עבודות בחו"ל ללא ויזה- זה יתכן, זה אפשרי

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

 

לרוב, החלום הרטוב של עבודה בחו"ל, שידוע כמורגש הרבה יותר כמו חופשה מאשר כמו עבודה, כולל המון פרוצדורה שמצריכה הוצאתאיך מוצאים עבודה בחול ללא ויזה ויזה שמהווה אשרה לעבודה. לעיתים, התהליך הזה הוא מפרך ביותר, או אף אינו אפשרי עבור אחרים, ולכן רבים מוותרים על החלום הגדול. ואולם, ישנם יעדים רבים של מדינות ואפילו מעניינות במיוחד, שאינן מצריכות ויזה כלל וכלל על מנת להגיע, לנחות ולהתחיל לעבוד.

התהליך להוצאת ויזה ידוע בעלותו הגבוהה מאד, ובעיקר בפרוצדורה הרבה והמייגעת הנדרשת בגינו. וזאת מבלי לקחת בחשבון גם הזמן הרב הנדרש בשגרירות. לא זאת ועוד, תהליך הוצאת הויזה יכול להגיע לסכום של יותר מאלף ₪, ולעיתים מסיבות מסוימות גם איננו מאושר. אי לכך, ברוב המקרים ימליצו חברות המייעדות צעירים ישראלים להגיע ולעבוד בחו"ל, ללכת על המסלול שאיננו דורש ויזה כלל וכלל.

בעלי דרכון אירופאי השייך לאחת מהמדינות החברות באיחוד, רשאים לעבוד בכל מדינה החברה באיחוד האירופאי באופן חוקי וכך לאתר בקלות עבודות בחו"ל ללא ויזה. כחלק מהאזרחות האירופאית, ניתן לזכות בתקופת עבודתם בהטבות, זכויות ותנאים סוציאליים כמו תשלום על ימי מחלה, רכישת ביטוח רפואי ואף הטבות מס.

עבודות בחו"ל ללא ויזה- עבודה בעגלות היא התשובה לכל שאלה בעניין

יעדים מדהימים למשל, שאינם מצריכים ויזה למנת להגיע ולעבוד בהם הן מדינות באירופה. המובילה בהן היא  אנגליה, אשר היא היעדעבודות בחו"ל שלא דורשות ויזה החוקי ביותר עם היצע העבודות הגדול ביותר שניתן למצוא. בנוסף, ספרד, איטליה, הולנד, ואפילו צרפת. נכון שמדינות אלו באופן עקרוני דורשות לעיתים דרכון אירופאי, אך לא כך לרוב, וניתן להגיע אליהן גם ללא ויזה. ארה"ב וקנדה הן דוגמה נוספת ליעדים מדהימים שכאלו. במדינות אלו ניתן לעבוד בתחומים כמו מכירת ציורי שמן, אבטחה, אופר, וכמובן עגלות.

תחום העגלות והמכירות הוא הענף העניף ביותר עבור עבודות בחו"ל ללא ויזה. העגלות ממוקמות במרכזי הקניות והקניונים הגדולים ביעדים, ומתעסקות בעיקר במכירה של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח שיער כגון מיישרי שיער. העגלות הישראליות נחשבות לנקודה תיירותית מבוקשת למדי, ידועה בהצלחותיה ומכירותיה, ומבטיחה עבור העובדים משכורת גבוהה מאד וכמובן בונוסים שמנים עבור כל מכירה ומכירה שמתבצעת על ידם.

תנאים מדהימים בעבודות בחו"ל גם ללא ויזה

מה שרבים אינם יודעים הוא שמרבית העובדים במכירות מגויסים בחברות אלו לעבודות בחו"ל ללא ויזה וללא צורך בה.
העבודה בעגלות מצריכה בעיקר מוטיבציה להצלחה ותו לא, ולכן החברות המספקות עבודה בעגלות ומכירות מעודדות צעירים רבים להגיע, לעבוד וליהנות מכל רגע. החברות הללו מספקות עבור העובדים ליווי מלא של כל התהליך, מרגע הראיון בארץ ועד התנהלות חייהם ביעד עצמו, כך שידאגו לכל צרכיהם באשר יהיו.

החברות הללו גם דואגות לכך שעובדיהן יעברו את כל ההכשרה שהם זקוקים לה טרם הגעתם לעגלה ותחילת העבודה.
הן מלמדות את העובדים החדשים לחשוב כמו אנשי מכירות, לדבר כמו אנשי מכירות ולהתנהל כמו אנשי מכירות, וזאת במטרה למקסם ככל האפשר את השתכרותם ופטנציאל הצלחתם בעגלה. תקופת המכירה המבוקשות ביותר הן תקופת חג המולד ותקופת הקיץ, שהן כמובן גם המתוירות ביותר. כמובן שבתקופות אלה אפשר להרוויח כסף רב מאד.

וגולת הכותרת היא, שחיי החברה והבילוי במהלך השהייה בעבודה בעגלות הם שוקקים ופורחים, ומתהווים לכדי משפחה של ממש. היכרות עם אנשים צעירים בטווח גילכם, שהגיעו מאותן מטרות שאתם הגעתם, ורק רוצים ליהנות ולהרוויח כמה שרק אפשר.
עד מהרה, חיי החברה הופכים לקבוצה אחת ומאוחדת, והביחד הופך לדובדבן שבקצפת ההנאה לאחר כל סיום יום עבודה פורה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>