קיץ – העונה החמה והטובה ביותר למציאת עבודה בחו"ל בקיץ

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בחו''ל בקיץעונת הקיץ הפכה להיות טרנד חם לעבודה בחו"ל בקיץ, בתקופת הקיץ אלפי ישראלים יוצאים לחופשה משפחתית או חופשה זוגית בחו"ל. וכן, גם הצעירים מחפשים מקום מפלט לקיץ, ובמיוחד הם מחפשים את הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף בזמן תקופה זו, והדרך שנראית מקובלת יותר ויותר היא לעבוד בחו"ל.

צעירים הנוסעים למדינות השונות לעבוד במשרות זמניות, אינם נדרשים להוכיח ניסיון, השכלה אקדמית ונוסעים בראש פתוח לעבוד ולהרוויח כסף בתקופה החמה של השנה. חיילים משוחררים שלא מזמן השתחררו מלוח הזמנים הקשה של הצבא, שכבר בוער בהם לנסוע לחו"ל ולהנות מהזמן שלהם לחקור את העולם ואת החופש, בוחרים לנסוע לעבוד בחו"ל בתקופת הקיץ.

המטרה היא להרוויח כסף טוב ומתגמל עבור עבודות פשוטות שלא דורשות ניסיון קודם או השכלה אקדמאית מפוצצת, וגם להרוויח חוויה אחרת מחוץ לארץ ישראל ולתקופה קצרה, כאשר חלק גדול מהצעירים ככל הנראה גם יאריך את שהותו בחו"ל. אם אתם חיילים משוחררים בטח תיהנו מהחופש שיאפשר לכם לפרוץ גבולות. השילוב בין עבודה וטיול הוא שילוב מוצלח שיכול להניב גם משכורות יפות וגם חוויות שונות ומיוחדות במדינה אחרת ובתרבות שונה.

אם אין לכם ניסיון במכירות יהיה עליכם לעבור הכשרה קצרה הכוללת הדרכות שונות על המוצרים או אופי העבודה כמו כן, הדרכה שתשפר את כישורי המכירה שלכם. הזמן הנדרש להכשרה הוא בדרך כלל בין שבוע לשלושה שבועות, המשרות דורשות השקעה ולכן גם מתוגמלות בהתאם. אתם בטח תשמחו לשמוע שקיימים ממריצים רבים להפעלת המוטיבציה של אנשי המכירות והם זוכים לבונוסים ורווחים.


איפה תרצו לעבוד בחו"ל בקיץ? האפשרויות שאסור לכם לפספס!

נכון שכל מדינה שתבחרו לנסוע אליה תהיה מהנה ומעניינת, אך יש לשים לב שיש מדינות שהאקלים בהם בתקופת הקיץ יכולים להתאים לעבודות השונות, לדוגמא עבודה בקנדה – בקנדה מזג האוויר מושלם בתקופת הקיץ. טמפרטורה ממוצעת נעה בין 20-30 מעלות, זוהי טמפרטורה נוחה ונעימה גם לטיול וגם לעבודה, דמיינו מצב שבו שאתם מוכרים ציורי שמן ועוברים מדלת לדלת, בוודאי תעדיפו לעשות זאת במזג אוויר מתאים ולא כשיורד שלג או גשם זלעפות וקור שמרעיד את העצמות.

דוגמא נוספת היא יבשת אירופה ובדגש על המדינות הסקנדינביות כגון שוודיה, דנמרק ונורווגיה. לא כדאי לנסוע לעבוד במדינות אלו בתקופת החורף, אך אם תיסעו בקיץ רוב הסיכויים שתרוויחו מכל הכיוונים, נופים משכרים, מזג אוויר נוח ואנשים חביבים. בתקופת הקיץ הטמפרטורה נעה בין 15-30 מעלות, זהו אקלים שישראלים בהחלט יכולים לעמוד בו וחווית העבודה נינוחה ומזמינה.

המקומות המועדפים לעבודה בקרב הצעירים בתקופת הקיץ הם ארצות- הברית, אוסטרליה הרחוקה, דרום אפריקה וגם מקסיקו, במקומות האלה ניתן לעבוד בעגלות שלרוב מתקיימת בתוך קניונים כך שגם אם חם לכם, תוכלו לעבוד בתנאים ממוזגים וללא טיפת זיעה. העבודות הנוספות שמוצעות כאופציות שוות לעבודה הן נהגי מוניות, אופר, עבודות אבטחה ומנעולנות.


שווה לעבוד בחול בקיץ!

מכירת ציורי שמן בארצות הברית ובאירופה תוכלו להרוויח בין 3,000-5,000 דולר לחודש, תרוויחו שעות עבודה סבירות, וכמובן שתקבלו אפשרות למגורים, אז מה אתם צריכים להביא אתכם? רק רמה בסיסית באנגלית. במכירות בעגלות דוכנים וחנויות תוכלו להרוויח בין 3,000-7,000 דולר בחודש! אם אתם אנשים מתמידים עבודה זו תשתלם לכם מאוד, החברה תדאג לכם גם למגורים וגם להכשרה ולטיסה. אם חשקה נפשכם לעשות תפקיד משמעותי וחשוב כמו אופר, תרוויחו 1,000 דולר בחודש, בעבודה רגועה, עם אפשרות למימון לימודים ומגורים אצל בית המשפחה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>