עבודה בדרום אמריקה

תוכן עניינים

 

עבודה בדרום אמריקהעברתם אתה המסלול הרגיל של כל ישראלי. הלכתם לשנת שירות או מכינה, עשיתם צבא ועכשיו אתם חולמים על הטיול הגדול. אתם מחפשים מהר מקום עבודה. אולי מלצרות ואולי מועדפת. אבל האם ידעתם כי אתם יכולים ליהנות מטיול בדרום אמריקה המשלב בתוכו עבודה משתלמת במיוחד?

לא הרבה יודעים אבל בדרום אמריקה מסתובבים אינספור ישראלים צעירים שכבר למדו כי אין גבול לחלומות וכי הם יכולים גם כן ליהנות מעבודה משתלמת בדרום אמריקה שתהיה נקודת זינוק מושלמת לטיול נהדר.

דרום אמריקה היא יבשת גדולה. כאשר מרבית הישראלים מוצאים את עצמם עובדים בברזיל, מקסיקו וקולומביה. מטבע הדברים לא נוכל לדבר על כל אפשרויות התעסוקה הקיימות בדרום אמריקה שכן אנו מדברים על יבשת גדולה בה אפשרויות תעסוקה שונות כאשר לכל מדינה ומדינה יש להוציא ויזה נפרדת. מה שכן, אנחנו יכולים לדבר קצת על המקצועות המבוקשים על ידי צעירים ישראלים.

זכרו כי אנו מדברים על מדינות בהם מדברים בעיקר ספרדית. כך שאם אתם חוששים משום שאתם לא שולטים בשפה, אנחנו נמצאים כאן כדי להרגיע אתכם ולומר שמרבית הישראלים שטיילו ועבדו בדרום אמריקה דיווחו על כך שאלו השתלטו יחסית בקלות ובמהירות על השפה. כך שאנחנו בטוחים כי במידה ואתם יודעים למכור, טובים עם אנשים, הרפתקנים בעלי מוטיבציה גבוהה לעשות כסף תוך כדי גילוי של מקומות חדשים, אתם יכולים למצוא את דרום אמריקה כיעד נהדר לכך.


עבודה בדרום אמריקה – רילוקיישן של משפחות

אמנם לא מעט חבר'ה ישראלים צעירים מוצרים את עצמם מגיעים לדרום אמריקה ונהנים מהאפשרויות שיש לחתיכת האדמה הזו להציע להם. מעבודה בחקלאות ועד עבודה במכירות. אבל, חשוב כמובן לציין כי מדינות דרום אמריקה, בגדול, נהנות משוק חופשי כך שבעלי עסקים ישראלים רבים מוצאים את עצמם עוברים לדרום אמריקה על מנת לעבוד.

אם אתם חושבים שדרום אמריקה מורכבת מכפרים נידחים בלבד, אנו ממליצים לכם לחשוב על כך שנית. דרום אמריקה מלאה גם בערים גדולות כדוגמת מקסיקו סיטי המלאות באוכלוסייה יהודית מקומית כמו גם בישראלים שעשו ממש כמוכם מעבר לארץ בה יש הרבה יותר אפשרויות.

כך שתוכלו למצוא בדרום אמריקה מסגרות רלוונטיות ויהודיות עבור הילדים, קהילה תומכת ועוד לצד הזדמנות כלכלית שלא תוכלו למצוא כמותה בארץ.

כך שבמידה ואתם מעוניינים להשתלב בחברות הייטק מקומית או למצוא עבודה בכל תחום אחר, אנחנו כאן, בטרמינל 3, נמצאים כאן גם לשם כך.

 


עבודה לצעירים בדרום אמריקה

אחרי שלל ההקדמות, בואו נדבר קצת על אפשרויות התעסוקה עבור צעירים ישראליים בדרום אמריקה.


עבודה בדרום אמריקה – עבודה בחקלאות

אפשרויות עבודה בדרום אמריקהדרום אמריקה משופעת בחוות חקלאיות בהן פעלים אירגונים ישראליים שונים. בסופו של יום, מדינת ישראל נחשבת לאחת היצואניות הגדולות בעולם לכל מה שקשור במכשור חקלאי. פעמים רבות, חוות חקלאיות מרחבי העולם מבקשות לשכור את השירותים שיש לחבר'ה הצעירים הישראלים להציע על מנת להפוך את השדות החקלאיים שלהם למקור הכנסה מניב בדומה לאופן בו פועלים שדות חקלאיים שונים ברחבי העולם.

עבודה בחווה חקלאית היא בדרך כלל עבודה הקשורה בניהול. ישראלים צעירים מורכבים מקוקטייל משובך הכולל בתוכו יכולות ניהוליות אותן אלו פיתחו לא פעם בצבא, לצד רמת הבנה וידע גבוהים החשובים היום בעולם המודרני, כאשר אנו מנסים להצעיד את עולם החקלאות בכל העולם אל חיק המודרנה.

עבודה בחקלאות בדרך נעשית באזורים מרוחקים מהערים הגדולות. על כן כמובן יש לשים לב קודם כל כי אתם עובדים עם חברה הוגנת המקנה לכם ביטוח רפואה מתאים עם תחילת העבודה. כמובן שאנחנו ב- טרמינל 3 מחברים בין צעירים ישראליים למקומות עבודה עליהם אנו יכולים לסמוך בעיניים עצומות. בסופו של יום, המטרה שלנו היא לעזור לכם לעבור את תהליך המעבר בצורה טובה ולשמור עליכם לאורך כל הדרך.


