עבודה בקהילה היהודית במיאמי

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

עבודה בקהילה היהודית במיאמיבמיאמי נמצאת אחת הקהילות היהודיות הגדולות ביותר בעולם. אנחנו מדברים על קהילה המונה כמעט חצי מליון יהודים בהם תוכלו למצוא מגוון עדות וסגנונות. מיהודים חרדיים, ליהודים שומרי מסורת, מתבוללים ושאינם כאלו, את כל הסוגים תוכלו למצוא במיאמי.

עבודה בקהילה היהודית במיאמי היא הזדמנות לעשות כסף טוב בזמן קצר יחסית בתנאי עבודה טובים בהרבה מאלו שתמצאו בעבודות אחרות ברחבי ארצות הברית. השייכות לקהילה, רחוק מהבית, יכולה להיות עוגן בעבור אלו שמתגעגעים לדג של שישי.

ניתן למצוא מקומות עבודה שונים בקהילה היהודית במיאמי המיועדים לעובדים מסוגים שונים. על כולם, נדבר בהרחבה במאמר.


עבודה במוסדות של הקהילה היהודית במיאמי

בכל שנה, מוסדות שונים ברחבי מיאמי מחפשים עובדים ישראלים צעירים שיעבדו במוסדות החינוך של העיר. אנחנו מדברים על עבודה שמתרכזת בעיקר בחינוך. כך שהסיפוק מהעבודה הוא גדול. מה גם שלא פעם מתלווה לכך תחושה של שליחות שתורמת לחוויה הטובה שיש למרבית הישראלים שמוצאים את עצמם עובדים במוסדות של הקהילה היהודית בעיר.

מדובר במרבית המקרים על לימוד עברית לילדים, הכנה לעיתים של נערים לבר המצווה שלהם, הפעלה של חוגים, גנים ועוד. מדובר במרבית המקרים על עבודה יצירתית שדורשת ראש גדול, דבר שיכול להתאים לאלו שרוצים שיתנו להם את החופש ליצור.

בנוסף, במרבית המקרים, הקהילה היהודית מארגנת מקומות לינה לעובדיה. הקהילה היהודית מתרכזת ברחובות הנחשבים 'איכותיים יותר'. כך שתוכלו להבטיח לעצמכם מגורים בסביבה טובה.

השכר הוא פעמים רבות גבוה מזה שתקבלו בארץ והוא גלובלי. כך שלא משנה מה העבודה שביצעתם באותו יום עבודה, הכסף יכנס בסוף החודש כמתוכנן.


עבודה באבטחה

גלי הטרור של השנים האחרונות חשפו את יהודי ארצות הברית לתופעה חדשה של אלימות אותה לא הכירו קודם. מה שהעלה את הדרישה למאבטחים יהודיים שישמרו על המוסדות של הקהילה היהודית בעיר.

אם אתם בעלי עבר קרבי, מיומנים בשימוש באקדח, אוהבים לעבוד בשקט בשעות מוגדרות, עבודה באבטחה במיאמי יכולה להיות הדבר הטוב ביותר עבורכם. היתרון בעבודה הוא שגם אם אתם לא דוברים אנגלית ברמה גבוהה, עבודה באבטחה בהחלט יכולה להתאים לכם.

גם כאן אנחנו מדברים על שכר גבוה באופן יחסי. בנוסף, במרבית המקרים, הקהילה היהודית היא זו שממנת את כרטיס הטיסה הלוך ושוב. כך שאם אתם מעוניינים בעבודה קלה יחסית, שקטה, עם כסף טוב ותחושת שייכות לקהילה, עבודה באבטחה בקהילה היהודית, זו העבודה עבורכם.


עבודה כמטפלת בבתים של יהודים ברחבי מיאמי

יהודים רבים ברחבי העיר שוכרים מטפלות ישראליות שישמרו על הילדים. השליטה של הנערות בעברית, ההיכרות עם המנטליות והחום הישראלי, הם יתרון גדול בעיני משפחות רבות ברחבי מיאמי.

מדובר על עבודה בשעות קבועות לרוב למעת מקרים בהם בני הזוג רוצים לצאת ואז עלייך להישאר ולשמור על הילדים בהיעדרם. המגורים הם בבתי המשפחות בדרך כלל והמשכורות גבוהות במיוחד.

כך שאם את אוהבת ילדים, מחפשת עבודה בתנאים נוחים, יכול מאוד להיות שעבודה כמטפלת בבתים של יהודים במיאמי זו אופציה נהדרת עבורך.


אל תשכחו לוודא כי יש לכם רישיון עבודה מתאים

כל עבודה בארצות הברית מחייבת את העובדים ברישיון עבודה. כאשר מדובר בעבודה בקהילה היהודית, הפרוצדורה לקבלת אישור עבודה היא קלה יותר, אבל זה לא אומר שהיא לא נדרשת.

שימו לב כי אתם לא יוצאים מהארץ בלי כל האישורים הרלוונטיים. האמינו לנו, אתם ממש לא רוצים למצוא את עצמכם מתמודדים עם רשויות האכיפה בארץ זרה.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונעמוד לשירותכם בהקדם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים,

קרא עוד »

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב נירים חמש. השגרירות הקנדית ממלאת תפקידים רבים וביניהם גם הנפקת אשרות לישראלים המעוניינים לבקר, ללמוד, לעבוד או להגר

קרא עוד »

עבודה מועדפת במרכז

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת

קרא עוד »

מה ללמוד?

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו