עבודה באירופה לא במכירות

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באירופה לא במכירותעבודה במכירות לא בהכרח מתאימה לכל אחד. עבודה במכירות דורשת יכולת גבוהה בתקשורת בין אישית, כמו כן, מדובר על שליטה גבוהה בשפה שתאפשר לך ליצור קשר עם לקוחות ולתת להם עוד ממה שאתם יכולים להציע.

רבים חוששים מכך, שאם אין להם יכולות גבוהות בתחום המכירות, אולי זה מעיד עליהם כי הם לא יכולים למצוא גם כן אפיק הכנסה ביבשת אירופה. אלא שזה לא נכון. עבודה באירופה היא ממש לא רק קשורה במכירות. זה נכון שלכולנו יש את אותו הדימוי, של הישראלי ה- 'מצוי' מוכר מוצרים מים המלח לכל דורש. אלא, שניתן לשלב במסגרת המסע באירופה עבודות נוספות אולי לא חשבתם עליהם.

אם אתם רוצים לפתוח את הראש לאפיקי הכנסה נוספים שלא שמתם אליהם לב עדיין, אתם מעוניינים בהיכרות מחודשת עם יבשת אירופה ולא יודעים מאיפה להתחיל, המאמר הזה הוא ממש עבורכם!

 

עבודה באירופה יכולה להיות בחקלאות

אירופה, במיוחד בחלקיה הדרומיים, משופעת בשדות חקלאיים. ישראלים רבים רכשו יכולות פיזיות והיכרות עם השטח במהלך השירות הצבאי שלהם. מה שמכשיר אותם לעבודת אדמה. עבודה בשדות החקלאיים בדרום אירופה מאפשר לכם להכיר את האדמה האירופית מזווית שונה לחלוטין. אנו רגילים לראות ארצות כמו צרפת, איטליה וספרד דרך הערים המרכזיות שבהן. אלא, שלעיתים, רחוק מהעיר, בלב הטבע, ניתן להפיק תועלת רבה בהרבה.

פעמים רבות עבודה בשדות החקלאיים תהיה בשעות קבועות. משמע, תתחיל בשעות הבוקר המוקדמות ותסתיים יחסית מוקדם. המגורים יהיו באזור החווה ויינתנו על ידי המעסיק שבדרך כלל נותן את המקום בחינם לעובדים שלו. חשוב לשים לב כי עבודה בחקלאות תלויה בעונות השנה. כך, שאם אתם מעוניינים למצוא עבודה לתקופה מוגבלת בחודשים מסוימים, אל תשכחו לבדוק אילו שדות חקלאיים פעילים בתקופה הזו של השנה.

עבודה באירופה באתרי הסקי

אם אתם לא אוהבים למכור אבל מאוד אוהבים אנשים, אם אתם אלו ששום מסיבה לא יכולה להתחיל בלעדיהם, יכול להיות שמה שאתם צריכים לעשות הוא לעבוד באתר סקי. עבודה באתרי סקי מתקיימת בדרך כלל בעונת השיא, היא חודשי החורף דצמבר- ינואר אבל לא רק.

העבודה היא בדרך כלל ללוות חבר'ה צעירים הבאים לגלוש באתר הסקי, לפאבים ולמועדונים הסמוכים. המטרה היא להעביר את התקופה חוויה בזמן השהות שלהם באתר הסקי. חבר'ה ישראלים צעירים מתאימים למשימה בדרך כלל בגלל המנטליות הישראלית. אנחנו עם של אנשים חמים. אוהבים לצחוק, לאכול, לשיר בקולי קולות, אלו בדיוק הדברים שהתייר הממוצע באתר הסקי מחפש.

עבודה באירופה באתרי הסקי היא עבודה זמנית לכמה חודשים בכל פעם. כך שאם אתם מחפשים לעשות כסף טוב בזמן קצר, או שאתם סטודנטים בין סמסטרים, זו יכולה להיות העבודה המושלמת עבורכם.

 

עבודה בחינוך ובקהילות היהודיות ברחבי אירופה

אירופה משופעת קהילות יהודיות לכל אורכה. פעמים רבות, הקהילות המקומיות מחפשות אנשי ונשות חינוך ישראליים. אם זה על מנת לפתוח תנועת נוער ואם זה כדי ללמד את ילדי הקהילה עברית. עבודה זו מתאימה מאוד לאלו שרוצים להרגיש סיפוק בעבודה שלהם. אלו שלא באים כדי למכור לאנשים מוצרים שהם לא צריכים. כי אם לתת להם ערך מוסף ולעזור להם להיות אנשים טובים יותר.

עבודה בקהילה היהודית מאפשרת, בדרך כלל מגורים מסובסדים מטעם הקהילה. מכיוון שקהילות יהודיות רבות נמצאות בערים המרכזיות במקומות נחשבים, יכול להיות שעבודה בקהילה היהודית תשתלם גם באספקט הזה.

אם אתם רוצים למצוא את העבודה המושלמת עבורכם באירופה ולא יודעים מאיפה להתחיל, אל תתייאשו. דברו אתנו וכבר נמצא עבורכם את העבודה הטובה ביותר באירופה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>