שגרירות יפן

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שגרירות יפן לשירותכם

שגרירות יפן בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב ברקוביץ' מספר ארבע. נוסף על טיפוח הקשרים הדיפלומטיים והמסחריים שבין ישראל ליפן, עובדי השגרירות אחראים על הנפקות ויזות לעבודה או לימודים ביפן. במאמר זה נסקור בקצרה את סוגי הוויזות.

יפן – איך נקבל ויזה ליפן

  • מי שנוסע לטיול ורוצה לשהות ביפן עד שלושה חודשים, אינו צריך להוציא ויזה. כאשר נוחתים בנמל התעופה היפני מקבלים באופן אוטומאטי ויזה המאפשרת לשהות במדינה שלושה חודשים.
  • לעתים פקידי ההגירה בנמלי התעופה ביפן מחליטים לאשר רק שהות קצרה, לשבועיים בלבד. ההחלטה על משך השהות היא לפי שיקול דעתם של פקידי ההגירה. אצל פקידי ההגירה כל צעיר נתפס כבעל פוטנציאל לעבודה בלתי חוקית. ולכן כאשר אתם מגיעים לנמל התעופה כדאי להצטייד בהוכחות כי אתם תיירים ולא מחפשי עבודה. אפשר להוכיח כי יש לכם מספיק כסף לממן את השהות, אפשר להראות מסלולי טיולים והכי חשוב להיראות מסודרים ולא מרושלים ולהיות בעלי סבלנות ואדיבים.
  • ביפן יקשה עליכם להאריך את תוקף הוויזה. אפשר לצאת ליום או יומיים למדינה שכנה ולחזור ליפן ולקבל אשרה חדשה לשלושה חודשים, אך יש לקחת בחשבון כי פתרון זה יכול להיעשות פעם או פעמיים בלבד.
  • ויזת עבודה או לימודים – כאשר רוצים ויזה לצורך לימודים או עבודה יש לפנות אל שגרירות יפן בישראל ערב הנסיעה ולהצטייד באישורים המתאימים. רצוי להציג הזמנה לעבודה ממעסיק יפני או אישור כי התקבלתם ללימודים במוסד לימודים מוכר ביפן.

מחפשים עבודה זמנית ביפן? על אפשרויות העבודה

 יפן מציעה לעובדים הזרים המחפשים עבודה זמנית, עבודה בשני תחומים עיקריים.

  • מכירות – צעירים רבים מוכרים בבאסטות. אלו דוכנים עמוסי סחורה המוצבים בצדי הדרכים במרכזי הערים. רוב הסחורה הנמכרת בבאסטות היא מוצרי אופנה, תיקים, תכשיטים, משקפי שמש ועוד.
  • מארחות במועדון – זהו תחום המיועד לבנות בלבד, המארחות עובדות במועדוני לילה ותפקידן להנעים את זמנם של האורחים. העבודה מתבצעת בשעות הלילה ונחשבת לעבודה רווחית מאוד.

מחפשים עבודה ביפן? עבודה זמנית או קבועה?

בפורטל טרמינל תוכלו למצוא היצע גדול. יועצי האתר ילוו אתכם בכל ההליכים הבירוקראטיים וימצאו עבורכם את העבודה המתאימה ביותר. צרו קשר ונשמח לעזור .

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!