אפשרויות עבודה רבות עומדות בפני הצעיר המשתחרר מצה"ל שמעוניין לעבוד בחו"ל, ואם אתם יוצאי יחידות קרביות של צה"ל כדאי שתישארו לקרוא.

 

עבודות אבטחה בחו"לבקרב צעירים רבים המסיימים את שירותם הצבאי מתגבשת "אופנה" לנסוע לעבוד בחו"ל. קיימות אין ספור אפשרויות לעבודה בחו"ל, צעירים רבים יפנו לעבודות שונות כגון מכירת ציור שמן מדלת לדלת, אופר, מנעולנות ומכירה בעגלות, אולם לא לכל הצעירים המחפשים עבודה בחו"ל יתאימו עבודות שכאלה. יש צעירים שיעדיפו לעבוד בעבודה שבה יש להם ניסיון והם מרגישים בטוח במה שהם עושים, כגון חיילים קרביים. חיילים משוחררים ששירתו ביחידות הקרביות של צה"ל יוכלו להתגייס לעבודות אבטחה בחו"ל.

על מנת לנסוע ולעבוד באבטחה בחו"ל באופן חוקי עליכם להגיש בקשה להוצאת ויזת עבודה, תהליך הגשת בקשה לאשרת עבודה תהיה שונה בין מדינה למדינה. בדקו את הדרישות ואילו טפסים יש למלא וכך תדעו את מצב זכאותכם לויזה. תוכלו לברר עם חברה המעסיקה אתכם, האם היא מוציאה ויזה עבורכם.

עובד שמסדר את שהייתו ועבודתו בחו"ל באופן חוקי, זכאי להטבות מהמדינה כגון ימי חופשה, ימי מחלה, ביטוח בריאות ועוד. שווה וחכם עבורכם לעבוד באופן חוקי ולא לנסות להסתבך עם שלילת אישור כניסה וקנסות רבים.


סוגי עבודות אבטחה בחו"ל, המוצעות לכם

לאחרונה גוברת הפופולריות לחיפוש הזדמנויות עבודה לעובדים ששירתו בשירותם הצבאי ביחידות הקרביות. העבודות המוצעות הן בין היתר שמירה על שגרירויות ומוסדות יהודיים, כאשר לרוב, זו היא משרה ממלכתית, בה נוסעים ועובדים בשליחות המדינה לאבטח את מבנים ומוסדות הקשורים לקהילה היהודית או למדינת ישראל. הנציגויות הדיפלומטיות של מדינת ישראל נמצאות תחת איום מתמיד של גורמי טרור, וחטיבת הביטחון במשרד החוץ אחראית על מניעת איומים כאלו ושמירה על האינטרסים הישראלים בחוץ לארץ

עבודה נוספת המתאימה ליוצאי יחידות קרביות היא אבטחת אישים, ולרוב ישנו ביקוש למאבטחים לאנשי עסקים אמידים מאוד. עבודה זו היא עבודה בעלת אחריות רבה ומורכבות הדורשות ניסיון, אימון רב ומשמעת רבה. המציאות היומיומית משתנה ודינאמית וקיים מרכיב סיכון פיזי יומיומי. לתפקידים אלה נבחרים עילית המאבטחים, שלרוב בעלי ניסיון קודם באבטחת אישים.

כל עבודה כזו כוללת הכנה רבה ומדקודקת ותרגול רב דרך תרגילי אבטחה ולימוד האישיות המאובטחת וסדר יומה. מאבטחי אישים נדרשים לשמור על רמת כושר פיזי גבוהה וסיבולת המוכנה להתמודד עם מצבי קיצון בכל רגע ביום.

חשוב לזכור, כי אבטחת אישים בחו"ל היא עבודה מתגמלת מאוד. השכר באבטחת אישים גבוה ונע בין 4,000-8,000 דולר בחודש לשכר בסיס וניתן גם להגיע לס