עבודה בחו"ל למבוגרים

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בחו"ל למבוגרים

כולנו שומעים על חיילים משוחררים, או סטודנטים בחופשת סמסטר שטסים לעבוד בחו"ל לתקופה, מרוויחים הרבה כסף וחווים חוויה מגניבה ומשמעותית. אז זהו, עבודה בחו"ל היא לא רק עבור חבר'ה צעירים וגם הרבה מבוגרים עובדים בחו"ל. הרבה פעמים, חברות ברחבי העולם יעדיפו עובד מבוגר עם ניסיון במקצוע כלשהו.

ריכזנו עבורכם מספר אפשרויות לעבודה בחו"ל למבוגרים.

 

עבודה בחו"ל למבוגרים – רילוקיישן

האפשרות הקלה והבטוחה ביותר היא רילוקיישן. ברילוקיישן, החברה בה אתם עובדים בארץ תשלח אתכם לתקופה למדינה אחרת בה יש להם סניף, או אינטרס כלשהו לעובד מטעמם. ברילוקיישן, כל הבירוקרטיה, וההתעסקות המעצבנת שיש לפני הטיסה, כמו אשרות עבודה, ביטוח בריאות, מציאת מקום מגורים, כרטיסי טיסה ועוד, מבוצעת על ידי החברה. בנוסף, ברילוקיישן תהנו מבטחון, יציבות ותנאים טובים, ולעתים אפילו תקבלו תוספת שכר עבור חוסר הנוחות שנגרם בעקבות מעבר למדינה אחרת. רילוקיישן אפשרי גם עבור עובד עם משפחה. למעשה, השאלה איזה עובד לבחור לרילוקיישן תלויה בחברה, יש חברות שיעדיפו לשלוח את העובד המצטיין, גם מהסיבה שאפשר לסמוך עליו, וגם כתגמול עבורו. לעומת זאת, יהיו חברות שיעדיפו לבחור בעובד צעיר ללא משפחה, מהסיבה שהעברת אדם אחד היא קלה יותר ודורשת פחות הכנות מהעברת משפחה שלמה. יעד הרילוקיישן לא תלוי בבחירת העובד אלא באינטרס החברה ובצרכיה.


עבודה בחו"ל למבוגרים – בעלי מקצוע 

כמובן, שאם אינכם צעירים יש לכם יתרון עיקרי של ניסיון וידע במקצוע מסוים. במדינות מסוימות ישנם מספר תנאים לקבל את אשרת העבודה, ומי שעומד בכל התנאים יכול לעבוד כשכיר ואפילו כעצמאי אם ירצה. יש מדינות שאפילו מחפשות אנשי מקצוע ספציפיים. אם אתה לדוגמא חשמלאי, סנדלר או נגר במדינות רבות ברחבי העולם, כמו אוסטרליה, לדוגמא, תתקבל בברכה. בגלל שמקצועות אלה הולכים ונעלמים מהעולם יש להם ביקוש רב במדינות רבות. כך גם תוכלו לבחור את המדינה שתרצו לעבוד בה.


עבודה בחו"ל למבוגרים – בעלי דרכון זר

אם יש בבעלותכם דרכון זר, המעבר למדינה אחרת יהיה הרבה יותר קל. אם ברצונכם לעבור לעבוד במדינה ויש בבעלותכם דרכון של אותה מדינה יהיה לכם יתרון משמעותי על פני אנשים אחרים שינסו להתקבל לעבודה, מהסיבה שרוב המדינות בעולם יעדיפו להעסיק עובדים מקומיים מאשר עובדים זרים. אם אתם בעלי דרכון של אחת ממדינות האיחוד האירופאי, אתם תוכלו לעבוד לא רק במדינה שלה יש לכם דרכון, אלא בכל מדינה שנכללת באיחוד האירופאי. ישנן מדינות, כמו אוסטרליה למשל, שיש להן הסכם עם האיחוד האירופאי, וכך עם דרכון מתאים תוכלו לעבוד גם שם. 


עבודה בחו"ל למבוגרים – לימוד אנגלית במדינות עולם שלישי

אם ברצונכם לשנות כיוון לחלוטין, ואתם מחפשים חוויה משמעותית יותר, אתם יכולים ללמד אנגלית במדינות עולם שלישי. במדינות עולם שלישי רבות מחפשים מורים מערביים ללימוד השפה האנגלית. אפשר לעשות זאת בגני ילדים, בבתי הספר ולפעמים אף באוניברסיטאות. הדרישה העיקרית היא שליטה בשפה האנגלית ברמה גבוהה. ביפן לדוגמא, יש תוכנית שנתית שמאפשרת לאלפי משתתפים מרחבי העולם לחיות ביפן למשך שנה שלמה וללמד אנגלית בכל רחבי המדינה. 


עבודה בעגלות למבוגרים

אמנם זו עבודה שמזוהה יותר עם הצעירים, אך גם מבוגרים מצליחים בעבודה זו. הדרישה העיקרית בעבודת העגלות היא יכולה מכירה וכריזמה. עבודת העגלות היא רווחית וחווייתית. המשכורת בעבודת העגלות היא על עמלת מכירות, כלומר אם תמכרו יותר תרוויחו יותר. בשיטה זו תוכלו להרוויח כסף רב גם בזמן מועט. בנוסף, אם תהיו רציניים ותחפצו בכך יש אפשרויות קידום למנהלי צוותי מכירות. משרות אלה דורשות בדרך כלל את העובדים הבוגרים והמנוסים יותר, לכן תהיה לכם עדיפות לקידום. 

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>