה היהודית אנו בטוחים כי תמצאו בקלות כי הקהילה היהודית במקסיקו סיטי מחפשת עובדים צעירים, ישראלים יהודיים שיגנו עליהם ועל מוסדות הקהילה.

עבודה במקסיקו – עבודה בעגלות

איך אפשר לדבר על עבודה בחוץ לארץ בלי להזכיר את התחום המבוקש? עבודה בעגלות היא עבודה המשלבת בתוכה חוויה בלתי נשכחת ובעיקר, צפי השתכרות אינסופי. עבודה בעגלות היא כידוע עבודה במהלכה תתבקשו לעבוד באחד ממרכזי הקניות הגדולים במקסיקו סיטי ובערים אחרות. תתבקשו למכור מוצרים שונים, בעיקר כאלו הקשורים לעולם הקוסמטיקה ומוצרי ים המלח. העבודה נעשית באופן כזה בו תקבלו שכר בסיס ועמלת קנייה עבור כל לקוח ולקוח שהצלחתם לגרום לו לקנות משהו מהעגלה שלכם. היתרון כמובן בעגלה הזו הוא שאתם יכולים להרוויח המון כסף ויכולים להרוויח קצת פחות אם אין לכם חשק לעבוד קשה. מקסיקו היא מדינה דוברת ספרדית, כך שאנו בטוחים כי לא תתקשו ללמוד את השפה היפה. גם אם אין לכם כישרון רב לשפות אין שום סיבה שלא תצליחו למכור גם באנגלית ובקורטוב של הומור והתלהבות השמורים רק לישראלים צעירים. המגורים הם בדרך כלל מגורים אותם אירגן המעסיק. כך שאתם יכולים לישון בשקט ולא להתחיל לשוטט חסרי אונים ברחבי האינטרנט אחר דירות להשכרה במקסיקו סיטי. בדירה תפגשו עם צעירים ישראלים נוספים שממש כמוכם רצו לחוות עולם חדש מעבר לים, על מנת להרוויח כסף טוב עם חבר'ה טובים.

עבודה במקסיקו – עבודה בקהילה היהודית

כאמור, הקהילה היהודית של מקסיקו סיטי מונה 50000 יהודים. יהודים כמובן מתגוררים בכל רחבי מקסיקו אבל במקסיקו סיטי נמצאת הקהילה היהודית הגדולה ביותר. עבודה בקהילה היהודית היא בדרך כלל עבודה המתמקדת בשירותי חינוך. יכול להיות שתתבקשו ללמד ישראלים צעירים לדבר בעברית ויכול להיות שתדרשו להפעיל את תנועות הנוער והחינוך הבלתי פורמלי של הקהילה. בקהילה תמצאו יהודים שונים. כאלו המתגוררים במקום כבר מאות שנים, יהודים שהגיעו עם המתיישבים הראשונים שבאו בספינות מאירופה. כמו כן, וודאי תשמחו לשמוע כי הקהילה היהודית מונה לא מעט יהודים ישראליים לשעבר איתם וודאי תמצאו שיח ושפה משותפת. העבודה היא בשעות נוחות ומתאימה במיוחד לאלו המחפשים למצוא סיפוק ולשאוב הנאה מהקשר עם ילדים צעירים.

עבודה במקסיקו – חשוב גם להיזהר

אפשרויות עבודה במקסיקומקסיקו היא אמנם מדינה יוצאת דופן. אתם עתידים וודאי להיתקל בטבע מופלא אנשים שמחים, אוכל מצוין וכן הלאה. אבל, חשוב כמובן להזכיר כי אחוזי הפשיעה במדינה לא קטנים. ההמלצה היא כמובן לא לשהות בשעות הלילה מחוץ לבית בלי שאתם יכולים להיות בטוחים כי אתם נמצאים במקום בטוח. אבל, אם אתם כבר חוששים ומדמיינים את הפנים של אמא, זה הזמן להרגיע ולומר כי בשכונות של הקהילה היהודית בדרך כלל רמת הביטחון האישי גבוהה בהרבה. אלו מקומות בהם נהוג להביא אבטחה שתשמור בכל שעות היום והלילה כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת כל העת כי יש מי ששומר עליכם.

עבודה במקסיקו – כל העתיד פרוש בפניכם

עבודה במקסיקו היא רעיון נהדר עבור אלו המעוניינים להמשיך משם לטיול באמריקה הלטינית, המזרח או ניו זילנד. הרי בקלות רבה אתם יכולים להחליט כי אתם מתחילים את הטיול הגדול אחרי צבא בלעשות קצת כסף שיעזור לכם להמשך הדרך. אנחנו בטוחים כי השהות במקסיקו תיתן לכם להכיר את המקום מעיניים אחרות להן זוכה רק מי שעובד במדינה ופוגש מפגש בלתי אמצעי את האנשים.

עבודה במקסיקו – הכול מתחיל בשיחת טלפון

אנחנו ב- טרמינל  עוסקים בתחום כבר קרוב לעשר שנים ומוצאים בכל פעם מחדש מקומות עבודה משתלמים בחוץ לארץ עבור ישראלים רבים. מוזמנים ליצור קשר ולקבל שירות גם אתם!        

מה לגבי עבודה לצעירים במקסיקו?

צעירים רבים נוהרים אליה לאחר השחרור מהשירות הצבאי. מקסיקו היא מדינה מסקרנת, מגוונת ומלאת אפשרויות בילוי ותעסוקה גם יחד. כל אחד יכול למצוא את מקומו שם; אם בחופיה המרהיבים והמתויירים ואם בעיר הבירה הסוערת התרחשויות, גם אם אתם חסרי או בעלי ניסיון בשוק.

מהן אפשרויות התעסוקה? עבודה במקסיקו

פרנסה בחופים – האטרקציה הפופולארית ביותר אצל התיירים והתרמילאים היא ביקור בחופים המדהימים עם החול הלבן והמים התכולים השקופים. אין טיול למקסיקו ללא רביצה של לפחות כמה ימים על חוף הים ומסיבות סלסה אל תוך הלילה…
אז אם כולם כבר שם, חבל יהיה לפספס את ההזדמנות גם להרוויח קצת, לא?

אם אתם בעלי ידע בצלילה, תוכלו למשל להתפרנס כמדריכי צלילה בחופים או בחנויות ציוד לצוללים. הדבר תקף גם להדרכת סלסה; המועדונים והברים ישמחו להעסיק אתכם כרקדנים שידריכו ויפעילו את הרוקדים במסיבות בשעות הערב.

מקסיקו מלאה בתיירים ולכן אפשרויות התעסוקה שם הן בלתי מוגבלות; תוכלו להתפרנס במסעדות ובברים, בגסט-האוסים וכמובן שגם במכירות של חפצים שונים בערים והאזורים המגוונים שברחבי המדינה.

תיירים מחפשים הזדמנויות לקנות מזכרות איתן יחזרו הביתה ויתנו כמתנות. עגלות מכירה של מוצרי קוסמטיקה למשל נהיו פופולאריות למדי באזורי החופים וצעירים ישראלים רבים כבר נהנים מהפוטנציאל הרווחי שלהן שנים לא מעטות. אפשרויות הקידום במשרת המכירות גם הן עצומות ואם תרצו תוכלו לנהל צוותים וכך להגדיל את הכנסותיכם בצורה משמעותית.

עבודה במקסיקו- איפה גרים, איך מסתדרים?

במידה ואתם בוחרים לעבוד עבור חברה השולחת אתכם למשרה במקסיקו מטעמה, סביר לצפות כי תחלקו דירה ואפילו רכב עם עוד כמה צעירים שלהם תעסוקה דומה לשלכם. בכל מקרה, חשוב לציין כי אותה חברה תדאג לכם גם לאישורי העבודה המתאימים וגם לתנאי המחייה הבסיסיים, ואתם לא לבד.

אם תמיד רציתם להרוויח סכומים גדולים של כסף בזמן קצר, משרה בעגלות המכירה יכולה להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. מלאו את השדות הבאים עם כמה פרטים ליצירת קשר ונתחיל בתהליך!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>