ויזת עבודה בדובאי

תוכן עניינים

 

ויזת עבודה בדובאיהלא יאומן קרה וישראל חתמה כבר ארבעה הסכמי שלום עם מדינות ערב במפרץ הפרסי ובאפריקה. מעבר להישג המדיני בהסכמי שלום אלה, ישנם גם הישגים כלכליים גדולים שלא ניתן להתעלם מהם ועל אף שעבודה של חבר'ה צעירים בדובאי לא ייחשב כהישג לאומי בהיבט זה, עבורכם מדובר בהזדמנות נהדרת להרוויח כסף ועבורכם מדובר בהישג כלכלי חשוב יותר מכל הישג אחר. השאלה היא האם אתם יכולים בכלל לעבוד בדובאי? האם יש אפשרות כזאת לעבוד בדובאי ובאילו סוגים של עבודות? האם נדרשת לכם ויזת עבודה בדובאי ואיך מוציאים ויזה כזאת? מה אתם צריכים לעשות מחר בבוקר אם אתם רוצים לעבוד בדובאי? את כל התשובות לכל השאלות, תוכלו לקבל ממש כאן בשורות הבאות.

 

האם ישנה בכלל אפשרות לעבוד בדובאי?

התשובה היא בהחלט כן. למעשה, אם בוחנים את הדמוגרפיה של האמירויות במפרץ הפרסי, מגלים שהאוכלוסייה המקומית היא רק חלק קטן מהאוכלוסייה הכוללת, שמבוססת מרביתה על עובדים זרים. עובדים זרים אלה עובדים בעבודות בנייה של המבנים האגדיים באמירויות, בשירותי התיירות השונים ובעוד אינספור סוגים של עבודות בתחומים שונים ומגוונים. במילים אחרות, דובאי היא אמירות שבה לא רק יכולים עובדים זרים לעבוד, אלא שהם אף מתקבלים בברכה ומהווים חלק ניכר ומשמעותי מכוח האדם המקומי. יחד עם זאת, זה לא אומר שכל מי שרוצה להגיע לעבוד בדובאי יכול פשוט לעלות על מטוס ולמצוא לעצמו עבודה במקום. בכדי לעבוד בדובאי יהיה עליכם תחילה להוציא ויזת עבודה בדובאי ואתם ממש לא רוצים לוותר על השלב החשוב הזה שנאכף בדובאי באופן קפדני ביותר.

ויזת עבודה הוא תנאי הכרחי לעבודה בכל מדינה זרה ועל אף שישנם ישראלים רבים שעובדים במדינות רבות כמו ארה"ב, מדינות אירופה ואוסטרליה ללא ויזת עבודה מתאימה, זה לא אומר שזה אפשרי גם בדובאי. דובאי היא מדינה קטנה הרבה יותר עם מדיניות הגירה קפדנית הרבה יותר וגם עם מערכות אכיפה יעילות יותר. הסיכוי שתצליחו להיכנס לדובאי ולהישאר שם בעבודה מקומית ללא ויזת עבודה בדובאי הוא סיכוי שכמעט ולא קיים פשוט מכיוון שאף אחד לא יעסיק אתכם ללא ויזה כזאת וגם אם כן, לא יחלוף זמן רב לפני שתיתפסו על ידי רשויות האכיפה במקום. על כן, עבודה בדובאי זה לגמרי אפשרי ואף מבורך, אבל זה חייב להתנהל על פי הכללים.

 

 

באילו עבודות תוכלו לעבוד בדובאי?

ובכן, שני המרכיבים הכלכליים החשובים ביותר בדובאי כוללים את מרכיב הבנייה והפיתוח ואת מרכיב התיירות. זה אומר שאם אתם רוצים לעבוד בדובאי תוכלו להשתלב באחד משני התחומים הללו וזה אומר שאם אין לכם שום ידע וניסיון בתחום הבניין, זה משאיר לכם את תחום התיירות. יחד עם זאת, תחום התיירות הוא תחום רחב ומגוון מאוד שמציע לכם מגוון רחב של עבודות כמו עובדים בבית מלון, בארמנים, מלצרים, מוכרים בחנויות וכמובן עבודה בעגלות בדובאי שאותה אתם לבטח מכירים ממדינות אחרות בהן עובדים ישראלים. עבודה בעגלות היא למעשה עבודה במכירות, כשהעגלות הן למעשה דוכנים המוצבים במרכזי תיירות, בקניונים ובמרכזים מסחריים ומציעות מגוון רחב של פריטים כמו תמונות, מוצרי קוסמטיקה ויופי, מזון מיוחד, יודאיקה ותכשיטים, מוצרי אופנה ואקססוריז וכדומה. אם יש לכם כבר מקצוע ואפילו ניסיון, תוכלו אולי להשתלב בעבודות מסוגים אחרים לגמרי כמו יועצים פיננסיים, יועצי תקשורת, חקלאות, הייטק, ביוטכנולוגיה וכדומה, אבל כל עוד אנחנו מדברים על חבר'ה צעירים וחיילים משוחררים שמחפשים לעשות כסף אחרי הצבא, עבודה בעגלות ועבודות שונות בתחום התיירות בדובאי, הן העבודות הרלוונטיות ביותר עבורכם.

איך לקבל ויזת עבודה בדובאי?

איך מוציאים ויזת עבודה בדובאי?

הוצאת ויזת עבודה בדובאי צריכה להתנהל בצורה מסודרת מול הרשויות המקומיות בדובאי ואת זה יש לבצע עוד לפני שעליתם למטוס. זאת אומרת שכאשר אתם נוחתים בדובאי אתם צריכים כבר לאחוז בידכם את הוויזה שניתנה לכם. בכדי להוציא ויזה יהיה עליכם למלא טפסים רלוונטיים עם פרטים אישיים ועם מידע לגבי העבודה שבה אתם רוצים להשתלב, לצרף תצהירים חתומים על ידי עורך דין ולבצע עוד מספר פעולות רק כדי להגיש את הבקשה. כאמור, מאחר ודובאי היא מדינה שמקבלת בברכה עובדים זרים ולאור היחסים החמים שמתפתחים כנראה בין ישראל לדובאי, סביר להניח שאם אין בעיה חריגה בהיסטוריה האישית שלכם, תוכלו בהחלט לקבל ויזת עבודה בדובאי. יחד עם זאת, התהליך כולו דורש היכרות עם הרשויות הרלוונטיות ועם התהליך הנדרש, במיוחד לאור העובדה שאתם עובדים מול מדינה בעלת שפה שונה (ערבית) שכלל לא בטוח שאתם יכולים להתנהל מולה באופן עצמאי.

על כן ואחרי שאמרנו את כל זה, אם אתם רוצים להוציא ויזת עבודה בדובאי, מה שאתם צריכים לעשות זה להתחבר לאחת מהסוכנויות הפועלות בארץ בתחום של עבודה לצעירים בחו"ל. בישראל פעילות מספר סוכנויות שעוסקות בכל הנושא של מציאה וארגון מקומות עבודה לישראלים צעירים בחו"ל, בארה"ב, באירופה, באוסטרליה, בדרום אפריקה ועכשיו גם בדובאי. מן הסתם, לא כל הסוכנויות כבר הספיקו לפתח את היכולות הנדרשות בכדי להוציא ויזת עבודה בדובאי או בכלל לארגן עבודה לישראלים בדובאי, אך ישנן כבר מספר סוכנויות שהקדימו וערכו את כל הבירורים הנדרשים על מנת לבסס פעילות בערוץ החדש הזה. כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לאחת הסוכנויות הללו ושם כבר תוכלו לקבל את כל הפרטים הנדרשים לכם ולעבור את כל התהליך של הוצאת ויזת עבודה בדובאי בצורה מסודרת.

 

מהם השירותים הנוספים שתוכלו לקבל מסוכנות עבודה בדובאי?

איך מוציאים ויזת עבודה לדובאיובכן, כאשר אתם עוברים למדינה זרה לצרכי עבודה, ישנה שורה של סידורים שצריך לבצע מראש ואלו כוללים למשל מקום מגורים, כלי תחבורה, אישורים ורישיונות וכמובן ויזת עבודה. את כל אלה תוכלו להסדיר דרך אותן סוכנויות שלמעשה מציעות לכם חבילה שלמה מקצה לקצה. בפנייה לסוכנות לצורך הוצאת ויזת עבודה בדובאי, תוכלו גם לקבל הצעות לעבודה בדובאי, להסדיר את כל הנושא של מקום מגורים, כלי רכב פרטי אם אתם מעוניינים בכך וכל מידע אחר שאתם זקוקים לו לפני שאתם יוצאים למדינה זרה. בסוכנויות אלה תוכלו לקבל גם פרטים על היקפי ההכנסות שאתם יכולים לצפות להם, על המטבע המקומי ביחס למטבע הישראלי, על כל נושא המיסוי של עובדים זרים בדובאי וכל פרט אחר שאתם צריכים לדעת עליו לפני שאתם עולים למטוס.

ההמלצה החד משמעית היא לעבור את כל התהליך דרך סוכנות מתמחה כזאת ולא לעשות שום דבר בעצמכם. הדברים יכולים להיות מעט מסובכים והם מלכתחילה דורשים ידע והיכרות עם התהליכים הרגולטוריים והתפעוליים של הסדרת מקום עבודה בדובאי. כשמחברים את זה עם העובדה שהדרך היעילה והמהירה ביותר להוצאת ויזת עבודה בדובאי היא דרך סוכנות מקצועית כזאת, הרי שזה בדיוק הדבר שאתם צריכים לעשות כבר מחר בבוקר: לפנות לאחת הסוכנויות שכבר הספיקה לבסס פעילות בערוץ החדש של עבודה לצעירים ישראליים בדובאי ולהסדיר את כל הנושא עוד לפני שאתם עולים למטוס. אם תפנו כבר מחר, בתוך מספר שבועות תוכלו כבר להיות על המטוס בדרך לעבודה החדשה שלכם בדובאי והכל על פי החוק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה באמריקה

  מי לא רוצה לעבוד באמריקה? ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אמריקה הפכה לאחד היעדים הפופולאריים עבור ישראלים שרוצים לעשות כסף טוב ולא סתם. שם, באמריקה,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו