עבודה חוקית בארצות הברית

עבודה בארצות הברית המדריך המקיף עבודה בארצות הברית

סיימתם 12 שנות לימוד, סיימתם שירות צבאי וכעת אתם חופשיים ומשוחררים מכל מסגרת, מחפשים את הנתיב להתחיל בו את חייכם הבוגרים. מצד אחד, הרצון לצאת, להשתחרר, לגלות עולם ולהרגיש חופשיים לחלוטין ומצד שני, הצורך לבנות את חייכם, להרוויח כסף שיאפשר לכם לעשות את הצעדים הראשונים ולהתבסס כבר מההתחלה. הפתרון שאהוב על צעירים ישראלים בסיטואציה הזאת הוא הפתרון של עבודה בחו"ל ובשורות הבאות תוכלו לקרוא את כל מה שאפשר לספר לכם על עבודה בארצות הברית, שנחשבת לאחד היעדים הפופולאריים ביותר על צעירים וחיילים משוחררים ישראלים ולא לחינם.

 

למה דווקא עבודה בארצות הברית?

הסיבות שבגינן בוחרים ישראלים רבים לעבוד דווקא בארצות הברית הן רבות ומגוונות. עבור ישראלים רבים נחשבת ארצות הברית למדינה אטרקטיבית שמעוררת את הדמיון, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות, החלום האמריקאי ואורח החיים האמריקאי עליו למדנו בעיקר מסרטי הוליווד. אבל מעבר לתפיסות כלליות, ארצות הברית היא גם הכלכלה החזקה ביותר בעולם, מדינה בגודל חצי יבשת שמייצרת המון ביקוש לעבודה וגם יודעת לשלם היטב עבור ה

עבודה חוקית בארצות הברית

עבודה הזאת. ארצות הברית, על אף חוקי ההגירה הנוקשים שלה, נחשבת למדינת הגירה חשובה ומשמעותית – השלטונות האמריקאים מכירים בצורך של המדינה בידיים עובדות זרות, שתשמחנה לעבוד בעבודות שהאזרח האמריקאי הטיפוסי פשוט לא שש לאייש. עבור צעיר ישראלי, שרמת השכר הממתינה לו כחייל משוחרר כאן בישראל, ארה"ב היא בהחלט הזדמנות להרוויח המון כסף ללא הכשרה מקצועית, הסמכה אקדמאית 

או ניסיון מקצועי. לצד זאת, ארה"ב היא גם הזדמנות לראות עולם, ללמוד אנגלית, לנהל חיים עצמאיים הרחק מבית אבא ואמא, לבלות ולטייל במדינה שמציעה כל סוג אפשרי של בילוי, נוף או חוויה ובשורה התחתונה, להרוויח לא מעט כסף לצד חיי בילוי ונופש.

במה תוכלו לעבוד בארה"ב?

ככלל, התחום של עבודה בחו"ל לחבר'ה צעירים הוא תחום שכולל בתוכו עבודות בלתי מקצועיות, שאינן דורשות תואר אקדמי, הסמכה מקצועית או ניסיון. מעט מאוד ישראלים משתחררים מהצבא כשיש בידיהם מקצוע. עבור רובנו המכריע, המטרה היא פשוט למצוא עבודה בלתי מקצועית, שאפשר ללמוד בקלות ולהרוויח בה המון כסף, גם אם זה כרוך במאמץ מרוכז. בכפוף לכך, עיקר העבודות שתוכלו למצוא בארה"ב כוללות עבודה בעגלות מכירות, הובלות ומכירות נדלן. הובלות הוא תחום שמתאים במיוחד לגברים בעלי חוסן גופני ובעלי יכולת פיזית ולא פחות מכך גם נפשית, להרים משאות כבדים בכל יום מחדש לאורך תקופה ארוכה. מכירות נדלן הוא תחום שיכול לייצר הכנסות יפהפיות ויחד עם זאת, דורש תקופה של הסתגלות והכשרה וגם תלוי מאוד בכישורים האישיים שלכם. במצב זה של הדברים, הופכות עגלות המכירות לאופציה האטרקטיבית ביותר עבור מרבית הישראלים שבוחרים באופציה של עבודה בארצות הברית, שאכן בוחרים בעבודה זו בכדי להרוויח את סכום הכסף שאיתו יתחילו את חייהם הבוגרים. מעבר לעבודות אלה ישנן עבודות נוספות כמו מכירות בחנויות חוף בערי תיירות, מכירות באוטו גלידה וכדומה, אבל בסך הכל מדובר על עבודת מכירות שנחשבת לעבודה שמייצרת הכנסות גבוהות גם עבור אנשים בלתי מקצועיים. 

 

עבודה בעגלות מכירות – מה זה כולל?

כאמור, עבור מרבית הישראלים שבוחרים באופציה של עבודה בארצות הברית, עבודה בעגלות מכירות היא אחת האפשרויות האטרקטיביות והזמינות ביותר. עגלות אלה הן למעשה דוכני מכירה ממש כמו אלו שאתם מכירים מהקניונים פה בישראל. במסגרת העבודה, יהיה עליכם למכור את מרכולתכם לעוברים והשבים ומהסיבה הזאת בדיוק, עגלות אלה מוצבות במרכזים הומי אדם כמו קניונים, מרכזים מסחריים ומרכזי תיירות. ככל שתהיו יותר אקטיביים, ככל שתבצעו עבודת מכירות יותר יסודית ורצינית, כך תוכלו למכור יותר פריטים ולהרוויח עמלות מכירה גבוהות יותר, שיכולות לסגור לכם סכומים גדולים מאוד בכל חודש.

