עבודה בעגלות בדובאי

תוכן עניינים

 

עבודה בעגלות בדובאילא עברו יותר ממספר חודשים מאז נחתם הסכם השלום עם דובאי וכולם כבר מתכננים את הטיול הבא שלהם אל ממלכת הפלא הזאת. למעשה, אלמלא הקורונה, אפשר היה להניח שעד כה כמחצית מאיתנו כבר יכולנו לספר על החוויה המדהימה בדובאי. ולמה כל זה חשוב? מפני שאם אתם ממש ממש רוצים להרוויח כסף בעבודה בחו"ל, עבודה בעגלות בדובאי יכולה להתאים לכם מאוד, במיוחד לאור היקפי התיירות העצומים באמירות המדהימה הזאת. אז מה זה בדיוק עבודה בעגלות ומה עושים בעבודה הזאת? מהם הסכומים שאפשר להרוויח בעבודה הזאת? מה נדרש מכם בכדי לעבוד בדובאי? האם זה כדאי יותר מאשר עבודות בעגלות במדינות אחרות בהן כבר יש לא מעט הצעות עבודה מהסוג הזה? על כל אלה תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה זה בדיוק עבודה בעגלות בדובאי?

עבודה בעגלות בדובאי היא לא האופציה היחידה שעומדת בפניכם וישנן לא מעט הזדמנויות עבודה בתחום ספציפי זה, גם במדינות אחרות. יחד עם זאת, דובאי בהחלט נחשבת לאחד היעדים האטרקטיביים ביותר לעבודה בעגלות פשוט עד עכשיו זאת לא הייתה בכלל אופציה עבור ישראלים. בהתאם לכך, אפשר להניח שזאת לא הפעם הראשונה שאתם שומעים על התחום הזה שנקרא עבודה בעגלות, אבל הנה בכל זאת תקציר שיסביר לכם את האפשרויות הקיימות בתחום: עגלות הן למעשה דוכנים המוצבים בקניונים ובמרכזים מסחריים, ממש כמו דוכני המכירה שאתם מכירים מהקניונים פה בארץ. במרבית המקרים, דוכנים אלה מוכרים מוצרי קוסמטיקה, אם כי ישנם סוגים שונים של דוכנים לרבות משקפי שמש ומוצרי אופנה, מזון מיוחד, מוצרים לבית ועוד. למעשה, המדובר בעבודת מכירות קלאסית ואם אתם אנשי מכירות מלידה או שחשוב לכם לגלות את איש המכירות שמסתתר בתוככם, עבודה בעגלות בדובאי יכולה להיות הזדמנות נפלאה עבורכם.

 

כמה אפשר להרוויח בעבודה בעגלות בדובאי?

מן הסתם, הסיבה המרכזית שבגינה בוחרים חבר'ה צעירים לצאת לחו"ל ולעבוד בעבודת מכירות היא כסף. כולם רוצים להרוויח סכום גדול של כסף, שאיתו יוכלו להתחיל את החיים ולא חסרים סיפורים על חבר'ה צעירים שבאמצעות הכסף שהרוויחו בעבודות מסוג זה, הספיקו לקנות כבר דירה או רכב פרטי. ואכן, גם עבודה בעלות דובאי היא עבודה שהפוקוס שלה הוא יצירת רווח כספי גבוה יותר מכל מה שיכול חייל משוחרר להרוויח בעבודה שגרתית בישראל. לצד זאת, לעבודות מסוג זה ישנם יתרונות חשובים נוספים ובמיוחד היתרון החברתי, החוויה האישית והחברתית ושיעורים חשובים לחיים שאפשר ללמוד בעבודות מסוג זה. לעניין סכומי הכסף שניתן להרוויח, התשובה יכולה להשתנות משמעותית ממקרה למקרה. בואו נשים את זה כבר עכשיו על השולחן – ישנם חבר'ה צעירים שיוצאים לעבוד בחו"ל וחוזרים ארצה בלי שקל. הסיבה לכך היא בדרך כלל התנהלות פזרנית ובזבוז כל הרווחים על חיים "משוגעים" בחו"ל. לצד זאת, ישנם גם חבר'ה שפשוט לא מצליחים לייצר את הסכומים שעליהם חולמים כולם. כמו בכל מקום עבודה ובכל סוג של עבודה, גם במקרה של עבודה בעגלות בדובאי ובעבודה בחו"ל בכלל, ישנם אנשים שיצליחו יותר, אחרים יצליחו פחות ואחרים פשוט לא מתאימים למשימה.

אבל אחרי שאמרנו את זה, בואו נדבר גם על המקרים היותר משמחים. ככלל, במסגרת עבודה בעגלות בדובאי תוכלו להרוויח כל סכום שבין כמה אלפי דולרים ועד כמה עשרות אלפי דולרים בחודש. הקצה התחתון של כמה אלפי דולרים הוא לכשעצמו יותר ממה שתוכלו להרוויח פה בישראל בכל עבודה כחיילים משוחררים. הקצה העליון של כמה עשרות אלפי דולרים הוא נדיר מאוד. אין שום טעם לנקוב בשכר ממוצע בתחום מכיוון ששכר כזה לא קיים. מה שחשוב לדעת הוא שזה בעיקר תלוי בעצמכם – העבודה קיימת, התיירות בדובאי היא ענפה מאוד, ההזדמנויות קיימות וככל שתצליחו למצות יותר מהן, כך תוכלו למכור יותר וכך תוכלו להרוויח יותר. מה שעוד חשוב מבחינתכם הוא, שהשמים הם הגבול. אם אתם יוצאים למשימה עם כל הדרייב והמוטיבציה, תוכלו לחזור לארץ עם סכום כסף נאה שיוכל לקנות לכם דירה חדשה.

