טיפים

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

7 המלצות זהב לפני הטיסה

1. חקרו את אופי העבודה

עבודה במכירות אינה עבודה קלה ובטח כאשר אתם עובדים במכירות בחו"ל. במרבית העבודות חשוב שתכירו ותחקרו  עד כמה שניתן לגבי אופי העבודה בה תעבדו ותתכוננו לכך שלא משנה מה פוטנציאל הרווחים, כדי להגשים אותו תצטרכו להשקיע ולעבוד קשה. לכל חברה אופי שונה, לכל מוצר דרישות שונות ולכל יבשת מדינה או עיר דגשים שונים לגבי דרישות התפקיד. נסו לממש את היכולות שלכם ואת הפוטנציאל הטמון בכם במקום המתאים לכם ביותר.

2. אל תקחו אתכם הרבה בגדים לעבודה בחו"ל

הניסיון מלמד שאין צורך להביא הרבה בגדים לעבודה בחו"ל. לרוב לא תוכלו שלא להיסחף אחר תרבות הצריכה שמעבר לים, שם המחירים בד"כ זולים יותר, המותגים נוצצים יותר ומהרגע שתתחילו לעשות כסף אז גם האצבע קלה יותר על הארנק. במילים אחרות, כדאי לשמור מקום במזוודה. חושב לשים לב שהבגדים אותם תיקחו לחו"ל מתאימים לקוד הלבוש במקום ולסוג המשרה בה תעבדו.

3. אוכל בחו"ל

לכל מדינה בחו"ל הרגלים קולינאריים שונים ולעיתים משונים. הפערים ממה שאנחנו מכירים מהארץ הולכים ונהיים מהותיים יותר ככל שזה נוגע להרגלי צריכה יומיומיים. לכל מי שטס לארה"ב, תשכחו מקפה כמו שאתם רגילים לשתות בארץ. לאמריקאים טעם שונה משלנו ואם אתם רוצים קפה כמו בארץ כדאי שתביאו אתכם (נס וקפה שחור). דבר נוסף שיש רק בישראל היא הבמבה. כמי שנוסע מהארץ להיפגש עם ישראלים המצויים בחו"ל מזה תקופה, הבמבה היא אחת המתנות הפטריוטיות ביותר שניתן להביא אתכם כמתנה. מצד שני תמצאו בחו"ל מאכלים, מסעדות ומשקאות בטעמים ובסטנדרטים גבוהים במיוחד שלעיתים קשה למצוא בארץ כך שאין סיבה להיכנס ללחץ.
 

4. הצטיידו בכסף לעבודה בחו"ל

מומלץ להגיע לחו"ל עם גב של כ-400$ (במזומן או בהמחאות נוסעים (טרוולר צ'קס) לפחות ואם ניתן גם עם כרטיס אשראי בינלאומי. 3 סיבות עיקריות למה זה חשוב:
1. ביקורת הגבולות: בשלב ביקורת ההגירה טרם מעברכם בביקורת הדרכונים מומלץ לא לעורר חשד מיותר שמה הינכם עשויים להוות נטל על המערכת. על כן מומלץ להגיע עם סכום כסף של מספר מאות דולרים לשימוש מיידי שיוכיח שהנכם יכולים לתחזק את עצמכם ובנוסף גם עם כרטיס אשראי בינלאומי אם יתאפשר לכם.
2. הוצאות המחייה לימים הראשונים: כל ההוצאות הבסיסיות לימים הראשונים בטרם תקבלו את משכורתיכם הראשונה. לשם כך אנו ממליצים על סכום של 400$ במזומן או בהמחאות נוסעים (טרוולר צ'קס) ואם ניתן לכם להביא עמכם סכום מעט גבוה יותר אז מה טוב.
3. להמשך הדרך: בכל רגע נתון חשוב להיות משוחררים לצאת לדרך חדשה. אם בגלל שמחליטים לסיים לעבוד ולחזור לארץ ואולי בגלל שאתם רוצים להמשיך לטיול ארוך בתום תקופת העבודה. כך או אחרת, המחאות נוסעים מומלצות ביותר כיוון שהם מבוטחים למקרה של אובדן או גנבה והם תמיד יאפשרו לכם בכל מקום בו תהיו לקבל כסף מזומן. בנוסף עם כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו להיות רגועים שתמיד תתאפשר לכם גמישות כלכלית מלאה לפי מידת הצורך.
 

5. התייעצו עם חברים/משפחה

להתייעץ, להתייעץ ושוב להתייעץ. כמו עם כל החלטה חשובה בחיים גם לגבי עבודה בחו"ל חשוב לשאול ולהתעניין עם מי שיש לו את הניסיון והידע הנדרש בתחום ושתרגישו שתוכלו לבטוח בו. זה יכול להיות אח, אחות, חבר, מכר, חברת השמה ואפילו ניתן לחשוב, לחקור וללמוד על האפשרויות אפילו בעזרת ההורים. חשוב להבין שבתחום העבודות בחו"ל ישנם הרבה שמועות לא מבוססות, אגדות וסיפורים ובנוסף מתקיימים שינויים רבים בכל זמן נתון כך שבכדי לעשות הכנה ראויה ולקהל את ההחלטה הטובה ביותר במועדן הרלוונטי עבורכם מומלץ לקבל חוות דעת מאנשים מתוך התחום אשר תוכלו לבטוח בהם, ולא רק אנשים טובים שרוצים את טובתכם אך בינם ובין עולם העבודות בחו"ל לא קיימת הכרה מעמיקה במיוחד.

6. אם אפשרי, הצטיידו ברשיון נהיגה מגנטי

כיום ניתן להשתמש עם רישיון נהיגה מגנטי ישראלי כרישיון מקומי במרבית המדינות בעולם. על כן מומלץ לשים לב שהרישיון שברשותכם הינו רישיון מגנטי בתקן בינלאומי (לצורך ווידוא ניתן לפנות למשרד הרישוי בישראל) ובנוסף חשוב לוודא שהביטוח איתו הינכם יוצאים מהארץ מאפשר לכם נהיגה בטוחה בחו"ל, ביעד אליו הינכם נוסעים.
 

7. התאימו את הטלפון שלכם לתקשורת בעולם

באירופה כדאי להגיע עם טלפון נייד "פתוח" כזה בו ניתן לשים SIM CARD (כרטיס הזיכרון של טלפון) מקומי. בארה"ב ובקנדה ניתן לרכוש כרטיס חיוג ייעודי או לקנות טלפון נייד מקומי המאפשר גם שיחה מקומית בעלויות נמוכות. כמובן שמי שמחובר למחשב יוכל לדבר חינם דרך רשת הסקייפ עם כל מקום בעולם.
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!