עגלות אלה משמשות למכירה של מגוון סוגי מוצרים ובראשם ציורי שמן וקוסמטיקה. זאת יכולה אולי להישמע לכם כמו מגבלה, כי אתם מתחברים אולי למוצרי מובייל או תוספי תזונה, אלא שמדובר בבשורה מעולה עבורכם – לא לחינם מהוות עגלות קוסמטיקה העגלות השכיחות והנפוצות ביותר בארצות הברית ובעולם בכלל. עגלות מכירות של מוצרי קוסמטיקה, וגם של ציורי שמן, הוכיחו את עצמן כעגלות שמייצרות את המכירות הגבוהות ביותר, העגלות שבהן הכי קל למכור. אנשים פשוט אוהבים להיתקל בדוכן מכירות של מוצרים אלה ולקנות לעצמם פריט או שניים וזאת הסיבה שעיקר התחום סובב סביב שני תחומים אלה ובמיוחד קוסמטיקה.

כך למשל, בעגלות קוסמטיקה תוכלו למכור מגוון מוצרי קוסמטיקה רווחיים כמו מיישרי שיער, מכשירים חשמליים לטיפול בשיער, החלקות, סלסול וכדומה. תוכלו למכור מוצרי איפור מינרלי, שנחשבים לאהובים מאוד הן על תיירים והן על אמריקאים, וכמובן עוד מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה שכל אישה אוהבת וצריכה ושבתוכם יכול גם גבר למצוא את מבוקשו. כאמור, ככל שתמכרו יותר פריטים כך תוכלו להרוויח יותר וישראלים צעירים שלוקחים את העבודה ברצינות, לומדים תוך כדי תנועה ורוכשים יכולות מכירה, מצליחים גם לחסוך סכומי כסף גדולים מאוד וגם לרכוש יכולת חשובה, שתשרת אותם הלאה בחייהם.

 

עבודה בארצות הברית – מהם היעדים המרכזיים?

כפי שאמרנו קודם לכן, עבודה בעגלות מכירות ובמיוחד עגלות קוסמטיקה, נחשבת לעבודה הטובה ביותר עבור ישראלים ורובה מתרחשת במרכזים הומי אדם ובמיוחד במרכזים תיירותיים. מהסיבה הזאת, מרבית העבודות בעגלות מוצעות בערים ובמדינות תיירותיות בארצות הברית ובראשן פלורידה, מיאמי, לאס וגאס, לוס אנג'לס וטקסס. המשמעות היא שבעבודה בעגלות מכירות, אתם למעשה גם מקימים את חייכם בארה"ב, באזורי תיירות שבהם אתם עצמכם יכולים לבלות ולקיים פעילות פנאי עשירה ומהנה וזוהי גם אחת הסיבות, שבגינה בוחרים ישראלים רבים בעבודה זו.

 

מה לגבי אישור עבודה?

על פי החוק האמריקאי, כל אדם שעובד במדינה חייב להחזיק בידיו אישור עבודה. אישור זה ניתן אוטומטית לכל אזרח אמריקאי, אלא שעובד זר נדרש להוציא אישור כזה באופן ייעודי וגם להאריך אותו מעת לעת. בפועל, היכולת להוציא אישור עבודה בארה"ב היא מאוד מוגבלת, אבל זה לא אמור ממש להפריע לכם. רובם המכריע של הישראלים העובדים בארה"ב, כמו עובדים זרים רבים מכל רחבי העולם, מתנהלים במסגרת עבודה בארצות הברית ללא אישור עבודה. רשויות ההגירה עצמן אמנם מעוניינות לאכוף את החוק, אך כאמור, מודעות לצורך בידיים העובדות האלה ולכן נוטות להעלים עין ולאפשר את העבודה באין מפריע.

אם קיים עבורכם נתיב מסוים שבו תוכלו לקבל אישור עבודה כזה (למשל אם אתם ילדים לאב או אם אזרחי אמריקה), תוכלו בהחלט לנסות להוציא אישור כזה וזה המקום בו כדאי להזכיר גם את החברות הישראליות, שמתמחות בהשמת צעירים ישראלים במסגרת עבודה בארצות הברית. חברות אלה מנהלות מאגרים גדולים של הזדמנויות עבודה בארצות הברית, יכולות להציע לכם מגוון רחב של הזדמנויות בכל רחבי ארצות הברית וגם בארצות אחרות, להסדיר עבורכם את כל נושא העבודה, המגורים וההשתלבות בקהילה המקומית עוד לפני שעליתם על המטוס ולבסוף יודעות גם לטפל בנושאים כמו הוצאת אישור עבודה, כאשר קיים ערוץ כלשהו שהופך את האופציה הזאת לאפשרית עבורכם.

עבודה בארה"בכולנו מכירים את הדימוי שיש לנו בראש על הישראלי הממוצע, העובד בעגלות בקניונים הגדולים של ארצות הברית. אנחנו מדמיינים את הצעירים מוכרים מוצרים מים המלח ועוצרים נשים מבוגרות על מנת לשווק להן מוצרי קוסמטיקה שאלו חייבות להתנסות בהן.

רבים טועים לחשוב שאם הם לא ניחנו בכישרון למכירות אין להם מה לחפש בארצות הברית. אלא שטעות היא בידיהם. גם אם אין לכם כישרון במכירות, אתם לא אוהבים לעבוד שעות רבות ולהסתמך על עמלות, אתם עדיין יכולים ליהנות ממגורים ועבודה בארצות הברית. כזו שתיתן לכם כסף טוב ותספק חוויה לכל החיים.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על האפשרויות העומדות בפניכם ועל ארץ האפשרויות הבלתי מוג