עבודה בדרום אמריקה – עבודה במכירות

אלו יכולות להיות מכירות של ציורי שמן מדלת לדלת ואלו יכולות להיות מכירות בעגלות. גם בדרום אמריקה תוכלו למצוא בערים הגדולות אינספור צעירים ישראלים המוכרים את מרכולתם, בין אם אלו מוצרי ים המלח ובין אם אלו מוצרי קוסמטיקה נוספים המאפשרים להם להרוויח כסף רב תוך זמן קצר.

עבודה בעגלות או במכירות אחרות מתרחשת בדרך כלל שמונה שעות ביום חמישה ימים בשבוע כאשר סביב ימים מיוחדים כמובן שנוספות שעות על מנת להספיק ולהגיע לכל הלקוחות.

עבודה בעגלות היא עבודה לאנשים קצת 'חצופים', היודעים לחבר אליהם אנשים ולמצוא לכל אחד בדיוק את מה שהוא צריך. עבור אנשים כאלו עבודה בעגלות היא כנראה ה- 'עבודה המושלמת'. שכן עיקר ההכנסה מגיע מעמלות אותן תקבלו בעבור כל לקוח שתביאו אותו לרכוש מוצר כזה או אחר.


עבודה בדרום אמריקה – עבודה באבטחה

בכל דרום אמריקה תוכלו למצוא משרות העוסקות בתחום האבטחה. זה לא סוד שדרום אמריקה משופעת באנשים המעוניינים לפרוץ בכוח למוסדות ולמשרדים של חברות שונות. עבודה באבטחה כמעט 'תפורה' על הצעיר הישראלי שכן רבים מגיעים כבר מהצבא עם כל הידע הדרוש על מנת לעבוד באבטחה. עבודה באבטחה היא עבודה נוחה במיוחד עליה ניתן לקבל סכומי כסף יפים בקלות יחסית.

עבודה באבטחה לא חייבת להיות בארגונים לא מוכרים. קהילות יהודיות רבות ברחבי דרום אמריקה מחפשות בכוונה צעירים מישראל. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם 'נשארים בבית', יכול מאוד להיות שתמצאו את עבודות האבטחה בקהילה היהודית נוחות ומשתלמות במיוחד.


עבודה בדרום אמריקה – עבודה בקהילה היהודית

עבודה בדרום אמריקה לצעיריםכאמור, דרום אמריקה משופעת קהילות יהודיות של יהודים מקומיים וישראלים לשעבר. לכן, לא פעם אלו מחפשים צעירים וצעירות ישראליים שיעבדו במסגרות השונות של הקהילה. עבודה ברחבי הקהילה היהודית יכולה להיות במסגרות הבלתי פורמליות של הקהילות השונות. לעיתים אנו מדברים על לימוד עברית או הפעלה של תנועת הנוער המקומית.

עבודה בקהילה היהודית יכולה גם להיות עבודה בבתים של יהודים עשירים ברחבי היבשת. בחוץ לארץ נוהגות משפחות יהודיות עשירות לא פעם לשכור את שירותיהן של בחורות ישראליות צעירות שישמשו בתור המטפלות של הילדים. אנו מדברים גם כאן על משרה רווחית במיוחד כאשר למעשה את לא נדרשת להוציא כסף מכיסך הפרטי כלל. העבודה היא בדרך כלל בשעות נוחות ומתאימה במיוחד עבור אלו שאוהבות ילדים.


עבודה בדרום אמריקה – ויזת עבודה

אמנם במרבית מדינות דרום אמריקה קל להשיג וויזת עבודה אבל בכל זאת אנו מדברים על פרוצדורה בירוקרטית הדורשת מתן תשומת לב. חשוב לזכור כי לא משנה היכן אתם נמצאים על הכדור, עבודה לא חוקית עלולה להיות בעלת השלכות הרסניות. רשויות האכיפה במדינות דרום אמריקה עלולות לנהוג בחומרה ואתם ממש לא רוצים להגיע לסיטואציות מהן יהיה לכם קשה מאוד לצאת.

על כן, שימו לב כי אתם מטפלים בכל הניירת לפני שאתם פשוט עולים על מטוס והולכים לעבוד במדינה אחרת.


עבודה בדרום אמריקה – פנאי

את הקסם של דרום אמריקה אין שום צורך להציג. לא תתקשו למצוא שם אנשים חמים, מוזיקה טובה, כדורגל נהדר ואוכל מצוין. כמובן שעבודה בדרום אמריקה היא נקודת זינוק מדהימה לטיול הגדול של אחרי הצבא.

רוצים לשמוע עוד? למה אתם מחכים? הרימו טלפון כבר עכשיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודות בחו"ל ללא ויזה

עבודות בחו"ל ללא ויזה חולמים להרוויח כסף במהירות ולעבוד באווירה מיוחדת וחוויתית? אולי כדאי לכם לשקול לחפש עבודה בחו"ל. אך מה תעשו אם אין לכם

קרא עוד »
ויזת עבודה בדובאי

  הלא יאומן קרה וישראל חתמה כבר ארבעה הסכמי שלום עם מדינות ערב במפרץ הפרסי ובאפריקה. מעבר להישג המדיני בהסכמי שלום אלה, ישנם גם הישגים

קרא עוד »
רסקו עגלות

רסקו עגלות ישראלים רבים מחפשים לעבוד בחו"ל בעבודות שונות. אחת העבודות הנפוצות ביותר היא עבודה בעגלות. אחת החברות המוכרות ביותר עבור עבודה בעגלות היא חברת

קרא עוד »
התקשרו עכשיו