ביטוח חיים

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

במהלך החיים שלנו אנחנו דואגים מה יקרה לנו אם לא נוכל להמשיך לעבוד ולפרנס את עצמנו ואת משפחתנו, מה יקרה אם נחלה ומה יקרה כאשר נלך לעולמנו. לא מספיק כמובן רק לדאוג בנושא או לחשוב עליו, חשוב לפעול וזה אומר לעשות ביטוח חיים.

מהו ביטוח חיים ולמה הוא נועד?

ביטוח חיים מגן על המבוטח במקרה שנפגע או שנפטר. כאשר זה קורה, הביטוח מקנה הטבה כספית- אם חד פעמית או כקצבה חודשית למבוטח או לבני משפחתו. אותה הטבה משולמת למבוטח או לבני משפחתו כאשר מתקיימים אחד מהמקרים הבאים:

-המבוטח הלך לעולמו

-המבוטח הגיע לגיל פרישה

-המבוטח נפגע ו חלה בצורה שאינה מאפשרת לו להמשיך לעבוד ולפרנס את עצמו ואת בני משפחתו.

חברות הביטוח ממליצות למבוטחיהם לבטח את עצמם בביטוח חיים שכן לא ניתן לעולם לדעת מה צפוי ומה יכול לקרות לנו ולסובבים אותנו וחשוב להיות מוכנים לכל המקרים האלה.

סוגי ביטוחי החיים הקיימים:

ביטוח חיים- פוליסת חיסכון- מדובר בחיסכון חודשי קבוע. במצב שהמבוטח נותר נכה או נפטר ניתן למשוך את הכסף שהצטבר בפוליסה. בפוליסה זו אין את מרכיב הביטוח והיא נחשבת חיסכון בלבד.

ביטוח חיים- פוליסת ריסק- גם בסוג של פוליסה בה מופרש סכום חודשי אשר משמש לבטח את המבוטח במצב של נכות או מוות- ללא חיסכון. פוליסה זו אינה קיימת בגיל פרישה אלא רק במקרים של נכות המונעת מהמבוטח לעבוד או במקרה של מוות.

ביטוח חיים– ביטוח מעורב. זהו ביטוח החיים הפופולארי והמוכר ביותר בין שלושת ביטוחי החיים. הוא משלב את שלושת הפרמטרים החשובים בביטוח חיים והם הסיכון של מוות, נכות כללית וגיל פרישה. ביטוח מעורב כשמו כן הוא בעצם מערב ומשלב את שתי הפוליסות- פוליסת חיסכון ופוליסת ריסק שכן יש בו מרכיב של ריסק- סיכון, וגם מרכיב של חיסכון. במקומות עבודה נהוג לבטח את העובדים בביטוח חיים ולקרוא לו 'ביטוח מנהלים' למרות שהשם הוא מקרי בהחלט ואין קשר בינו לבין הפוליסה עצמה והוא אינו קשור לניהול.

לפני שמחליטים איזו פוליסה הכי מתאימה עבורכם חשוב להיוועץ עם סוכן ביטוח המומחה בתחום וידע להסביר על כל אחת מהפוליסות הקיימות, מה היא מציעה בדיוק, מה הם היתרונות שלה ומה הם החסרונות שלה. כמו כן סוכן הביטוח מקבל מהמבוטח את כל הנתונים והפרטים הרלוונטיים וכך יכול להרכיב עבורו ביטוח חיים המותאם אישית עבורו ויעניק לו מענה בעת הצורך בכל מקרה שיצטרך והמבוטח לא ימצא את עצמו זקוק לכספים של ביטוח החיים שרכש ויגלה שאין באפשרותו למשוך אותם או שאינם מספיקים לו.

על ביטוח חיים ונושאים נוספים ניתן לקרוא באתר הביזנס שלנו בכתובת:

https://tbc.org.il/

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים,

קרא עוד »

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב נירים חמש. השגרירות הקנדית ממלאת תפקידים רבים וביניהם גם הנפקת אשרות לישראלים המעוניינים לבקר, ללמוד, לעבוד או להגר

קרא עוד »

עבודה מועדפת במרכז

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת

קרא עוד »

מה ללמוד?

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו