עבודה בדובאי לצעירים

תוכן עניינים

 

עבודה בדובאי לצעיריםממש ברגע זה ישנם אלפי ישראלים שמחפשים את הדיל האולטימטיבי לחופשת הקיץ שלהם בדובאי. אבל השלום עם דובאי הביא לנו ברכה הרבה יותר גדולה ורחבה מאשר יעד תיירותי נוסף. למעשה, אחד היתרונות הגדולים של הסכם השלום עם דובאי עבור ישראלים הוא היתרון הכלכלי, שכמובן צפוי לבוא לידי ביטוי בשלל צורות ודרכים ואחת מהם היא גם האופציה של עבודה בדובאי לצעירים. עבור מרבית האנשים מדובר באנקדוטה קטנה של הסכם השלום הזה, אבל עבורכם, שמחפשים אופציה להרוויח המון כסף אחרי צבא, מדובר בהזדמנות אמיתית, אולי החשובה ביותר מבחינתכם בכל השלום הזה. אז מהן האופציות של עבודה בדובאי? האם זה בכלל אפשרי – האם יש דרך להשיג ויזת עבודה בדובאי? האם אפשר לעבוד בדובאי בצורה לא חוקית? איך סוגרים עבודה בדובאי מראש ועולים למטוס בראש שקט עם מקום עבודה מסודר שמחכה לכם מייד אחרי הנחיתה? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

במה אפשר לעבוד בדובאי לצעירים?

ובכן, השלום עם דובאי פותח בפני ישראלים רבים עולם שלם של תעסוקה, אם כי חלק ניכר ממנו מתמקד דווקא בתפקידים מקצועיים ובמשרות בכירות. ללא כל ספק, יוכלו ישראלים רבים, שיהיו מעוניינים בכך כמובן, למצוא לא מעט הזדמנויות תעסוקה בדובאי בתחום הייעוץ העסקי, המחשוב והטכנולוגיה, הביוטכנולוגיה, הפיננסים, החקלאות ועוד. אבל הזדמנויות תעסוקה כאלה קיימות לא רק עבור אנשי מקצוע בעלי השכלה רשמית, אלא גם עבור חיילים משוחררים שמחפשים את ההזדמנות להרוויח כסף גדול שיסייע להם להתחיל את הפרק העצמאי של חייהם ברגל ימין.

עבורכם, הצעירים, ישנם מספר סוגים של עבודות בהן תוכלו להשתלב, אבל אם אתם רוצים לעשות את הדברים בצורה מסודרת ולהשתלב בתחום מאורגן, לא רק בדובאי אלא בעוד מדינות רבות אחרות בהן עובדים צעירים ישראלים, הרי שהאופציה המתאימה ביותר עבורכם היא עבודה בעגלות או יותר מדויק, בדוכני מכירה. את העולם של עבודה בעגלות אתם לבטח מכירים ממדינות כמו ארה"ב, אוסטרליה וכמה וכמה מדינות באירופה, בכולן אפשר למצוא ישראלים העובדים בדוכני מכירה של מוצרי קוסמטיקה, תמונות, אופנה ואקססוריז, מזון מיוחד, יודאיקה ועוד. דובאי היא אמירות שנהנית מזרם בלתי פוסק של מיליוני תיירים המגיעים אליה בכל שנה בהיקפים אדירים ואת פניהם של התיירים הללו מקבלים בברכה אינספור בתי מלון, קניונים ומרכזים מסחריים בהם מוצבים דוכני המכירה הללו.

במילים אחרות, אם אתם רוצים לנצל את השלום החדש של מדינת ישראל עם האמירויות ולמצוא עבודה בדובאי לצעירים, עבודה בעגלות היא האופציה הטובה ביותר עבורכם והדרך להגיע למקום עבודה בתחום זה היא דרך סוכנות המתמחה בתחום של עבודות בחו"ל. כפי שתוכלו ללמוד בהמשך, דרך סוכנויות אלה תוכלו למצוא עוד סוגים רבים של עבודות בדובאי מעבר לעבודה בדוכני מכירה.

 

 

איך מוצאים עבודה בדובאי לצעירים והאם זה בכלל חוקי?

אם אתם מתכוונים למצוא עבודה בדובאי לצעירים באמצעות חיפוש מודעות דרושים באתרי אינטרנט בדובאי, אתם רוצים לעצור כבר עכשיו. אין שום אפשרות למצוא עבודה בדובאי באמצעות מודעות דרושים והסיבה לכך היא שעבודה בדובאי דורשת ויזת עבודה וסידורים ספציפיים שיש לבצע ושלא תוכלו לבצע אותם בעצמכם. דובאי והאמירויות בכלל, ידועה בהיקף העצום של עובדים זרים העובדים בה, כשבפועל מרבית האוכלוסייה המתגוררת באמירויות היא אוכלוסייה זרה. המשמעות היא שדובאי היא בהחלט מדינה שמקבלת בברכה עובדים ממדינות זרות, אבל זה לא קורה כך סתם וחייב לעבור תהליך מסודר של בדיקות ורישוי. כללים אלה כידוע נכונים לכל המדינות בהן אתם רוצים לעבור, ולמעשה אין אף מדינה בעולם שמתירה לכל אדם לעבוד בתחומיה ללא אישור עבודה מתאים. יחד עם זאת, כשמדובר במדינות גדולות כמו ארה"ב, ישראלים רבים מוצאים אינספור מקומות עבודה בהם אפשר להיטמע מבלי שהרשויות ירגישו בכך. בדובאי זה קצת אחרת. בדובאי ישנם חוקי הגירה מחמירים מאוד וגם האכיפה היא רצינית ומשמעותית הרבה יותר.