 

 

עבודה בעגלות בדובאי – האם זה חוקי?

עבודה בעגלות בדובאי באופן חוקיכפי שאתם יודעים, מרבית האנשים שיוצאים לעבוד בחו"ל הם חבר'ה צעירים שעושים זאת ללא ויזה מתאימה ולמעשה באופן לא חוקי. לרוב זה עובר בשלום, לפעמים פחות. מה שכן, דובאי היא לא ארה"ב ובסך הכל מדובר באמירות קטנה עם רשויות אכיפה מאוד מסודרות וכללים מאוד מוקפדים. על כן, עבודה בעגלות בדובאי חייבת להתבצע על פי חוק ואולי זה יפתיע אתכם, אבל יש אפשרות חוקית לעשות זאת. לשם כך, יהיה עליכם לנהל את כל התהליך דרך סוכנות המתמחה בדיוק בתחום הזה וישנן כבר כמה סוכנויות בישראל שלמדו היטב את הנושא וכבר גיבשו תהליכים להוצאת ויזת עבודה עבור ישראלים בדיוק למטרות אלה. בכל מקרה, ההמלצה היא לא לנסוע לבדכם ולחפש עבודה בעגלות בדובאי אם אין לכם את כל האישורים הנדרשים לכך ואם לא עשיתם את הסידורים הנדרשים מראש. דובאי הוא מקום מדהים אבל הוא יכול בקלות להפוך גם לסיוט אם לא מכבדים את כללי המקום. עשו את הדברים בצורה מסודרת וזה גם יסייע לכם להתברג בדוכנים היותר אטרקטיביים במתחמים היותר הומים בדובאי.

 

האם דובאי הוא יעד אטרקטיבי לעבודה בעגלות?

כפי שאמרנו קודם לכן וכפי שאתם כבר בטח יודעים, האופציה של עבודה בעגלות קיימות בעוד שורה ארוכה של מדינות, במיוחד באירופה, ארה"ב ואוסטרליה והשאלה היא האם במקומות האלה אי אפשר להרוויח סכומים גבוהים יותר מאשר במסגרת עבודה בעגלות בדובאי. ובכן, בהנחה שיש לכם את הכישורים הנדרשים ובהנחה שבכל אחת מהמדינות האלה תוכלו להפגין את הכישורים שלכם באותה מידה של יעילות, דובאי היא בהחלט אחד היעדים היותר אטרקטיביים למי שרוצה לעשות כסף גדול. הסיבה לכך היא שמדובר במקום קטן יחסית, אליו זורמים עשרות מיליוני תיירים בכל שנה עם מצב רוח מובהק של החיים הטובים. מן הסתם, במציאות כזאת יהיה לכם הרבה יותר קל לייצר מכירות מאשר בקניון שכונתי שבו אתם יכולים לפנות לתושבים המקומיים בעיר כלשהי בארה"ב או אוסטרליה. זה לא שבדובאי תוכלו לשבור את כל התקרות ולחוות משהו שאי אפשר לחוות באף מדינה אחרת. עבודה בעגלות היא עבודה רווחית מאוד בדרך כלל, וזה נכון בכל מדינה ובכל עמדה. הגורמים המנהלים את העגלות האלה בוחרים היטב את המיקומים שלהם בכדי למקסם את הרווח גם עבורם עצמם וגם עבורכם.

יחד עם זאת, על הנייר עבודה בעגלות בדובאי בהחלט מציעה אפשרויות שקשה למצוא במדינות אחרות. אחת האפשרויות החשובות שבהן היא האפשרות להתברג בדוכן במיקום תיירותי מרכזי. בארה"ב ובאוסטרליה תוכלו בקלות למצוא עבודה בעגלות, אבל לא ברור בהכרח שהעגלה הזאת תמוקם במיקום אטרקטיבי עם תנועה גבוהה של לקוחות פוטנציאליים. בדובאי, איפה שמוצבת עגלה כזאת, יש אוקיינוס של תיירים ואיפה שיש אוקיינוס של תיירים, מוצבת גם עגלה כזאת. את כל המידע הדרוש לכם וכל סיוע שאתם זקוקים לו בקבלת ההחלטה, תוכלו למצוא בסוכנויות המתמחות בעבודות בחו"ל ושכבר הספיקו לבנות את הפעילות שלהן סביב התחום הספציפי של עבודה בעגלות בדובאי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה במיאמי

  מיאמי היא אחד האתרים הנחשקים עבור מרבית הישראלים שרוצים לעבוד בארצות הברית ולא סתם. מיאמי ידועה במזג האוויר החם שלה, המזכיר כמעט אי טרופי.

קרא עוד »
עבודה בחו"ל כולל מגורים

  ישראלים רבים חולמים לעבוד בחו"ל אך חוששים מהבירוקרטיות ומכל ההתעסקות לקראת הטיסה. מעבר למקום חדש דורש קניית כרטיס טיסה, מציאת מקום מגורים, הוצאת אשרת

קרא עוד »
התקשרו עכשיו