שכירת דירה בארצות הברית

דגל ארצות הברית

למי שמתכוון לעבוד בארצות הברית ולשהות שם תקופה ארוכה, בתי מלון, אכסניות ודומיהם הם שואבי כסף גדולים מאוד, שסביר ביותר שלא תוכלו להרשות אותם לעצמכם לאורך כל התקופה. ובכל זאת, צריך לגור איפה שהוא, והאפשרות הרלוונטית ביותר היא שכירת דירה. מהן הדרכים למציאת דירות בארצות הברית? 

שכירת דירה בארצות הברית דרך תיווך

שלא כמו בארץ, בארצות הברית לא כל-כך נהוג להציב שלט ליד דירה שעומדת להשכרה. תוכלו לבדוק עם מנהלי בניינים אם הם יודעים על דירה המוצעת להשכרה בבניין שלהם או בסביבה, אבל אם אתם מחפשים שיטה לשכירת דירה שהיא קצת יותר מדויקת ושפחות מסתמכת על מזל וטוב לב, הדרך הקלה גם אם יקרה ביותר עבורכם היא לפנות למתווך (או לברוקר בשמו האמריקאי). הוא יגבה מכם או מבעל הבית או משניכם עמלת תיווך, שהיא לרוב עשרה אחוזים משכר הדירה השנתי, דבר שבהחלט יכול להקל עליכם במהלך עבודה בחו"ל. 

שכירת דירה בארצות הברית שמתפרסמות בעיתונות

בעיתונים מפרסמים בעלי הדירות ישירות, מה שחוסך לכם את עמלת התיווך, אך זכרו שגם דירות מתווכות מתפרסמות בעיתונים, כך שכדאי לזכור לחשב גם את דמי התיווך בשכר הדירה המצוין. 

שכירת דירה בארצות הברית באמצעות האינטרנט

ערוץ נוסף לפרסום דירות הוא האינטרנט כמובן, להלן רשימת אתרים הכוללים רשימת דירות:
 אתר פופולרי למציאת דירות בארצות הברית:
http://craigslist.org/,אתר מאגר הדירות בארצות הברית המתפרסם בעיתון הניו יורק טיימס http://www.nytimes.com/pages/realestate/ באתר זה תוכלו למצוא דירות בארצות הברית, חלקן דירות עם שותפים
http://www.rent.com/

חילופי אירוח

אפשרות נוספת למגורים בארצות הברית היא להחליף את הדירה שלכם בישראל באחרת בארצות הברית. העניין כמובן תלוי בכך שיש לכם אמנם מקום מגורים שאתם יכולים להציע בארץ. פיתרון זה מיועד למי שלא מפריע לו שאחרים ישנים בביתו, שלא אכפת לו לגור בבית של מישהו אחר, וגם כמובן מוכן בלב שלם ליהנות ממגורים בארצות הברית ללא תשלום כלל… להלן מספר אתרים שמפרסמים דירות בארצות הברית, שדייריהן מעוניינים להחליף אותן בדירות במקומות אחרים בעולם:אתר שיתוף עצות, דירות בארצות הברית ובעולם, ואירוח: http://hebrew.hospitalityclub.org/indexheb.htmאתר מעודכן להחלפת דירות בארצות הברית ובעולם:
http://www.4homex.com/israelhomeexchange.htm

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים
עבודה במיאמי

  מיאמי היא אחד האתרים הנחשקים עבור מרבית הישראלים שרוצים לעבוד בארצות הברית ולא סתם. מיאמי ידועה במזג האוויר החם שלה, המזכיר כמעט אי טרופי.

קרא עוד »
ויזת עבודה לאוסטרליה

  ויזת עבודה לאוסטרליה היא הדבר שכל מי שרוצה לעבוד באוסטרליה באופן חוקי חייב שיהיה לו ביד. אין שום סיבה להסתכן ולעבוד באופן בלתי חוקי

קרא עוד »

גם לכם יש חשק למצוא עבודה בחו"ל?

כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשאיר פרטים ואנחנו נדאג לכל השאר!