עבודה בסידני

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

ישראלים רבים מגיעים לאוסטרליה הגדולה ומחפשים עבודה בסידני כדי לשלב אותה בהמשך הטיולים שלה. זוהי בחירה שמאפשרת להם להישאר שם כמה חודשים או יותר מכך, ולהמשיך הלאה למזרח הרחוק או לחזור לישראל עם חסכונות כדי לממן את הלימודים. במאמר זה תקבלו תשובות על שאלות ששואל כל מי שמחפש אפשרות זאת ורוצה לדעת האם כדאי לו לעשות את כל הדרך לשם. 

עבודה בסידני

איזו עבודה בסידני אפשר למצוא?

רוב הישראלים שמגיעים לאוסטרליה דרך חברת טרמינל מוצאים עבודה בעגלות במכירות. העגלות האלה מציעות לכם אפשרות להרוויח כסף רב בכפוף לכישורי המכירות שלכם ולמוטיבציה שלכם לעבודה. כמובן שמכירות הן עבודה שאפשר ללמוד ולהשתפר בה בכל יום אבל זה בחלט תלוי ברצון הטוב שלכם ועד כמה אתם אוהבים להרוויח כסף וליהנות מסדר יום עצמאי שתלוי רק במאמצים שלכם. סוף סוף תגשימו את התכניות שלכם להיות עצמאים.

מהי עבודה בעגלות בעצם?

לפני שנים רבות העבודה הזאת נקראה עבודה בעגלות משום שהמוצרים היו בדוכנים קטנים שאפשר היה להזיז אותם. אבל היום מדובר בדוכנים מפוארים ונוחים או בחנויות קטנות, וכולם נמצאים בקניונים הומי אדם וקונים שרק מחפשים הזדמנויות טובות, מוצרים איכותיים ושימושיים ומוכרים ידידותיים ונעימים שמוכרים להם במחירים נוחים מה שהם מחפשים. אתם תמכרו מוצרי קוסמטיקה, מתנות לחגים ולכל מטרה, מוצרי חשמל כמו מיישרי שיער ועוד הרבה.

כמה מרוויחים בעבודה בעגלות?

עבודה בעגלות בחול היא כמו כל עבודה בסידני ובכל מקום בעולם. אתם יכולים להרוויח כסף רב וליהנות מרמת חיים נוחה ומעולה באוסטרליה. ההכנסות יכולות להגיע למאות דולרים ביום משום שאם אתם טובים במה שאתם עושים או אפילו נפלתם על יום טוב המכירות פשוט זורמות. זה בהחלט לא קל לעמוד על הרגליים שעות רבות אבל התמורה שווה את המאמץ ואת השיעורים שתקבלו בסבלנות ובאיפוק מול לקוחות שלא תמיד יעשו לכם חיים קלים, אבל איזה סיפוק תרגישו כשתמכרו להם.

למה דווקא בסידני?

סידני היא אחת הערים שקל לחיות בהן וליהנות מתרבות הפנאי ומחיים נוחים ונעימים, ויש בה רמת חיים גבוהה. עם זאת, המחירים של המחיה נוחים ואנשים מחפשים כל הזמן מוצרים שאפשר לקנות ולהביא במתנה או לפנק את עצמם. כך שקל למכור מוצרים איכותיים במקומות שבהם ממילא הקונים מסתובבים בהם. זה תלוי בכם אם תמכרו להם ועוד תראו כמה זה נחמד לסגור עסקה שבה כולם יהיו מרוצים ובמיוחד האוסטרלים החביבים. עבודה בסידני מאפשר לכם גם הרבה טיולים בסופי שבוע באזור ובטבע המפורסם של אוסטרליה, כך שזאת תקופת חוויות בלתי פוסקות ובילויים עם אנשים כמוכם, צעירים ישראלים ואוסטרלים.

איפה גרים בזמן העבודה?

חברת טרמינל דואגת לכם מהרגע הראשון שאתם נוחתים באוסטרליה ואוספת אתכם משדה התעופה לדירה שהיא ארגנה מראש, במתחם שיש בו ישראלים כמוכם. כך שלא תהיו לבד אלא עם עוד הרבה אנשים כמוכם שישמחו לחלוק חוויות ולשתף בהווי ובבילויים. רכב החברה יעמוד לרשותכם וברגע שתתחילו להרוויח כסף כל כך תיהנו מהעצמאות החדשה שלכם ומהיכולת שלכם לחסוך ולחיות בהנאה במקום היפה הזה.

למה כדאי לעבוד באוסטרליה?

עבודה בסידני עוזרת לכם להרגיש את היכולות שלכם לגדול ולהתפתח מקצועית ואישית ולהרוויח המון כסף. זה לא מקרי שעובדים בזה כל כך הרבה שנים. זה פשוט עובד מצוין למי שמוכן להשקיע מאמץ. אם אתם שונאים את המשכורת הקטנה שלכם ורוצים לחוות כמה שיותר מהחיים היפים ולהתפתח, עבודה בסידני מתאימה לכם כי היא גם חוקית וגם מזמנת לכם חוויות כל הזמן.

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>