עבודה בעגלות בארצות הברית

תוכן עניינים

 

עבודה בעגלות בארצות הבריתזה באמת נשמע קצת כמו חלום. לגור בחו"ל, להרוויח הרבה כסף, לבלות ימים שלמים עם חבר'ה צעירים בראש טוב. אבל האמת היא שזה ממש לא צריך להיות חלום רחוק. עבודה בעגלות בארצות הברית זו אפשרות שפתוחה לישראלים רבים הרוצים לעשות הרבה כסף בזמן מוגבל באווירה טובה.

אם אתם מחפשים עבודה בעגלות בארצות הברית, המאמר הזה הוא ממש בשבילכם. כאן תוכלו למצוא את כל הידע הדרוש לכם כדי להיות בטוחים כי אתם יודעים למה אתם נכנסים. נסקור כאן בהרחבה את היתרונות האינסופיים שיש לעבודה בארצות הברית, כמו כן גם את הבירוקרטיה הנלווית לכך.

מכיוון שמדובר על תחום רחב לו הרבה פנים, אנחנו מזמינים אתכם לפנות קצת זמן, למצוא מקום נוח לקריאה ולראות איך תוכלו גם אתם לעבוד בעגלות בארצות הברית!


מה זה אומר עבודה בעגלות בארצות הברית

אם רק שמעת את המושג ואינך יודע במה מדובר, אנחנו מדברים על עבודה בקניונים, ברחבות ובכל מקום בו יש קהל גדול של אנשים, כאשר מדובר על מכירה של מוצרים שונים אותם יכולים לרכוש העוברים ושבים 'על הדרך'. בעגלות תוכלו למצוא הכל, החל ממכשירי חשמל כמו מחליקי שיער וכלה במוצרי קוסמטיקה המיובאים מים המלח.

סכום הכסף אותו תרוויחו בכל חודש נגזר במרבית המקרים משילוב של המשכורת המינימלית החודשית עליה סוכם מראש עם המעביד ורווח אישי שלכם מהריביות על המוצרים אותם הצלחתם למכור באותו חודש.

כך שלמעשה פוטנציאל הרווח שלכם תלוי אך ורק בכם. ככל שתמכרו יותר, כך גם תזכו להרוויח יותר.


איפה גרים כשעובדים בעגלות בארצות הברית?

כאן זה קצת תלוי במעסיק שלכם. בדרך כלל המעסיקים דואגים למגורים מאובזרים ונוחים עבור העובדים שלהם. יכול להיות שתהיו לבד בחדר ויכול להיות שתהיו עם שותפים, על זה כדאי לשאול את המעסיק מראש.

בכל מקרה במרבית המקרים, המגורים נמצאים בסמוך למקום העבודה. כך שלא תצטרכו לבזבז זמן על נסיעה אל העבודה וממנה.

קחו בחשבון שהמגורים עצמם הם ממש חלק לא מבוטל מהחוויה. זה המקום שלכם להתחבר לחבר'ה נוספים שבאו לעבוד אחרי צבא, ממש כמוכם. הם יהיו המשפחה שלכם, כשאתם רחוקים מהבית ומרגישים לפעמים קצת לבד. בדירה תוכלו להכין יחד אוכל, לראות טלוויזיה. אולי תרצו ללכת להופעות יחד או לשתות באיזה פאב. לא פעם, עובדים רבים מעידים כי הדירה בה הם חיו, היא זו ששינתה להם את החוויה. לא נהיה מופתעים אם נשמע, שגם אתם מצאתם בשותפים שלכם, חברים לא רק לימי העבודה, כי אם גם להמשך החיים ממש.


על מה תשלמו בעת השהות שלכם בעגלות בארצות הברית

קודם כל, חשוב לציין כי היתרון הגדול של העבודה הזו הוא כמובן, הכסף. אתם לא עובדים בחינם. הרווחים הם בדרך כלל לא קטנים. כך שעלויות המחיה והשהות בדרך כלל מתקזזים עם השכר שתקבלו על העבודה.

יכול להיות שתצטרכו לשלם על כרטיס הטיסה חזרה לארץ ולהוסיף תשלום מסוים בשביל שכר הדירה. כאן, ההמלצה שלנו היא לא לשכוח, לפני שאתם מגיעים, לברר את המשמעויות הכלכליות של הנסיעה לארצות הברית היטב. אנחנו כישראלים אוהבים להגיד 'יהיה בסדר' אבל האמת היא שתמיד כדאי להיות על הצד הבטוח ופשוט לברר לפני כן עם המעסיק את כל הפרטים שחשוב שתדעו.


איך נראה היום יום של מוכרים בעגלות בארצות הברית

כמובן שאנחנו לא יכולים להגיד איך בדיוק יום העבודה שלכם יראה כאשר תעבדו בארצות הברית, שכן אצל כל מעביד החוקים קצת אחרים. אבל בדרך כלל, מדובר על ימי עבודה הנעים בין 9-11 שעות ביום. אתם יכולים לעבוד שישה ימים בשבוע או פחות, גם פה, כאמור, זה תלוי במעסיק שלכם.

במרבית המקרים המעבידים מעבירים את העובדים שלהם השתלמות קצרה במסגרתה הם לומדים על המוצרים, מכירים את המונחים בהם יש להשתמש כאשר הם ניגשים ללקוחות ועוד. יש מקומות בארצות הברית בהם ניתן לגשת לעוברי אורח ולהציע להם מוצרים ויש מקומות בהם ניתן לתת שירות רק כאשר הלקוח מגיע לדוכן ישירות. כך או אחרת, בדרך כלל העבודה תתחיל במתן דגימות ממוצרים נבחרים וממשיך למכירה של המוצרים עצמם. יש מקומות בהם ידרשו מכם לתת נאום מוכן מרוש ללקוחות. אל תדאגו, גם לזה תקבלו הכשרה מסודרת לפני שתתחילו לעבוד.


איפה בארצות הברית כדאי לעבוד בעגלות

ארצות הברית היא מדינה עצומה בגודלה. כך שלא כל מי שעובד בעגלות בארצות הברית עובד באותו המקום. יש כאלו שהולכים לעבוד בחוף המערבי השונה לחלוטין, באופיו ובמזג האוויר שלו מהחוף המזרחי. שלא נתחיל לדבר על לאס וגאס ומקומות נוספים.

האמת היא שאין נכון ולא נכון כאשר אתם נדרשים לשאלה: איפה כדאי לעבוד בתוך ארצות הברית. כאן מדובר בראש ובראשונה בטעם האישי שלכם. האם אתם אנשים שאוהבים חום? קור?  מעדיפים לחוות את האינטנסיביות של ניו יורק? או להשתזף בשמש של מיאמי? זה תלוי רק בכם. ההמלצה שלנו היא לבדוק תמיד כמה אופציות כדי שתוכלו לבחור בניהן.

כך או אחרת, אנחנו תמיד מזמינים אתכם לדבר אתנו, אנחנו ב- 'טרמינל 3' מומחים בלמצוא את מקום העבודה המושלם עבור כל צעיר וצעירה על פי טעמם האישי.


כל מה שאתם צריכים לדעת על עבודה בארצות הברית לפי החוק

אם אתם רוצים לעבוד בעגלות בארצות הברית אתם כבר בוודאי עסוקים בשאלת השאלות: האם תוכלו לקבל ויזת עבודה לארצות הברית?  התשובה הפשוטה היא שקיימת אפשרות להוצאה של ויזת עבודה בארצות הברית, אבל מדובר בתהליך מעט מורכב.

  1. ישראלים בעלי אזרחות ישראלית בלבד: לצערנו, מאז שנת 2001, לאחר אסון התאומים, ארצות הברית נלחמת בעובדים הבלתי חוקיים השוהים בשטחה. במרבית המקרים ישראלים צעירים לא מקבלים ויזת עבודה כל כך בקלות למעט מקרים חריגים. כך שאם אתם בעלי אזרחות ישראלית בלבד, אולי שווה לכם לשקול אפשרויות נוספות.
  2. ישראלים בעלי דרכון אירופי: ישראלים בעלי אזרחות אירופית יכולים להיכנס לארצות הברית לתקופה של עד שלושה חודשים ללא צורך בהוצאת ויזה. אלא שהויזה הזו היא לא משמשת כתחליף לאישור עבודה. כך שעליכם להישמר ולא לפול למלכודת הזו. מה שכן, לבעלי אזרחות אירופית ממדינות מערב אירופה, בדרך כלל יהיה קל יותר להוציא ויזת עבודה. אלא שחשוב לזכור, שוב, כי ארצות הברית נלחמת בתופעת העובדים הבלתי חוקיים כך שגם כאן, אין הבטחות או פתרונות קסם.
  3. ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית: רובם של העובדים בעגלות הם ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית מה שמקנה להם את הזכות לעבוד במדינה בלי שום בעיה.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? פרטים נוספים, טיפים, המלצות והכוונה שתסייע לכם למצוא את העבודה הטובה עבורכם ביותר מחוץ לגבולות הארץ? אתם מוזמנים לדבר אתנו! אנחנו, בטרמינל, זמינים עבורכם על מנת לאפשר לכם למצוא את העבודה המתאימה לכם ביותר בחול. עשר שנים של ניסיון בתחום לא הולכות ברגל. בואו והצטרפו גם אתם למאות אלפי הצעירים הישראלים שמצאו דרכנו עבודה טובה ומשתלמת בחו"ל.     

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה בחו"ל ללא ויזה

  חולמים לעבוד בחו"ל ולהרוויח כסף אך אין לכם ויזת עבודה מתאימה?  זה לא אומר שלא תוכלו לעבוד בחו"ל. ריכזנו עבורכם מגוון עבודות בחו"ל שלא

קרא עוד »
חיי לילה בסידני

אין דבר משחרר יותר מבילוי איכותי ולהנות מחיי לילה בסידני. כדי שלא תצטרכו לשאול את עצמכם לאן לצאת בסידני, קיבצנו עבורכם מידע על חיי הלילה

קרא עוד »
עבודה באפריקה

  עבודה באפריקה היא אולי לא נשמעת כמו הצעד הכי אטרקטיבי בעולם. אבל כל זה נכון רק ממבט ראשון. עבודה באפריקה היא ההזדמנות שלך להרוויח

קרא עוד »
התקשרו עכשיו