עבודה בדובאי לצעירים

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בדובאי לצעיריםממש ברגע זה ישנם אלפי ישראלים שמחפשים את הדיל האולטימטיבי לחופשת הקיץ שלהם בדובאי. אבל השלום עם דובאי הביא לנו ברכה הרבה יותר גדולה ורחבה מאשר יעד תיירותי נוסף. למעשה, אחד היתרונות הגדולים של הסכם השלום עם דובאי עבור ישראלים הוא היתרון הכלכלי, שכמובן צפוי לבוא לידי ביטוי בשלל צורות ודרכים ואחת מהם היא גם האופציה של עבודה בדובאי לצעירים. עבור מרבית האנשים מדובר באנקדוטה קטנה של הסכם השלום הזה, אבל עבורכם, שמחפשים אופציה להרוויח המון כסף אחרי צבא, מדובר בהזדמנות אמיתית, אולי החשובה ביותר מבחינתכם בכל השלום הזה. אז מהן האופציות של עבודה בדובאי? האם זה בכלל אפשרי – האם יש דרך להשיג ויזת עבודה בדובאי? האם אפשר לעבוד בדובאי בצורה לא חוקית? איך סוגרים עבודה בדובאי מראש ועולים למטוס בראש שקט עם מקום עבודה מסודר שמחכה לכם מייד אחרי הנחיתה? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

במה אפשר לעבוד בדובאי לצעירים?

ובכן, השלום עם דובאי פותח בפני ישראלים רבים עולם שלם של תעסוקה, אם כי חלק ניכר ממנו מתמקד דווקא בתפקידים מקצועיים ובמשרות בכירות. ללא כל ספק, יוכלו ישראלים רבים, שיהיו מעוניינים בכך כמובן, למצוא לא מעט הזדמנויות תעסוקה בדובאי בתחום הייעוץ העסקי, המחשוב והטכנולוגיה, הביוטכנולוגיה, הפיננסים, החקלאות ועוד. אבל הזדמנויות תעסוקה כאלה קיימות לא רק עבור אנשי מקצוע בעלי השכלה רשמית, אלא גם עבור חיילים משוחררים שמחפשים את ההזדמנות להרוויח כסף גדול שיסייע להם להתחיל את הפרק העצמאי של חייהם ברגל ימין.

עבורכם, הצעירים, ישנם מספר סוגים של עבודות בהן תוכלו להשתלב, אבל אם אתם רוצים לעשות את הדברים בצורה מסודרת ולהשתלב בתחום מאורגן, לא רק בדובאי אלא בעוד מדינות רבות אחרות בהן עובדים צעירים ישראלים, הרי שהאופציה המתאימה ביותר עבורכם היא עבודה בעגלות או יותר מדויק, בדוכני מכירה. את העולם של עבודה בעגלות אתם לבטח מכירים ממדינות כמו ארה"ב, אוסטרליה וכמה וכמה מדינות באירופה, בכולן אפשר למצוא ישראלים העובדים בדוכני מכירה של מוצרי קוסמטיקה, תמונות, אופנה ואקססוריז, מזון מיוחד, יודאיקה ועוד. דובאי היא אמירות שנהנית מזרם בלתי פוסק של מיליוני תיירים המגיעים אליה בכל שנה בהיקפים אדירים ואת פניהם של התיירים הללו מקבלים בברכה אינספור בתי מלון, קניונים ומרכזים מסחריים בהם מוצבים דוכני המכירה הללו.

במילים אחרות, אם אתם רוצים לנצל את השלום החדש של מדינת ישראל עם האמירויות ולמצוא עבודה בדובאי לצעירים, עבודה בעגלות היא האופציה הטובה ביותר עבורכם והדרך להגיע למקום עבודה בתחום זה היא דרך סוכנות המתמחה בתחום של עבודות בחו"ל. כפי שתוכלו ללמוד בהמשך, דרך סוכנויות אלה תוכלו למצוא עוד סוגים רבים של עבודות בדובאי מעבר לעבודה בדוכני מכירה.

