שחרור מצה"ל

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עומדים להשתחרר? מזל טוב! במאמר הבא נסקור את כל הדברים אותם אתם צריכים לדעת אודות שחרור מצה"ל:

שחרור מצה"ל

היום עליו חלמתם זמן כה רב הולך וקרב? גיליתם כי לצד השמחה הטמונה בשיבה אל חיק מאכליה של אמא והחיים האזרחיים קיים גם בלבול רב הנוגע לצעדים הבאים אותם עליכם לבצע? אל חשש! בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! להלן כל המידע לו אתם זקוקים אודות חייכם החדשים:שחרור מצה"ל

שחרור מצה"ל – הזדכות על ציוד

אין ספק כי הדרך אל הבקו"ם הינה דרך חתחתים לא קלה, הכוללת השבת ציוד רב אשר חלקו הקטן לפחות, התאכסן כבר מזמן בבוידעם המשפחתי. על מנת למנוע מכם אי נעימויות אלו ואחרות בעת ההגעה לבקו"ם, הכנו בעבורכם רשימה הכוללת את הציוד עליו עליכם להזדכות:

חיילות

חיילות משתחררות צריכות להזדכות על הציוד הבא: צ'ימידן, חגורה, מעיל, זוג חולצות ארוכות, חולצת ירכית, 3 זוגות מכנסיים, תרסיס גז וציוד נוסף עליו חתמתם ביום הגיוס.

חיילים

חיילים משתחררים צריכים להזדכות על הציוד הבא: חגורה, צ'ימידן, 3 חולצות, 3 זוגות מכנסיים, נעליים, מעיל וכל ציוד נוסף עליו חתמתם ביום הגיוס.

מענק שחרור מצה"ל

מענק השחרור הינו סכום כספי המגיע לחיילים משוחררים בעבור כל חודש אותו שירתו בצה"ל. מענק השחרור נקבע בהתאם לאורך ולסוג השירות. לדוגמא – לוחם קרבי אשר שירת שירות מלא זכאי לסכום כספי שונה מנהג בוס אשר שירת שירות מלא. המענק הכספי מופקד ישירות אל חשבונו של החייל המשוחרר עד חודשיים ימים מיום השחרור.

עבודה מועדפת

עבודה מועדפת היא משרה הנחשבת לפופולארית פחות בעיני מרבית מבקשי העבודה כגון עבודה בענפי החקלאות או התעשייה השונים. על כן, מעניקה המדינה לחייל משוחרר אשר סיים חצי שנת עבודה לפחות במשרה מעין זו, מענק כספי נוסף בסכום 9,011 ₪.

בין המשרות המועדפות הבולטות ניתן למנות את העבודות הבאות:

– עבודה בתחומי החקלאות.

– עבודה באתרי בנייה.

– עבודה בתעשיית המזון.

– עבודה בבתי מלון.

– עבודה בתחנות דלק.

– עבודה בתעשיית הטקסטיל ועוד.

הכוונה ללימודים גבוהים

תחום מבלבל נוסף בו תידרשו להגיע במוקדם או במאוחר לידי החלטה הינו מסלול הלימוד אותו תבחרו לעצמכם במסגרת לימודי התואר הראשון. אנו בפורטל טרמינל ממליצים לכם להיעזר ביועצי לימודים מקצועיים ומנוסים, אשר ידעו כיצד לכוון אתכם אל תחומי הלימוד המתאימים לכם ביותר, בהתאם לכישורים ולתחומי העניין האישיים שלכם.

בברכת שחרור נעים וקל – פורטל טרמינל!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>