עבודה בברצלונה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 
צעירים ישראליים רבים מחפשים עבודה בברצלונה. העבודה בברצלונה מאפשרת ליהנות מהיתרונות הכלכליים ומעיר בעלת חיים תוססים ומעניינים. ברצלונה היא עיר מלאת חיים, האוכלוסייה בה חמה ומאירה פנים לזרים. העיר מספקת אפשרויות פרנסה בתחומים שונים. במאמר זה נדון בתחומי העבודה הפופולאריים ונצייד אתכם בכמה טיפים והמלצות טובות.עבודה בברצלונה

עבודה בברצלונה – על סוגי העבודות השונים

  • צעירים חרוצים ואנרגטיים יוכלו לעבוד בברצלונה בתחום המכירות. המכירה בעגלות היא טרנד לוהט. צעירים ישראלים רבים מוכרים בקניונים ובמרכזי הערים ציורים, תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה ועוד. עמלות המכירה הן גבוהות ובעבודה מאומצת אפשר להרוויח ולחסוך סכומים יפים.
  • מכירת ציורי שמן מדלת לדלת – מכירת ציורי שמן משגשגת מאוד. תושבי ברצלונה אוהבים אומנות וקונים תמונות במיוחד כאשר הן נמכרות במחירים נמוכים הרבה יותר מאשר בגלריות. חשוב לדעת כי מכירת ציורי שמן מדלת לדלת מחייבת את ידיעת השפה הספרדית כדי לתקשר עם הלקוחות ולהתמקח אתם.
  • מי ששולט באנגלית יוכל להתפרנס מלימוד אנגלית. הביקוש ללימודי אנגלית גבוה ואפשר למצוא פרנסה בתחום זה. גם ללימודי העברית יש ביקוש, בעיקר בין חברי הקהילה היהודית ובין ילדי הישראלים הרבים הנמצאים בעיר.
  • עבודה בברצלונה בתחום הביטחון והאבטחה – צעירים ישראלים יוצאי צבא יוכלו למצוא משרות בתחום הביטחון והאבטחה, בעיקר באבטחת מוסדות ישראליים ויהודיים.
  • אופר – משפחות ישראליות רבות השוהות בברצלונה לרגל העבודה מחפשות אופר ישראלית.
  • עבודות זמניות – אפשר למצוא עבודות זמניות בענף המסעדות, בתי הקפה והמלונות. ברצלונה היא עיר תיירות ויש בה ביקוש גבוה לעבודות בענף התיירות.

עבודה בברצלונה – טיפים והמלצות חשובות

  • אם יש לכם דרכון אירופאי או אזרחות ספרדית תוכלו למצוא עבודה חוקית וקבועה. כדאי לפנות לחברות השמה בברצלונה.
  • ספרד היא חלק מאירופה, אין צורך בחיסונים מיוחדים, אך חשוב מאוד לרכוש ביטוח בריאות, במיוחד לנוסעים לתקופה ממושכת .
  • לא כל תושבי ברצלונה מדברים אנגלית, לכן חשוב ללמוד מילים ומשפטים בסיסיים בספרדית.
ברצלונה הוא ללא ספק אחד היעדים האהובים ביותר על התייר הישראלי, אבל ברצלונה יכולה לספק לכם גם מקום עבודה שאולי מאוד תיהנו לעבוד בו באווירת חו"ל. אחד מהענפים החזקים ביותר בעיר הוא ענף התיירות ובו נדרש כוח אדם לא מקצועי רב, מה שפותח בפניכם מגוון רחב של אפשרויות עבודה בברצלונה. יחד עם זאת, ברצלונה יודעת להציע הזדמנויות עבודה גם בתחומים אחרים וענפים אחרים, לרבות טכנולוגיה, חינוך, עבודה סוציאלית, פיתוח, ייצור ועבודות לא מקצועיות רבות ומגוונות. בשורות הבאות, מספרים לכם המומחים של טרמינל את הדברים החשובים שאתם צריכים לדעת על האופציה של מציאת עבודה בברצלונה.
צעירה

למצוא עבודה בחו"ל – לא כזה פשוט

אם תבחנו את העבודות בחו"ל בהן משתלבים מרבית הישראלים, תגלו שמדובר בעבודות די קבועות שכוללות מכירות בדוכנים, מכירת גלידות, הובלות ודיג. בפועל, הזירה הבינלאומית מציעה מגוון רחב הרבה יותר של הזדמנויות עבודה, אלא שלמרבית האנשים אין פשוט גישה להזדמנויות האלה, לא מבחינת שפה והיכולת לקרוא את מודעות הדרושים המקומיות ולא מבחינת הידע כיצד ליצור את הקשר עם המעסיק, כיצד להציע את עצמכם וכיצד להסדיר את כל הנושא של עבודה חוקית בחו"ל. דברים אלה נכונים במיוחד במקרה של עבודה בברצלונה, וזאת לאור העובדה שמרבית הישראלים פשוט לא יודעים לדבר ספרדית ויכולים להתקשות מאוד לא רק בקריאת מודעות דרושים, אלא בניהול כל הפרוצדורות מול המעסיק הפוטנציאלי ומול הרשויות המקומיות.

מהי הדרך הנכונה למציאת עבודה בברצלונה?

אם אתם רוצים לעבוד בברצלונה, חשוב שתעשו את זה בצורה נכונה ובנכונה אנו מתכוונים א' לחוקיות העבודה שלכם בספרד וב' ליכולת שלכם לאתר את המשרה המתאימה לכם ביותר, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. אם אתם בעלי מקצוע, בעלי השכלה אקדמאית ובעלי ניסיון בתחום עבודה מסוים, ייתכן מאוד שתוכלו למצוא מקום עבודה מסודר בשכר גבוה המשולם לכם ביורו. אם אתם עובדים לא מקצועיים, חיילים משוחררים או פשוט מחפשים להעתיק את מקום מגוריכם לברצלונה ומחפשים עבודה במקום, תוכלו למצוא גם שורה ארוכה של משרות לא מקצועיות, שגם הן משולמות לכם ביורו ובדרך כלל מעניקות לכם רמת שכר גבוהה יותר ממה שתוכלו להשיג בשוק המשרות הבלתי מקצועיות בישראל.
 
בכל מקרה, בין שאתם מחפשים עבודה מקצועית ובין שלא, חברת טרמינל מציעה לכם את הפלטפורמה הטובה ביותר להבטיח שתמצאו את העבודה הזאת ושתוכלו להשתלב בה בצורה מסודרת וחוקית, תוך שאתם מסדירים את כל הדברים הנדרשים עוד לפני שעליתם למטוס. לחברה צוות מקצועי שמכיר לעומק את הפרוצדורות הרגולטוריות הנדרשות להוצאת ויזת עבודה בספרד וכן מאגר גדול של עבודות מקצועיות ובלתי מקצועיות, מהן תוכלו לבחור את המשרה המתאימה לכם ביותר מבלי ליפול אל תוך השבלונה הקבועה של סוגי עבודות בסיסיות מאוד בהן בוחרים ישראלים רבים בעבודה בחו"ל.

אתם מחפשים בברצלונה עבודה? אם כן, חשוב לפנות למקצוענים. אתר טרמינל מתמחה במציאת עבודה בחו"ל. מומחי האתר ילוו אתכם בכל התהליך עד לעלייה למטוס. צרו קשר, ונשמח לעזור.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>