שגרירות יפן

שגרירות יפן לשירותכם

שגרירות יפן בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב ברקוביץ' מספר ארבע. נוסף על טיפוח הקשרים הדיפלומטיים והמסחריים שבין ישראל ליפן, עובדי השגרירות אחראים על הנפקות ויזות לעבודה או לימודים ביפן. במאמר זה נסקור בקצרה את סוגי הוויזות.

יפן – איך נקבל ויזה ליפן

  • מי שנוסע לטיול ורוצה לשהות ביפן עד שלושה חודשים, אינו צריך להוציא ויזה. כאשר נוחתים בנמל התעופה היפני מקבלים באופן אוטומאטי ויזה המאפשרת לשהות במדינה שלושה חודשים.
  • לעתים פקידי ההגירה בנמלי התעופה ביפן מחליטים לאשר רק שהות קצרה, לשבועיים בלבד. ההחלטה על משך השהות היא לפי שיקול דעתם של פקידי ההגירה. אצל פקידי ההגירה כל צעיר נתפס כבעל פוטנציאל לעבודה בלתי חוקית. ולכן כאשר אתם מגיעים לנמל התעופה כדאי להצטייד בהוכחות כי אתם תיירים ולא מחפשי עבודה. אפשר להוכיח כי יש לכם מספיק כסף לממן את השהות, אפשר להראות מסלולי טיולים והכי חשוב להיראות מסודרים ולא מרושלים ולהיות בעלי סבלנות ואדיבים.
  • ביפן יקשה עליכם להאריך את תוקף הוויזה. אפשר לצאת ליום או יומיים למדינה שכנה ולחזור ליפן ולקבל אשרה חדשה לשלושה חודשים, אך יש לקחת בחשבון כי פתרון זה יכול להיעשות פעם או פעמיים בלבד.
  • ויזת עבודה או לימודים – כאשר רוצים ויזה לצורך לימודים או עבודה יש לפנות אל שגרירות יפן בישראל ערב הנסיעה ולהצטייד באישורים המתאימים. רצוי להציג הזמנה לעבודה ממעסיק יפני או אישור כי התקבלתם ללימודים במוסד לימודים מוכר ביפן.

מחפשים עבודה זמנית ביפן? על אפשרויות העבודה

 יפן מציעה לעובדים הזרים המחפשים עבודה זמנית, עבודה בשני תחומים עיקריים.

  • מכירות – צעירים רבים מוכרים בבאסטות. אלו דוכנים עמוסי סחורה המוצבים בצדי הדרכים במרכזי הערים. רוב הסחורה הנמכרת בבאסטות היא מוצרי אופנה, תיקים, תכשיטים, משקפי שמש ועוד.
  • מארחות במועדון – זהו תחום המיועד לבנות בלבד, המארחות עובדות במועדוני לילה ותפקידן להנעים את זמנם של האורחים. העבודה מתבצעת בשעות הלילה ונחשבת לעבודה רווחית מאוד.

מחפשים עבודה ביפן? עבודה זמנית או קבועה?

בפורטל טרמינל תוכלו למצוא היצע גדול. יועצי האתר ילוו אתכם בכל ההליכים הבירוקראטיים וימצאו עבורכם את העבודה המתאימה ביותר. צרו קשר ונשמח לעזור .

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר באוסטרליה

  החלטתם לעבוד ולחיות באוסטרליה. ארזתם כבר את כל המזוודות, הכנתם את הדרכון, הוצאתם את האישורים הדרושים ואתם בדרך לצבור ממון רב. בין אם החלטתם

קרא עוד »

אופר בקנדה

אחרי שנים של חלומות שלא מוצו, החלטתם לקחת את הכפפה לידיים ולהגשים את עצמכם במקום האהוב עליכם. החלטתם להתחיל לעבוד ולחיות בקנדה. כבר שנים שאתם

קרא עוד »

ניו יורק

ניו יורק- אטרקציות שאסור לפספס כמה שלא נרחיב ונספר על ניו יורק, לא נצליח להעביר במילים את קסמה של העיר המדהימה הזאת. מדובר בעיר באמת

קרא עוד »

שגרירות רוסיה

שגרירות רוסיה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב הירקון. היחסים הדיפלומאטיים בין ישראל ורוסיה ידעו עליות ומורדות. במאמר זה נביא את סיפורו של בית הפגודה המספר

קרא עוד »
עבודה אחרי צבא הרבה כסף

עבודה אחרי צבא הרבה כסף

עבודה אחרי צבא הרבה כסף החוויה של שחרור מהצבא היא חוויה ייחודית ויוצאת דופן בחיינו, חוויה שבבסיסה עומדת היציאה שלנו אל העולם בפעם הראשונה ואיתה

קרא עוד »

רוצים שנציג יחזור אליכם? השאירו פרטים!

התקשרו עכשיו