ויזה למקסיקו

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 
לא הרחק מארה"ב, נמצאת לה מקסיקו. קיים ניגוד כל כך בולט בין השתיים ששוכנות זו בשכנות לזו: אם ארה"ב מציעה מודרניות מתקדמת וקפיטליזם דורסני, מקסיקו תשמח דווקא את שוחרי התרבות והארכיאולוגיה, אוהבי הנופים והטיולים הרגליים בטבע.

 מקסיקו היא יעד פופולארי במיוחד עבור אלו שמעוניינים בחוויה מעט שונה מהטיולים באירופה או בארה"ב. עם תרבות עתיקה השאובה ממורשת בני המאיה ועד ימינו, מובטח לכם טיול בלתי נשכח.ויזה למקסיקו

ויזה למקסיקו

באופן עקרוני, בעלי דרכון ישראלי יכולים להיכנס למקסיקו ללא ויזה לתקופה של 90 יום בלבד. שימו לב שבכל מקרה יש להנפיק כרטיס תייר בשגרירות או מעבר הגבול מארה"ב, אותו תשאו איתכם לאורך הביקור. קיימים דיווחים רבים על פקידים ממשלתיים שבאופן שרירותי עשויים להחליט שלא לאשר כרטיס תייר ל-90 יום. במקרה כזה תאלצו לסמוך על טוב ליבם ומזלכם.

את כרטיס התייר ניתן להאריך, פשוט יש לדאוג להגיע טרם התפוגה שלו, בצירוף דרכון בתוקף והוכחה לאמצעים כלכליים שברשותכם לתקופה הקרובה.

ויזת עבודה

בשנים האחרונות נכנסו חברות רבות מתחומי ארה"ב לשוק עבודה במקסיקו. מצב זה גורם ליותר ויותר צעירים לנסות את מזלם ולשלב עבודה יחד עם ביקור חווייתי במדינה. מרבית העבודות המוצעות במקסיקו הן במסגרת מכירות ודוכנים בקניונים.

היתרון הגדול בעבודה במקסיקו היא החוקיות שלה, בניגוד למרבית הארצות שאינן מקלות על המעוניינים לעבוד בהן. מעבר לכך, תנאי המחיה במדינה הם זולים מאוד ביחס למשכורות הגבוהות שניתנות בדולרים. ניתן להוציא ויזה למקסיקו עבור עבודה לתקופה של עד שנה בלבד.

אז אם אתם מתכננים טיול תרמילאים במרכז אמריקה ומעוניינים לשלב את מקסיקו במסלול ואם אתם רוצים גם להרוויח באותה הזדמנות – הגעתם למקום הנכון. מלאו כבר עכשיו את פרטיכם ונציגינו ישמחו לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על הוצאת ויזה למקסיקו, אפשרויות העבודה בה והמקומות המומלצים – כל זה ללא התחייבות מצידכם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>