קפיצה לבודפסט

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

כסף כסף כסף, בשביל זה הרי בחרתם עבודה בחו"ל! אל תשכחו כמובן להנות, ולאו דווקא חייבים במדינה או באיזור שלכם. אירופה מציעה אחלה כרטיסי רכבת בהנחות משמעותיות וכדאי לבדוק זאת. הפעם נלך מעט מזרחה באירופה, אל עבר העיר המקסימה והעתיקה בודפשט, בירת הונגריה.

עבודה באירופה בדרך כלל לא מתייחסת למדינה הזו, אך בודפסט נמצאת רק 3 שעות נסיעה מוינה בירתה של אוסטריה ולא הרחק מאיטליה, שתיהן מדינות המציאות מגוון עבודות בחו"ל.

בודפשט היא המרכז התרבותי, הפוליטי והכלכלי של הונגריה, ואחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באירופה. נהר הדנובה המפורסם חוצה את העיר לשני חלקים, בודה ולפשט, כשהגשרים שמעליו מחברים את שני החלקים ויוצרים את בודפשט.

 

בודה, שפירושה בשפה סלאבית עתיקה "מעיינות מים", הוא האזור העתיק של העיר, האוצר בתוכו את אתריה ההיסטוריים ואת שכונות המגורים. פשט, שפירושה "מערות", מהווה את אזור השלטון, העסקים והבילויים של העיר. שני חלקי העיר, יחד עם מרגרט, האי הירוק והגדול במרכז הדנובה, יוצרים מארג ייחודי ומרתק של היסטוריה וארכיטקטורה, תרבות ואמנות, בילויים וספורט.

 

המטייל היום בבודפשט חש בשני עולמות – עולם העבר המפואר של בודפשט מתקופת האימפריה האוסטרו-הונגרית, שאותו מייצג קו הרקיע המרהיב שיוצרים שני חלקיה בודה ופשט, נהר הדנובה, בנייניה העתיקים, בתי המרחצאות, וסימטאותיה האקזוטיות, אל מול העולם של המאה ה-21, שאותו מייצגים מלונות הפאר שנבנו לאחרונה, המדרחוב המודרני והקניונים.

שילוב זה, מלווה בריחות הגולש המשכרים, הופך את הביקור במקום למשהו מיוחד.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!