עבודה חוקית בארהב

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה חוקית בארהב

עבודה חוקית בארהב

רבים נוטים לחשוב, כי רוב הישראלים שעובדים בארצות הברית, עובדים באופן לא חוקי. מי מאתנו לא מדמיין את משטרת ניו יורק מגיעה לדוכן, והישראלים מקפלים אותו ונעלמים תוך מספר שניות קצר. הרשו לנו לנפץ לכם את הסטיגמה, ולספר לכם – עבודה חוקית בארה ב היא דבר מאוד נפוץ, שלא קשה למצוא בכלל. בעזרת חברת טרמינל תוכלו למצוא מעסיקים חוקיים, ואפשרויות תעסוקה רווחיות, מעניינות, והכי חשוב, חוקיות. אז מה הן אפשרויות התעסוקה לישראלים בארצות הברית? המשיכו לקרוא וקבלו את התשובות לכל השאלות שיש לכם בנושא עבודה חוקית בארהב.

מגוון אפשרויות תעסוקה

בארצות הברית כמו בארצות הברית, הכול גדול, ענק, נוצץ, ומיוחד. מגוון האפשרויות לעבודה חוקית בארה ב הוא גדול, וחברת טרמינל תוכל להציע לכם מגוון אופציות. בפניכם עומדות כמה אפשרויות. הראשונה, היא כמובן עבודה בתחום המכירות. תחום זה נפוץ במרכזי קניות במיאמי, ניו יורק, קליפורניה, ועוד מדינות רבות. בתחום זה אפשר להרוויח כסף רב תוך זמן קצר, דבר המהווה יתרון, אך כמות ההשקעה והעבודה הקשה שנדרשת היא גבוהה מאוד. אופציה נוספת שקיימת היא עבודה בתור "לוקסמיט" – כלומר מנעולן, אשר מבצע עבודות פריצה עבור אנשים שנתקעו מחוץ לרכבם או ביתם. 

טווח השכר בארצות הברית

בעבודה בתחום העגלות, השכר הממוצע נע בין 1500 ל10,000 דולר בחודש. הדבר מושפע מכמות ההשקעה שישקיע העובד, וכמות המכירות שיצליח לבצע. בעבודה בתור "אופר", כלומר מטפלת של ילדים, השכר הממוצע לחודש הינו 500 דולר, כאשר התנאים הנלווים יוקרתיים במיוחד כמו רכב נלווה, כיסוי הוצאות, ולינה בבית המשפחה. בתחום ההובלות לעומת זאת, השכר הוא שעתי והוא עומד על 8 דולר בממוצע לשעה, לא כולל טיפים שיכולים לנפח את המשכורת. בתחום האבטחה השכר לרוב גם כן שעתי ונע בין 8 דולר עד 12 דולר בעבור שעת עבודה. מיקומכם בארצות הברית, משפיע גם הוא על גובה השכר שלכם. ככל שתהיו באזור מרכזי ופופולארי יותר, כך יעלה השכר שלכם.

עבודה חוקית בארה ב – מה זה דורש ממני

למצוא עבודה חוקית בארה ב, ידרוש מכם אולי קצת מחקר ומאמץ, אך זה יחסוך לכם הרבה כאבי ראש בהמשך. לפעמים, הרצון לצאת בזול ולעגל פינות, יכול לעלות לכם ביוקר, ואתם ממש לא רוצים למצוא את עצמכם מוגדרים כשוהים בלתי חוקיים, בארץ בה הכול נחשב לאפשרי. בכדי למצוא עבודה חוקית בארה ב כל שיש לעשות הוא לפנות לחברת טרמינל. חברת טרמינל תדאג לקשר אתכם לאנשים הנכונים, ותדאג שתמלאו את כל הטפסים הנדרשים על מנת לקבל ויזת עבודה חוקית. המנטליות האמריקאית שונה מהמנטליות הישראלית, וכדאי לדאוג שכל מה שאתם עושים, הולך יד ביד עם החוקים המקומיים. נקודה נוספת וחשובה מאוד – אם תתפסו בארצות הברית כשוהים בלתי חוקיים – תקבלו חותמת שחורה בדרכון האישי שלכם, ולא תוכלו לחזור לארצות הברית למספר שנים ממושך.

אז אם עדיין נשארו לכם שאלות עליהן לא קיבלתם מענה, אתם יותר ממוזמנים לפנות לחברת טרמינל, חברה מקצועית וותיקה שיכולה לתת לכם מענה בכל הנוגע לנושא עבודה חוקית בארה ב. חברת טרמינל מקפידה לעקוב אחר האישורים הרצויים והנהלים אותם מבקשת אמריקה, מהמהגרים הישראלים. חברת טרמינל מספקת מעטפת מלאה בכל הנוגע לתחבורה, עבודה חוקית, תנאי מגורים ולינה שלא יביישו אף אדם, וכמובן, חברה טובים וצעירים, שבאו עם אותם הרצונות שלכם. הקישו טרמינל בגוגל וצרו קשר לקראת החוויה הכי בלתי נשכחת שתהיה לכם אי פעם. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>