עבודה בארצות הברית היא ממש לא רק עבודה בעגלות

תוכן עניינים

 

עבודה בארה"בכולנו מכירים את הדימוי שיש לנו בראש על הישראלי הממוצע, העובד בעגלות בקניונים הגדולים של ארצות הברית. אנחנו מדמיינים את הצעירים מוכרים מוצרים מים המלח ועוצרים נשים מבוגרות על מנת לשווק להן מוצרי קוסמטיקה שאלו חייבות להתנסות בהן.

רבים טועים לחשוב שאם הם לא ניחנו בכישרון למכירות אין להם מה לחפש בארצות הברית. אלא שטעות היא בידיהם. גם אם אין לכם כישרון במכירות, אתם לא אוהבים לעבוד שעות רבות ולהסתמך על עמלות, אתם עדיין יכולים ליהנות ממגורים ועבודה בארצות הברית. כזו שתיתן לכם כסף טוב ותספק חוויה לכל החיים.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על האפשרויות העומדות בפניכם ועל ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא!

 

'עבודה בארצות הברית לא עגלות', זה לא רק חלום

כאמור, עבודה בארצות הברית לא צריכה להיות רק עגלות. קיימים ענפים נוספים בהם מחפשים צעירים ישראליים לעבודה ברחבי ארצות הברית.

הובלות

אחד הענפים שמושכים הכי הרבה ישראלים צעירים בכל שנה, זה ענף ההובלות. ענף ההובלות מורכב מכמה צורות עבודה הנראות קצת אחרת בכל מקום.

  1. עבודה יומית: משמע, במרבית המקרים המעסיק דואג למגורים קבועים עבור צוות ההובלה שלו. לא פעם, השותפים שלכם לדירה יהפכו לחברים שלכם ולסוג של 'קומונה' עבורכם. איתם תקומו בבוקר לעבודה שנמשכת בדרך כלל בין שמונה לתשע שעות בכל יום. מתחילים בבוקר, מסיימים בערב ובשעות הפנויות שלכם אתם חופשיים לעשות כרצונכם. המשכורת בנויה משכר בסיסי לו מצטרפים סכומי כסף נוספים הניתנים עבור שעות נוספות וכיוצא באלו. עבודה בהובלות מצריכה יכולת פיזית. כך שהיא מיועדת בעיקר עבור בחורים צעירים שיכולים להתמודד עם משקל רב.
  2. עבודה המשכית: עבודה המשכית היא עבודה במסגרתה העובדים מתחייבים על כמה שבועות בהם הם עובדים של חברת ההובלות. ארצות הברית גדולה. לא פעם אזרחיה של יבשת אמריקה נעים ליעדים חדשים במרחקים גדולים מיוחד. הובלה נעשית בדרך כלל בכלי רכב שכן שינוע במטוסים הוא דבר יקר למדי. לכן, יש מקרים בהם חברות הובלה שונות שוכרות את שירותיהם של עובדים צעירים, להם אין משפחה וילדים, על מנת שיוכלו לעשות הובלה שתיארך זמן רב בדרכים. במקרה הזה הלינה היא בצידי הדרכים, אוכלים בפונדקים בצד הדרך ורואים את הנוספים עוצרי הנשימה של ארצות הברית. מכיוון שמדובר בסכומי כסף גבוהים במיוחד, רבים עושים הובלה אחת או שתיים כאלו וממשיכים אל עבר הטיול הגדול שלהם במזרח או בדרום אמריקה. חשוב לציין כי עבודה מהסוג הזה לא מתאימה לכולם. היא דורשת מאמץ פיזי רב במיוחד ומוסר עבודה גבוה. כך שאם אתם מעוניינים לעשות המון כסף בזמן קצר, על אף האתגר הגופני הנלווה לכך, יכול להיות שזו סוג העבודה הטובה עבורכם.

 

עבודה בקהילות היהודיות ברחבי ארצות הברית של אמריקה

אם אתן בחורות שאוהבות חינוך וילדים, יכול להיות שכאן נמצאת עבודה טובה ומתאימה עבורכן במיוחד. ברחבי ארצות הברית יש אינספור קהילות יהודיות של יהודים אמריקאים וישראלים לשעבר, המחפשים בחורות ישראליות עבור משרות שונות. עליהן נפרט כעת.

  1. עבודה כמטפלת בבית פרטי: יהודים אמריקאים רבים מחפשים מטפלות ישראליות שיהיו אמונות על טיפול בילדים שלהן. לא פעם המנטליות הישראלית, העברית השגורה בפי הבנות הללו ועוד, מעלה את קרנן והופכות אותן לאפשרות טובה עבור משפחות רבות. מדובר בעבודה לא קשה במיוחד, בוודאי אם את אוהבת ילדים. במרבית המקרים מדובר על עבודה הנעשית בשעות אחר הצהריים, מהרגע בו הילדים חוזרים מבית הספר והמסגרות. בלילות תהיי חופשיה לעשות כרצונך בדרך כלל אלא אם כן בני הזוג מכוונים לצאת ואז תצטרכי למלא את מקומם. המגורים הם בבית המשפחה. כך שככל שהמשפחה נמצאת במקום יוקרתי ונחשב יותר, כך את יכולה להרוויח מגורים במקומות המבוקשים ביותר בעולם.
  2. עבודה במוסדות של הקהילה היהודית: בתי כנסת, מועדונים, תנועות נוער ועוד מחפשים בכל שנה מחדש צעירים ישראליים שיעבדו עם בני הנוער והילדים הצעירים יותר. גם כאן אנחנו מדברים על משכורות גבוהות באופן יחסי ומגורים המשולמים מכספה של הקהילה. יהודי ארצות הברית, בהכללה גסה, יושבים לא פעם באזורים בעלי ביקוש גבוה כך שמדובר במגורים במקומות ששווה לתת בהם הצצה. עבודה בחינוך היא בדרך כלל עבודה בשעות מוגדרות למעט ימים מיוחדים בהם צריך לעבוד מעט יותר עבור ימי שיא וכדומה. העבודה מתאימה במיוחד לבעלי ראש יצירתי. אנשים שאוהבים חינוך ויכולים להפיק את המרב משנה של עבודה בחינוך בארצות הברית.

מכירות מדלת לדלת

עבודה של מכירות מדלת לדלת היא זו שיש לה את הקרבה הגדולה ביותר לעבודה בעגלות. אלא שעבודה במכירות מדלת לדלת לא מחייבת אתכם להיות באותו קניון כל יום מחדש. אין לכם בוס ש- 'יושב לכם על הראש' או משהו לו אתם נדרשים לתת דין וחשבון. אנחנו מדברים על עבודה של מכירות אמנם, אבל בראש שקט.

עבודה של מכירות מדלת לדלת מקנה לכם בדרך כלל שכר בסיס בתוספת עמלות עבור כל מחירה ומחירה. המגורים משולמים גם כן, במרבית המקרים על ידי המעסיק.

עבודה במנעולנות

תחום המנעולנות הוא תחום המשויך באופן כמעט מסורתי לחברות ישראליות ברחבי ארצות הברית. היתרון בעבודה הוא שזו דורשת מיומנות קלה ובעזרתה ניתן לעשות לא מעט כסף בלי להתאמץ יותר מדי. בדרך כלל מדובר על עבודה בשעות קבועות או במשמרות כאשר לעיתים יש קריאות דחופות עליהן יש לענות באופן מידי. חשוב לקחת בחשבון כי בדרך כלל המעסיק דורש מהעובדים להגיע עם המיומנות הנדרשת לכתחילה. או, שהוא דואג להכשרת העובדים בעצמו. אלא שבמקרים כאלו, תידרשו לשלם על המגורים ועל הקורס ללא הכנסה. מכיוון שמדובר על עבודה שבצידה סכומי כסף גדולים, לא נתפלא אם תצליחו להחזיר לעצמכם את כל הכסף הזה חזרה ואף יותר מכך.

עבודה באבטחה

הקהילה היהודית ספגה, בשנים האחרונות, גלי טרור ואלימות אליהם לא היו מורגלים בעבר. התופעה הביאה מוסדות יהודיים רבים לביקוש אחר ישראליים צעירים, בעלי עבר קרבי שיוכלו לעבוד באבטחה. עבודה באבטחה היא בדרך כלל עבודה בשכר גבוה אותה ניתן לעשות בלי הרבה מאמץ. כמו בארץ, גם כאן מדובר על עבודה במשמרות כאשר בשאר הזמן, תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכם. בנוסף, היתרון הגדול של העבודה הוא בכך שלא צריך אנגלית גבוהה על מנת לבצע את העבודה בצורה טובה. גם במקרה הזה, ניתן ליהנות ממגורים במקומות מרכזיים בערים גדולות של ארצות הברית.

איך תדעו איזו עבודה מתאימה לכם

אנחנו ב- 'טרמינל 3' עוסקים כבר קרוב ל- 10 שנים בהתאמה בין מקומות עבודה ברחבי העולם לישראלים צעירים הרוצים לחוות חוויה חדשה מעבר לים. אם אתם לא מוצאים את הידיים והרגליים בתוך שפע האפשרויות העומדות לפניכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר. אנחנו נתחקר אתכם לגבי היכולות שלכם, העדפות שלכם וכל מה שצריך על מנת שנוכל למצוא יחד את מקום העבודה הטוב ביותר עבורכם.

אז למה אתם מחכים? הרימו טלפון. כבר עכשיו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה זמנית בחו"ל

  הרבה ישראלים רוצים לעבוד בחו"ל אך לא רוצים לעשות רילוקיישן ולהתחייב לתקופה ארוכה במדינה זרה. בדיוק בשביל זה יש מגוון עבודות זמניות בחו"ל שניתן

קרא עוד »
דרושים בחו"ל

  חולמים לעבוד בחו"ל אך אינכם יודעים באילו עבודות אפשר לעבוד? ריכזנו עבורכם עבודות רבות להן דרושים עובדים רבים בחו"ל. דרושים במכירות בחו"ל עבודה שדרושים

קרא עוד »
התקשרו עכשיו