עבודה בפיליפינים

איך מוצאים עבודה בפיליפינים

כל חייל משוחרר טרי שחושב על הטיול שלו רואה בפיליפינים כנקודה אותה אסור לא לפספס, כולנו מבינים למה. הפיליפינים זה היעד החם ביותר של המזרח, אזור מדהים המורכב מיותר מ-7,100 איים עם אטרקציות שלא נגמרות. בעיר הבירה מנילה נמצא האזור היוקרתי של הפיליפינים, מרכזי קניות מפוארים ומיליוני לקוחות פוטנציאלים, זה הזמן שלכם להיכנס לתמונה.

עבודה בפיליפינים – האם זה חוקי?

אם נשווה עבודה בעגלות לאזורים אחרים בעולם נראה כי בפיליפינים הרבה יותר נוח ופשוט להוציא אישור עבודה, וכך לעבוד בצורה חוקית. אתם לא לבד, בשביל שתוכלו לעבוד דרכנו, אנו נדאג לכם לכל הבירוקרטיה הקשורה בהוצאת אישור עבודה בצורה קלה ומהירה. כמו בכל עבודה חוקית, נציין כי יש הפרשה של סכום מסוים מהמשכורת שלכם לצורכי מיסוי, אך בהחלט מדובר על סכום שולי.

עבודה בפיליפינים – למה דווקא שם?

קודם כל, נתחיל בכך שהפיליפינים נחשב לאזור בעל ביקוש גבוה בקרב הצעירים שרוצים לעבוד בעגלות, לכן לא תמיד בטוח שתקבלו את האזור הזה (תלוי בתפוסה). אנו מזכירים לכם שלא באתם רק לעבוד אלא גם להנות, יש לכם ימי חופש, שעות פנויות ביום ורכב חברה שתוכלו להשתמש בו כרצונכם. בשל כך בחירת היעד בו אתם הולכים לעבוד לתקופה הקרובה הוא כל כך חושב. גולת הכותרת של הפיליפינים היא נופים אקזוטיים ומדהימים, אווירה צעירה, חופים שלא דומים לשום דבר שאתם מכירים, יערות והמצד השני תוכלו להגיע לעיר מתפתחת, מועדונים, פאבים, מרכזי קניות עצומים ועוד.

עבודה בפיליפינים – תנאי מחייה

אנו יודעים שזה גם ככה קשה להגיע למקום חדש בו אתם לא מכירים אף אדם, אז לפחות דאגנו לכך שהנחיתה שלכם תהיה רכה ככל האפשר. בשדה התעופה כבר יחכה לכם ליווי של רכב חברה עד למגורים שלכם. הדירות הן לא דירות סטודנטים רגילות, אתם תזכו לשהות בדירות מפוארות עם בריכה, שירותי ניקיון, נגישות לאזורי הקניות בהליכה, אינטרנט, מטבח מאובזר, כבלים ואפילו שירותי ניקיון לדירה. נשמע כאילו אתם הולכים לבלות את התקופה הקרובה במלון למעשה, לא?

עבודה בפיליפינים – הוצאות

אנו דואגים לכם למגורים בתנאים הטובים ביותר, אך בתמורה עליכם להפריש סכום סמלי מדי חודש עבור שכר דירה. שכר הדירה הואמציאת עבודה בפיליפינים לישראלים