ויזה לסין

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

ויזה לסיןויזה לסין טופס ומידע הכרחי

איזו התרגשות… אתם עומדים לנסוע לעבוד בסין. מתי תהיה לכם עוד הזדמנות כזו נדירה להגיע לאחת הארצות היותר מרתקות שיש בעולם כולו? אז אחרי שהחלטתם על הנסיעה ועל התקופה בה תרצו לנסוע, צריך לדאוג שתהיה לכם ויזה לסין טופס ואישורים נוספים שבלעדיהם לא תוכלו לטוס.

מהם השלבים של הוצאת ויזה לסין?

הליך קבלת הויזה מעט דומה למה שתצטרכו לעבור עבור ויזה לארה"ב, אך מעט פשוט יותר. רצוי להתחיל בתהליך כמה שיותר מוקדם, כחודשיים לפני הנסיעה.

  • ראשית, יש להוריד טפסים דרך אתר האינטרנט של השגרירות הסינית בארץ. יש למלא את הפרטים בקפידה ולדווא שלא השמטתם בטעות שום שדה למילוי. בסיום, עברו על הטופס וודאו שאין בו טעויות. מילוי הטופס עם מידע שגוי או מטעה עלול לעלות לכם בדחייה של הוצאת הויזה.
  • דאגו להאריך את הדרכון במשרד הפנים במידה והוא לא בתוקף, ועדיף שיהיה בתוקף לעוד שנה לפחות.
  • עשו דרכיכם אל שגרירות סין בישראל על מנת להגיש את הטפסים ואת הדרכון. כמובן שתצטרכו להשקיע סכום כסף מסויים בתשלום האגרה ולהמתין בסבלנות מספר ימים עד לקבלת הויזה.
  • אם כל התהליך הזה נראה לכם מסובך או מורכב, או במקרה ואתם עסוקים בעבודה וסידורים אחרים ואין לכם זמן להתרוצצויות, תמיד קיימת האפשרות לעשות את הכול דרך חברת נסיעות, דבר שיהיה כרוך בעלות של כמאתיים שקלים, לא יותר מזה בדרך כלל.
  • אם התכנון הוא לימודים בסין, תוכלו להוציא ויזה סטודנט וכל שתצטרכו הוא להוסיף אישור לימודים ממוסד הלימודים שאתם עומדים ללמוד בו.
  • צריכים ויזה לסין טופס עבור עבודה? אם השגתם את העבודה דרך חברה עוד מהארץ, היא תוכל לעזור לכם לאישור עבודה מהמעסיק שלכם.
  • זהו! עכשיו רק צריך כרטיס טיסה ולהתחיל לארוז.

נוסעים לעבוד בסין? איזה כיף! כדאי שתחשבו על עבודה במכירות. צעירים רבים משלשלים כסף רב לכיסם בכל יום במכירות של מוצרים שונים ומגוונים. רוצים להצטרף אליהם? פשוט אימרו לנו להיכן לשלוח את כל הפרטים…

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>