עבודה באלסקה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

השתחררתם לאחרונה? מתחשק לכם לשבור את השגרה היומיומית השוחקת בארץ? עבודה בעגלות היא הפתרון המעולה עבורכם. עבודה באלסקה בעגלות היא העבודה האולטימטיבית עבור חובבי טיולים, הנופים המרהיבים באזור יגרמו לזמן שלכם לטוס. כמובן, מצבי האוויר הקיצוניים מהווים אתגר, אז מי שאוהב אתגרים, או שבעצם מי שאוהב להרוויח הרבה כסף חייב להגיע לפה.

עבודה באלסקה – מה עושים שם?

השאלה מתחלקת לשניים, מה עושים ביום ומה עושים בלילה. למעשה העבודה המשתלמת ביותר באלסקה עבור ישראלים היא בעגלות,עבודות באלסקה לישראלים יש לכם דרכון זר? קיבלתם יתרון גדול בקבלה לעבודה. המטרה בעבודה שלכם היא למכור מוצרי קוסמטיקה, מיישרי שיער, סבונים וכן הלאה. אתם תמוקמו בקניון באחת הערים במדינה, אתם כמובן לא תהיו לבד. מסביבכם צעירים ישראלים רבים אשר יבלו אתכם את תקופת העבודה ביחד.

עבודה בחו"ל ובאלסקה בעגלות מצריכה הסתגלות קצרה, במיוחד אם אין לכם אף ניסיון במכירות. ברגע שאתם תכירו את הנהלים, איך למכור ומי הוא לקוח פוטנציאלי, ככה הסיכויים שלכם להרוויח יהיו גדולים יותר. הסכומים אותם אתם מקבלים עולים על כל דמיון, אבל אם מדובר על חודשים חלשים. בעוד בארץ עבודות מסיביות יניבו לנו כ-8 אלף ש"ח ללא תואר, הממוצע בעבודה בעגלות מגיעה ל-14 אלף ש"ח פלוס מינוס. בחודשי החגים תוכלו להגיע לרווחים העולים על 20 אלף ש"ח, משכורת הייטק.

עבודה באלסקה – אתם לא לבד

החשש הגדול ביותר של צעירים רבים הוא הלבד שיש בעבודה בחו"ל. אנו רחוקים מהמשפחה שלנו, רחוקים מהחברים שלנו, ואנו מגיעים למקום זר. אל דאגה, בכדי להבטיח את הנחיתה הרכה ביותר עבורכם אנו דואגים לאסוף אתכם ישר מהשדה אל המגורים שלכם. גם במגורים יהיה לכם את הפרטיות שלכם, אבל אתם ממש לא לבד. בכל דירת מגורים נמצאים ישראלים שחלקם יעבדו אתכם באותו אזור, ואילו היתר ברחבי העיר. האווירה הצעירה תכניס אתכם מיד לעניינים.

עבודה באלסקה – מה עושים בזמן הפנוי?

כפי שציינו, יש שני דברים עיקריים שעושים בעבודה בעגלות, במשך היום אתם תעבדו למעט ימי המנוחה. בלילה זה הזמן של הצעירים,מטיילים ומרוויחים כסף באלסקה זמן חופשי שלכם לצאת, לבלות, לרקוד, להשתולל (לא יותר מדי, כן?) יש לכם יום מנוחה ביום ראשון, יש לכם רכב העומד לציידכם השייך למגורים. כל החברה יוצאים לבלות ולטייל בזמן החופשי שלהם. למעשה, עבודה בעגלות היא שילוב של הטיול הגדול, רק עם להרוויח במקום להוציא כסף.

עבודה באלסקה – איך מתקבלים?

עליכם להגיש בקשה לעבוד בעגלות, לאחר הריאיון הראשוני יוצג בפניכם שאלון עדיפויות, בשאלון זה תציינו את המקום בו תרצו לעבוד. חברות המתעסקות בעגלות מפוזרות ברחבי העולם, תוכלו לבחור בכל יעד בארה"ב, תוכלו לבחור באירופה ואפילו בקפריסין אם אתם לא רוצים להתרחק מהבית. היתרון הגדול של אלסקה הוא שמדובר על שינוי קיצוני במה שהכרתם, ממש להתחיל חיים מהתחלה. כפי שציינו, מי שאוהב אתגרים בדרך כלל מגיע לאלסקה. היתרונות שיכולים לסייע לכם להתקבל לעבודה הם שפה, שפת המקום ברמת אם או רמה גבוהה, ידע במכירות, תפקידים ניהוליים ודרכון זר.

רבים מעובדי החברה מגיעים לניסיון של כמה חודשים, הם לא בטוחים אם זה מה שהם רוצים לעשות, יש חשש שהעבודה קשה וכן הלאה… כמעט כל מי שמגיע "לזמן קצוב" מוצא את עצמו נשאר במגורים עם אותם חברים במשך חודשים רבים, שנים לפעמים. אל תחששו, עבודה בעגלות היא לא מסוג העבודות שאתם מכירים, מדובר על חוויה חברתית שהופכת לחוויה משפחתית בסופו של דבר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>