עבודה בלונדון בקהילה היהודית

תוכן עניינים

 

יהדות בריטניהעבודה בלונדון בקהילה היהודית היא יהדות עם שורשים חזקים המתחילים כבר בתחילה המאה ה-10 לספירה. היום תוכלו למצוא ללא קושי את הקהילה היהודית בלונדון המונה קרוב ל200 אלף יהודים. לקהילה הצטרפו עם הזמן ישראלים לשעבר שמצאו את עצמם עובדים ברחבי לונדון בחברות וארגונים שונים. הקהילה היהודית בלונדון היא קהילה מאורגנת עם מוסדות וותיקים המחפשים לא פעם צעירים ישראליים שיעזרו בהפעלה שלהם.

כאשר אנו מדברים על עבודה בקהילה היהודית בלונדון אנו מתייחסים בעיקר לעבודות בתחום האבטחה והחינוך. כאשר עבודה בחינוך מתמקדת בעבודה אצל אנשים פרטיים לצד עבודה במוסדות הקהילה היהודית.

עבודה בחו"ל ובמיוחד בלונדון היא הרפתקה עבור כל מי שחולם לכבוש את העולם. לונדון היא מרכז של תרבות, אופנה, מסחר, מוזיקה ועוד. עבודה בלונדון יכולה להיות הזדמנות נהדרת עבור כל צעיר ישראלי להכיר את אחת הערים היפות והגדולות בעולם וגם להרוויח לא מעט כסף טוב מהצד.

כך שאם אתם מעוניינים לעבוד בלונדון, אתם לא רוצים לעבוד במכירות ומרגישים שעם כל הכבוד ללונדון, תמיד נעים לעבוד בחברת אנשים הדוברים את השפה שלך, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא!


עבודה במוסדות הלא פורמלים של הקהילה היהודית

עבודה במוסדות של הקהילה היהודית זו עבודה נהדרת עבור אלו להם יש גישה לילדים ובני נוער המחפשים עבודה עם משמעות וסיפוק. עבודה בחינוך מתרכזת בעיקר בתחזוקה ופיתוח של מוסדות הקהילה על ידי העברת חוגים, לימוד עברית, העשרה וכמובן – הפעלה של תנועות הנוער.

עבודה בקהילה היהודית היא לרוב עבודה בשעות נוחות עד שעות אחר הצהריים המוקדמים כאשר מטבע הדברים לקראת מועדים מיוחדים כמו ימי זיכרון וכיוצא באלו, התכונה גדולה יותר ויש לתת מענה רחב לצרכים שונים של הקהילה.

מכיוון שהקהילה היהודית שלונדון זו קהילה עשירה תזכו להרוויח שכר גבוה מהנהוג בארץ. צריך כמובן לקחת בחשבון את העובדה שלונדון זו עיר בעלת יוקר מחיה גבוה יחסית אבל מכיוון שבדרך כלל הקהילה דואגת למצוא מקום מגורים עבור הצעירים הישראליים, ככל הנראה לא תתקשו לחיות בנוחות בעיר הצבעונית.


עבודה בלונדון בקהילה היהודית – עבודה בבתים פרטיים

עבודה בקהילה היהודית בבריטניהיהודים עשירים בכל רחבי העולם מחפשים לא פעם מטפלות שיעבדו בבתי המשפחה. מטפלות צעירות מישראל הן כמובן קבוצה פופולארית בקרב משפחות רבות המחפשות בחורות דוברות עברית, חמות היודעות לתת מענה רגשי ופיזי לילדים. עבודה בבתים פרטיים היא עבודה משתלמת במיוחד שכן העבודה כוללת לינה בבית המשפחה. בשעות בהן הילדים במוסדות השונים או בערבים בהם בני הזוג בבית תהיו רשאיות לצאת ולבלות היכן שתרצו.

עבודה בבתים פרטיים טובה בעיקר עבור אלו שאוהבות ילדים, רוצות להרוויח לא רע וליהנות משהות בלונדון ללא שיאלצו להוציא שקל אחד מיותר מהכיס.


עבודה בלונדון בקהילה היהודית – עבודה באבטחה

עבודה באבטחה היא תחום די נפוץ ברחבי לונדון. לאחר מספר פיגועי טרור אלימים שהשאירו את בני העיר פעורי פה, קצה המגמה של השכרת שירותי ביטחון ברחבי העיר. מטבע הדברים בקהילה היהודית מעדיפים צעירים ישראלים בעלי ניסיון מהצבא שיגנו על מוסדות הקהילה. אנו מדברים על עבודה נוחה במשמרות בעלת שכר גבוה במיוחד המאפשרת לכם ליהנות מהעיר מצד אחד בלי לעבוד קשה מדי מהצד השני.


עבודה בלונדון בקהילה היהודית – טיפ קטן מאתנו

עבודה בלונדוןלונדון זו עיר מהממת ומעט יקרה. לכן, ההמלצה היא תמיד לא להגיע אל היעד בלי מעט חסכונות שיעזרו לכם לעבור את החודשים הראשונים בעיר בצורה הטובה ביותר. זכרו כי תמיד לוקח זמן למשכורת הראשונה להיכנס לבנק.

אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו במידה ואתם חולמים לעבוד בקהילה היהודית בלונדון. נשמח לסייע לכם בכל הדרוש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה באיטליה

אין הרבה רגעים מרגשים ומיוחדים בחיים כמו הרגעים שבהם אתם מבינים שממש עוד מעט, אוטוטו, השירות הצבאי שלכם נגמר. נתתם את הנשמה למדינה כמה שנים

קרא עוד »
עבודה בברלין

מאז שאתם זוכרים את עצמכם אירופה משכה אתכם? תמיד רציתם להיות מספיק גדולים (אבל לא גדולים מידי) כדי להיות מסוגלים לקחת תרמיל גדול ופשוט לנסוע?

קרא עוד »
עבודה בפורטוגל

עבודה בפורטוגל מעוניינים לעבוד בפורטוגל? יש מגוון עבודות אותן תוכלו למצוא בפורטוגל. פורטוגל היא מדינה מדהימה בדרום מערב אירופה, עם נופים מדהימים, אנשים חמים ותרבות

קרא עוד »
התקשרו עכשיו