טיסות ליוון

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

טיסות ליוון, לטורקיה, לאיסטנבול ולשאר ארצות המזרח התיכון.

כאשר מעוניינים בחופשה קצרה ונעימה במקום יפה חמים ושופע שמש, מקום בו אפשר לנוח ולהירגע מהשגרה הלוחצת ומדאגות היומיום, לטייל, להנות, לעשות קניות, להשתזף לצד הבריכה או על חוף הים ולשכוח מהכל, יעד שעלויות הטיסה אליו, הלינה והשהות בו אינן יקרות והחופשה בו מספקת במיוחד, לאן נוסעים?

נוסעים ליעד לא רחוק, עם טיסות ודילים במחירים סבירים ולעתים אף מפתים, טיסות לטורקיה, טיסות ליוון, טיסות לאיסטנבול וכדומה, באמצע השבוע או בסופו ומתמסרים לתחושת החופש, גם אם הוא קצר ונמשך רק כמה ימים, לפעמים זה כל מה שצריך.


אך מה עושה מי שאינו מוכן להסתפק בחופשה קצרה וחפץ לצאת לטיול ארוך?

בארצנו כידוע יש נטייה נפוצה לצאת לטיול ממושך אחרי השירות הצבאי, לפני תחילת הלימודים או במהלכם (בין שנת לימודים אחת לשנייה), נדמה שכמעט אין מי שסיים צבא ולא בוחר לקחת הפסקה מהמציאות ולצאת לדרך, בין אם למזרח הרחוק, להודו, לדרום אמריקה, לארה"ב, לאוסטרליה או אפילו לאירופה.

וזו בחירה מובנת מאליה, אחרי שלמנו שתיים עשרה שנה בבית הספר, אחרי שהתגייסנו ושירתנו את המדינה, רגע לפני שאנחנו מתחילים לעבוד בעבודה קבועה או נרשמים ללימודים במכללה או אוניברסיטה, לא מגיע לנו להנות ממה שיש לעולם להציע? וודאי שכן.

אז אם זו גם התכנית שלכם ולא משנה לאן אתם חושבים לנסוע, פורטל טרמינל מזמין אתכם לערוך סקירה יעילה של האפשרויות העומדות בפניכם, של האופציה לשלב עבודה רווחית עם טיול ארוך, נשמח לספק לכם מידע על מקומות ויעדי טיולים ברחבי העולם וגם לייעץ ולעזור לכם למצוא עבודות טובות שיסייעו לכם להאריך את השהייה.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>