 

 

איך מוצאים עבודה בדובאי לצעירים והאם זה בכלל חוקי?

אם אתם מתכוונים למצוא עבודה בדובאי לצעירים באמצעות חיפוש מודעות דרושים באתרי אינטרנט בדובאי, אתם רוצים לעצור כבר עכשיו. אין שום אפשרות למצוא עבודה בדובאי באמצעות מודעות דרושים והסיבה לכך היא שעבודה בדובאי דורשת ויזת עבודה וסידורים ספציפיים שיש לבצע ושלא תוכלו לבצע אותם בעצמכם. דובאי והאמירויות בכלל, ידועה בהיקף העצום של עובדים זרים העובדים בה, כשבפועל מרבית האוכלוסייה המתגוררת באמירויות היא אוכלוסייה זרה. המשמעות היא שדובאי היא בהחלט מדינה שמקבלת בברכה עובדים ממדינות זרות, אבל זה לא קורה כך סתם וחייב לעבור תהליך מסודר של בדיקות ורישוי. כללים אלה כידוע נכונים לכל המדינות בהן אתם רוצים לעבור, ולמעשה אין אף מדינה בעולם שמתירה לכל אדם לעבוד בתחומיה ללא אישור עבודה מתאים. יחד עם זאת, כשמדובר במדינות גדולות כמו ארה"ב, ישראלים רבים מוצאים אינספור מקומות עבודה בהם אפשר להיטמע מבלי שהרשויות ירגישו בכך. בדובאי זה קצת אחרת. בדובאי ישנם חוקי הגירה מחמירים מאוד וגם האכיפה היא רצינית ומשמעותית הרבה יותר.

זה לא אומר שאתם לא יכולים למצוא עבודה בדובאי לצעירים, אבל זה כאן אומר שאתם חייבים את האישורים הנדרשים בכדי לעבוד בה ופה נכנסות לתמונה הסוכנויות המקצועיות, שמתמחות בעבודה בחו"ל. בישראל פועלות מספר סוכנויות כאלה, חלקן מתמחות במדינה ספציפית, אחרות מציעות מגוון רחב של עבודות בכל רחבי העולם ובמגוון רחב של עבודות. דרך סוכנויות אלה תוכלו למצוא מגוון רחב של עבודות בדובאי מעבר לעגלות מכירה. בכלל זה, תוכלו למצוא עבודה בענף התיירות, הבנייה, החקלאות והשירותים – בכולן תוכלו להרוויח סכומים יפים, אם כי לא כל העבודות האלה יודעות להציע סכומים גבוהים משמעותית מהסכומים שתוכלו להרוויח כחיילים משוחררים בישראל. אם אתם רוצים באמת להרוויח כסף גדול, ישנן מספר עבודות ספציפיות שיכולות להציע לכם את זה ואת העבודות האלה תוכלו למצוא בסוכנויות המתמחות בכך.

 

מהם הסידורים שיש לסגור לפני הטיסה?

עבודה חוקית בדובאי לצעיריםככלל, אם אתם רוצים להשתלב במסגרת עבודה בדובאי לצעירים, אתם רוצים לסגור את כל הקצוות לפני שאתם עולים על המטוס פה בארץ. בין הסידורים שיהיה עליכם לעשות אפשר למצוא: מציאת מקום עבודה שזה המרכיב הראשון והחשוב ביותר בכל העניין, הוצאת ויזת עבודה בדובאי על כל התהליך הנדרש, מציאת מקום מגורים והיכרות מהירה עם החוקים והכללים הרלוונטיים לכם בדובאי. בכל המרכיבים הללו, שכאמור את כולם תצטרכו לסגור עוד לפני שיצאתם מהארץ, יכולה לסגור עבורכם סוכנות מקצועית שזהו בדיוק תחום ההתמחות שלה. סוכנות מקצועית עובדת בדרך כלל עם ספקים מקומיים שמנהלים למשל דוכני מכירה בקניונים, בתי מלון ומרכזים מסחריים, היא יודעת לנהל מולם את ההתקשרות ולשלוח בדיוק את מספר העובדים הנדרשים להם. הסוכנות גם יודעת לסגור מראש את כל הנושא של השכר והתנאים ולסדר לכם מקום מגורים בקרבת מקום העבודה – כל זה כאמור, עוד לפני שיצאתם מהארץ.

האם אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם? היינו רוצים לומר לכם שכן אבל שעדיף שהדברים יבוצעו בצורה מסודרת על ידי סוכנות מקצועית. העניין הוא שהתשובה היא לא – עבודה בדובאי לצעירים ובכלל הוא נושא שחייב להתנהל בצורה מאוד מסודרת, בהתאם לכללים הנהוגים במדינה. כפי שאמרנו קודם לכן, הנושא של עובדים זרים אינו זר לדובאי ולמעשה מרבית העובדים במדינה הם עובדים זרים, כך שהמדינה מתורגלת בנושא היטב ומנהלת אותו ביד רמה ובצורה מסודרת. זוהי כמובן בשורה טובה עבורכם, שכן היא משקפת רמה גבוהה של ביקוש לעובדים זרים. מה שכן, זה גם אומר שהדברים צריכים להתנהל בצורה מסודרת עם נציגות מסודרת שהרשויות יכולות לעבוד מולה ולכן כל כך חשוב שהדברים ינוהלו ויתבצעו על ידי סוכנות מסודרת המתמחה בתחום של עבודה בחו"ל.

בישראל, ישנן כמה סוכנויות הפעילות בתחום זה, אך רק סוכנות אחת או שתיים כבר הספיקו לבסס קו תקשורת ישיר עם ספקים מקומיים בדובאי ורק הן יודעות כרגע להציע את האופציה של עבודה בדובאי לצעירים. אפשר להניח שעם הזמן ייכנסו לתחום זה עוד ועוד סוכנויות ומגוון האפשרויות שעומדות לרשותכם ילך ויתרחב, אך נכון לעכשיו יהיה עליכם למצוא את הסוכנות המתאימה ולסגור מולה את כל התהליך.

 

 

 

 

עבודה בדובאי לצעיריםהסכמי אברהם הינם הסכמי נורמליזציה ליחסים שנחתמו בין מדינת ישראל לבין ארבע מדינות ערב כאשר ההערכות אומרות שמדינות נוספות צפויות להצטרף להסכמים הללו. בקיץ של 2020 נחשף בתקשורת הישראלית ההסכם הראשון מבין הארבעה שנחתמו עד כה בין ישראל לבין המדינה אולי הכי מסקרת במזרח התיכון וזוהי איחוד האמירויות.

 

איחוד האמירויות הפכה למדינה מסקרנת ביותר תודות למגוון והשפע שהיא מציעה לתיירים, אנשים שגרים בה, אנשי עסקים ומשקיעים פוטנציאליים. היא מורכבת משבע נסיכויות שונות והוקמה בשנת 1971 לאחר שהבריטים היו אלה ששלטו באיזור שנקרא עד אז חוף שביתת הנשק והיווה נקודת שליטה חשובה מאוד במפרץ הפרסי. בשנים שלאחר הקמת איחוד האמירויות רוב תושביה עסקו במסחר, דיג, בניית סירות ושליית פנינים אך בשנות השמונים נמצאו במדינה מאגרי נפט וגז רבים מאוד שעזרו למדינה לנסוק כלכלית תוך שהיא הופכת לענפי הכלכלה המרכזיים במדינה שמכניסים לה כסף רב. כיום איחוד האמירויות נחשבת לאחת המדינות העשירות בעולם בה התוצר הגולמי לנפש הוא בין הגבוהים בעולם והיא מציעה שפע רב של ארכיטקטורה בה גורדי שחקים רבים, כולל הבניין הגובה ביותר בעולם הלא הוא הבורג׳ חאליפה, אטרקציות מרהיבות כמו אולמות סקי באמצע המדבר, קניונים רבים, רחובות עם חנויות יוקרה, מסעדות פאר ועוד.

איחוד האמירויות מורכבת כפי שאמרנו משבע נסיכויות שונות כאשר הגדולות והמוכרות יותר הן דובאי, אבו דאבי, אום אל קיאוון ושארג׳ה. אלו הן ארבעת הנסיכויות היותר מוכרות עבור התיירים ואנשי העסקים בהם ניתן גם למצוא עבודה ולקבל ויזת עבודה לאחת ממגוון העבודות הרב שמציעות הנסיכויות.

 

מהם סוגי העבודה בדובאי לצעירים?

דובאי לא הפכה רק למעצמה כלכלית בעשורים האחרונים אלא גם לכפר גלובלי של ממש. למעשה הרוב המוחלט של האזרחים באיחוד האמירויות ודובאי בפרט הינם זרים שמהווים כ-85 אחוז מכלל האוכלוסיה. כתוצאה מכך הם גם עובדים בלא מעט מן המשרות במשק החל ממוכרים בעגלות בקניונים, עובדים בחנויות, מאמני כושר במועדונים השונים, עבודה בחברות פרסום, עבודה בחברות היי טק ועוד. העובדה שבאיחוד האמירויות ודובאי בפרט הפכה למרכז סחר וכלכלי עולמי מושכת אליה חברות בינלאומיות רבות מכל העולם שפותחות בה נציגויות או לחילופין קובעות בה את משכנם וכתוצאה מכך פותחת הזדמנויות עבודה בדובאי לצעירים בעלי נסיון בתחומים בהם פועלות אותן חברות. מעבר לכך חברות רבות שלא פועלות בדובאי או אין להן נציגות רשמית או משרדים מעוניינות לשלוח אליה עובד אחד או יותר במטרה שיעבדו מדובאי. זו הזדמנות עבודה בדובאי לצעירים שכבר יש להם עבודה אך מעוניינים לעבור לגור בדובאי, להתנסות במגורים בנסיכות לצד עבודה עם גורמים וחברות שמקום מושבם בנסיכות.

 

 

מדוע חברות שולחות ישראלים צעירים לעבודה?

הסיבה שחברות ישראליות רוצות לשלוח את העובדים שלהם לגור ולעבוד מדובאי בזמן שהם עדיין עובדים בחברה היא למטרת יצירת הזדמנויות וקשרים עסקיים. חברות רבות מבינות שדובאי היא כפר גלובלי ומרכז העסקי מהגדולים בעולם ולכן הן מבינות ששליחת עובדים לעבוד בחברה דווקא משם אמצעות עבודה מקוונת מהבית יכולה לקצר מעגלים רבים וליצור קשרים עסקיים עם לקוחות חדשים, לקוחות פוטנציאליים ושמירה על קשר רציף עם לקוחות קיימים שמקום מושבם נמצא בדובאי. השלטונות של דובאי מבינים גם הם את הפוטנציאל הרב והנוחות הרבה שהוא מקנה לחברות שפועלות מדובאי ולכן מעודדות כאלו הזדמנויות עבודה בדובאי לישראלים צעירים מתוך ראייה שהדבר משפיע בצורה חיובית על הכלכלה המקומית. מעבר לכך, דובאי גם הפכה למקום בו נערכים כנסים רבים, השתלמויות מקצועיות רבות ולכן אדם מתוך החברה שעובד וגר שם יכול להוות יתרון באירועים כאלו שכן הזמינות שלו תמיד גבוהה כאשר מתרחש אירוע כזה בעל פוטציאל גדילה רב.

 

כיצד נשיג ויזת עבודה בדובאי לצעירים?

עבודה בדובאי לצעירים ישראליםאז כפי שציינו השלטונות המקומיים אכן מעודדים הגירה למטרות עבודה היות והם מבינים שזהו אחד ממנועי הצמיחה הגדולים ביותר עבור הכלכלה המקומית שממשיכה לצמוח לה מיום ליום. אך לאור האמור לעיל השלטונות המקומיים מאוד מקפידים על כך שהעבודה תהיה על פי החוק ומי שנתפס עובד במדינה ללא אשרת עבודה יכול למצוא את עצמו מגורש באופן מיידי אך גם ייתכן והוא ימצא את עצמו עומד בפני עונש מאסר בפועל. לכן, חשוב מאוד לעשות את הדברים על פי החוק המקומי כאשר העצה החשובה ביותר שאנו יכולים לתת לכם היא לעשות את כל התהליך מתחילתו ועד סופו בעזרת משרד עורכי דין כמתמחה בנושאי הגירה כאשר התמחות בהגירה לדובאי בפרט היא קריטית במקרה הזה.

 

הגשת הבקשה לעבודה חייבת להתבצע באמצעות משרד עורכי דין מקצועי החל מהרגע הראשון בו נבדוק את ההיתכנות לקבלת ויזת עבודה, דרך הגשת הבקשה עצמה וכל המסמכים הכרוכים בכך ועד קבלת הויזה עצמה. יש להבין כי ישנם הרבה מאוד סוגים של ויזות עבודה בדובאי לצעירים ולכן חשוב מאוד להבין לפני התחלת התהליך איזו ויזה מתאימה למקרה שלנו והאם אנו עומדים בכל התנאים לקבלת הויזה שכן לכל ויזת עבודה ישנם תנאים אחרים המשפיעים על קבלתה. מעבר לכך, גם חשוב לציין כי לכל ויזה יש צורך בצורה הגשה שונה כך למשל עבור ויזת עבודה מהבית אנחנו נהיה אלו שנצטרך להגיש את הבקשה לייזה כאשר חלק מן התנאים שנצטרך להוכיח במקרים אלו הם מעבר של בדיקה רפואית, ביטוח רפואי עם כיוסי ייעודי לדובאי, תצהיר בנק הכולל את המשכורות שלנו בשלושה חודשים האחרונים, חוזה עם החברה הנוכחית שלנו למינימום שנה קדימה ודרכון בתוקף למשך השנה הקרובה.

אם נרצה לקבל ויזה רגילה לעבודה בדובאי לצעירים קודם כל נצטרך למצוא מעסיק שירצה להעסיק אותנו שכן הוא יהיה זה שיצטרך במקרה דנן להגיש את הבקשה לרשויות המקומיות כאשר כאן הדרישות מעט שונות. במידה ונרצה להקים עסק בדובאי נוכל לבקש ויזה גם לשם כך באמצעות בקשה שכמובן אנחנו נצטרך להגיש כאשר גם לשם הבקשה הזו התנאים מעט שונים ויש להציג איתנות כלכלית באמצעות הצהרת בנק ועוד מספר דברים אחרים.

 

מה היתרונות של עבודה לצעירים בדובאי?

אפשרויות עבודה בדובאי לצעיריםלעבודה לצעירים בדובאי ישנם מגוון רב של יתרונות כאשר קודם כל הצעירים יהנו מהאורח חיים והשפע שמציעה דובאי מחוץ לשעות העבודה. דובאי אמנם נמצאת בחצי האי ערב אך היא נסיכות מערבית לכל דבר ועניין, החל מהאוכלוסיה שגרה בה, דרך האוכלוסיה המקומית ועד מקומות הבילוי בה. בנוסף, לאור העבודה שהנסיכות הפכה מזמן לכפר גלובלי בו גרים זרים רבים תוכלו לנצל את העבודה בדובאי בשביל נטוורקינג ויצירת קשרים עסקיים ואישיים על מנת לקדם את עצמכם ואת מטרותיכם העסקיות בעתיד. מעבר לכך ולא פחות חשוב מכל היתרונות שציינו חשוב מאוד לזכור שדובאי נמצאת מרחק של שלוש שעות טיסה מתל אביב ואם אנחנו מתגעגעים למשפחה ולחברים או סתם צריכים פתאום לחזור לסידורים בארץ או נדרשים להגיע לפגישה בחברה אנו עובדים, תמיד אפשר לעלות על מטוס ולהגיע לארץ לביקור אישי או עסקי, לטעון את המצברים ולחזור חזרה לדובאי.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>