זה לא אומר שאתם לא יכולים למצוא עבודה בדובאי לצעירים, אבל זה כאן אומר שאתם חייבים את האישורים הנדרשים בכדי לעבוד בה ופה נכנסות לתמונה הסוכנויות המקצועיות, שמתמחות בעבודה בחו"ל. בישראל פועלות מספר סוכנויות כאלה, חלקן מתמחות במדינה ספציפית, אחרות מציעות מגוון רחב של עבודות בכל רחבי העולם ובמגוון רחב של עבודות. דרך סוכנויות אלה תוכלו למצוא מגוון רחב של עבודות בדובאי מעבר לעגלות מכירה. בכלל זה, תוכלו למצוא עבודה בענף התיירות, הבנייה, החקלאות והשירותים – בכולן תוכלו להרוויח סכומים יפים, אם כי לא כל העבודות האלה יודעות להציע סכומים גבוהים משמעותית מהסכומים שתוכלו להרוויח כחיילים משוחררים בישראל. אם אתם רוצים באמת להרוויח כסף גדול, ישנן מספר עבודות ספציפיות שיכולות להציע לכם את זה ואת העבודות האלה תוכלו למצוא בסוכנויות המתמחות בכך.

 

מהם הסידורים שיש לסגור לפני הטיסה?

עבודה חוקית בדובאי לצעיריםככלל, אם אתם רוצים להשתלב במסגרת עבודה בדובאי לצעירים, אתם רוצים לסגור את כל הקצוות לפני שאתם עולים על המטוס פה בארץ. בין הסידורים שיהיה עליכם לעשות אפשר למצוא: מציאת מקום עבודה שזה המרכיב הראשון והחשוב ביותר בכל העניין, הוצאת ויזת עבודה בדובאי על כל התהליך הנדרש, מציאת מקום מגורים והיכרות מהירה עם החוקים והכללים הרלוונטיים לכם בדובאי. בכל המרכיבים הללו, שכאמור את כולם תצטרכו לסגור עוד לפני שיצאתם מהארץ, יכולה לסגור עבורכם סוכנות מקצועית שזהו בדיוק תחום ההתמחות שלה. סוכנות מקצועית עובדת בדרך כלל עם ספקים מקומיים שמנהלים למשל דוכני מכירה בקניונים, בתי מלון ומרכזים מסחריים, היא יודעת לנהל מולם את ההתקשרות ולשלוח בדיוק את מספר העובדים הנדרשים להם. הסוכנות גם יודעת לסגור מראש את כל הנושא של השכר והתנאים ולסדר לכם מקום מגורים בקרבת מקום העבודה – כל זה כאמור, עוד לפני שיצאתם מהארץ.

האם אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם? היינו רוצים לומר לכם שכן אבל שעדיף שהדברים יבוצעו בצורה מסודרת על ידי סוכנות מקצועית. העניין הוא שהתשובה היא לא – עבודה בדובאי לצעירים ובכלל הוא נושא שחייב להתנהל בצורה מאוד מסודרת, בהתאם לכללים הנהוגים במדינה. כפי שאמרנו קודם לכן, הנושא של עובדים זרים אינו זר לדובאי ולמעשה מרבית העובדים במדינה הם עובדים זרים, כך שהמדינה מתורגלת בנושא היטב ומנהלת אותו ביד רמה ובצורה מסודרת. זוהי כמובן בשורה טובה עבורכם, שכן היא משקפת רמה גבוהה של ביקוש לעובדים זרים. מה שכן, זה גם אומר שהדברים צריכים להתנהל בצורה מסודרת עם נציגות מסודרת שהרשויות יכולות לעבוד מולה ולכן כל כך חשוב שהדברים ינוהלו ויתבצעו על ידי סוכנות מסודרת המתמחה בתחום של עבודה בחו"ל.

בישראל, ישנן כמה סוכנויות הפעילות בתחום זה, אך רק סוכנות אחת או שתיים כבר הספיקו לבסס קו תקשורת ישיר עם ספקים מקומיים בדובאי ורק הן יודעות כרגע להציע את האופציה של עבודה בדובאי לצעירים. אפשר להניח שעם הזמן ייכנסו לתחום זה עוד ועוד סוכנויות ומגוון האפשרויות שעומדות לרשותכם ילך ויתרחב, אך נכון לעכשיו יהיה עליכם למצוא את הסוכנות המתאימה ולסגור מולה את כל התהליך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודות בחו"ל

  לא ברור למה האפשרות לעבוד בחו"ל מושכת כל כך הרבה אנשים, כנראה בעיקר בגלל שזו יכולה להיות תקופה חווייתית, מעניינת, מאתגרת ומרתקת. עבודות בחו"ל

קרא עוד »
שכירת דירה בארצות הברית

למי שמתכוון לעבוד בארצות הברית ולשהות שם תקופה ארוכה, בתי מלון, אכסניות ודומיהם הם שואבי כסף גדולים מאוד, שסביר ביותר שלא תוכלו להרשות אותם לעצמכם לאורך כל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו