עבודה בגלזגו

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

אנשים צעירים שרוצים להרוויח כסף בחו"ל בין הטיולים שלהם מבלי להתחייב למקום אחד, יודעים שאין כמו עבודה בגלזגו במכירות בעגלות המפורסמות. זה מתאים לאנשים אופטימיים שיש להם מוטיבציה ורצון לעבוד ולהשקיע אפשרות מעולה להרוויח הרבה כסף, עד מאות דולרים ביום, ולהמשיך לטייל בכל מקום שירצו מבלי להתחייב לתקופות ארוכות מדי. למי שמוכן להשקיע בעצמו ומגיע לגלזגו, חברת טרמינל מטפלת בכם כמו בישראל כך שיש לכם כתובת ברורה לכל דבר.

עבודה בגלזגו

מהי עבודה בעגלות?

עבודת העגלות המפורסמות ברובן אינן עגלות כי אם דוכנים מפוארים ולפעמים אפילו חנויות. הם ממוקמים בקניונים ובמקומות שבהם יש תנועת קונים רבה שגם יודעים בדיוק מי נמצא שם ואיפה לחפש מה שהם רוצים. כך שמדובר ביחסי קונים ומוכרים ותיקים ולכן גם פוטנציאל הרווח גדול. בדוכנים מוכרים חפצים מבוקשים כמו מוצרי קוסמטיקה ומכשירי חשמל קטנים כמו מחליקי שיער, מוצרים לבית ועוד, כך שתמיד יש ביקוש לתוצרת האיכותית במחירים טובים.

מי שוכר אתכם?

במקרה הזה, חברת טרמינל מציעה עבודה לישראלים שיש להם אישורי שהייה ועבודה חוקיים או שיש להם אזרחות זרה, כך שהעבודה אינה חושפת לבעיות עם החוק וההגירה. הרווחים גדולים משום שהמוצרים האלה ידועים כמוצרים מבוקשים ואיכותיים והם זוכים למוניטין טובים בקרב המקומיים. השכר וההכנסות תלויים במוטיבציה שלכם למכור ומדובר בעבודת מכירות לכל דבר. כך שמי שיש לו כישרון למכירות ומוטיבציה ירוויח יותר ומי שפחות – ילמד לבד שמשתלם להתנסות.

האם זה מתאים לכולם?

כאמור, מדובר בעבודת מכירות לכל דבר וגם בעבודה פיזית שדורשת עמידה על הרגליים וסידור סחורה וטיפול בה. יחסית לעבודות ניקיון זה בוודאי לא כל כך תובעני אבל אין ספק שדרושה גישה אופטימית ורצון להתנסות במכירות ולהשתפר תוך כדי עבודה. כמו כן, צריך כוח רצון לא להישבר גם כשנתקלים בלקוחות סרבנים ולא נעימים ולהישאר אופטימיים כי ביום אחר תוכלו להרוויח בלי הסבר אלפי שקלים ביום רק משום שהגיעו הקונים המתאימים.

מי מטפל בכם שם?

חברת טרמינל שהיא בעלת הדוכנים והסחורה מטפלת בכם במסירות מרגע שהגעתם לשדה התעופה, מסיעה אתכם הביתה לדירה ומעניקה לכם תחושה חמה של בית וגם רכב חברה. כך שיש מי שמספק לכם כתובת לכל צורך ומעסיק אתכם בצורה הוגנת וחוקית. אתם אלה שקובעים כמה לעבוד וכמה תרצו להרוויח ולכן אתם יכולים לשלב את העבודה עם טיולים ועם הרבה פעילות פנאי. אתם יכולים להמשיך לעבוד בגלזגו או לנסוע למקום אחר באירופה ולהמשיך את הפעילות הזאת ככל שתרצו.

למה כדאי לכם לעבוד שם?

בגיל כזה אפשר ליהנות מחוויות מיוחדות וללמוד המון, לחשל את האופי שלכם וללמוד כל מה שחשוב לדעת בחיים על הצלחה. גם שיעורים חשובים על כישלון תקבלו שם וכיצד להתגבר עליו ולהפוך אותו להזדמנות שתמלא אתכם גאווה על שהצלחתם למכור וללמוד לפענח את סוד המכירות. לא תהיו שם לבד כי יהיו לכם חברים ישראלים כמוכם שישמחו לבלות אתכם ולהמשיך לטייל ולצאת יחד לפעילויות. זה בדיוק המקום שבו כל צעיר ישראלי ייהנה להיות.

מה חשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך?

החברה מציעה לכל מי שרוצה לעבוד בחנויות אלה לבדוק היטב את התנאים שמוצעים להם כדי שיהיו רגועים ובטוחים שהם מוגנים בחוזה תקף והוגן. זו בדיוק הסיבה אם כבר עבודה בגלזגו כדאי לעבוד עם חברה שהוכיח את עצמה בטיפול הוגן בחבר'ה מישראל ומספקת להם את התנאים הטובים ביותר שישמחו אתכם. אם השנה האחרונה והקשה הזאת גרמה לכם לרצות להתפתח, זו הדרך הטובה ביותר ללמוד על עצמכם לאן אתם מסוגלים להגיע.

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>