קידומת קנדה

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קידומת קנדה – רחוק מהעין קרוב אל האוזן

ראיתם סרט שווה בפסטיבל הקולנוע בטורונטו? ההורים מבקרים במפלי הניאגרה? חייבים לספר לאמא על צבעי השלכת המהממים? מתגעגעים הביתה או פשוט רוצים לשתף בחוויות את המשפחה והחברים – אנחנו מביאים לכם את כל הפרטים על קידומת חיוג לקנדה

איך מחייגים עם קידומת של קנדה?

קידומת קנדה הכללית היא 1 וכמו בכל מקום אחר בעולם, גם לאזורים והערים קיימות קידומות נפרדות משלהם.

קידומת קנדה לפי אזורים

קידומת לקנדה לעיר מונטריאול – 514

קידומת חיוג לקנדה לעיר אוטווה – 613

קידומת של קנדה לעיר ונקובר – 604

קידומת קנדה לעיר טורונטו – 416

קידומת של קנדה לעיר קוויבק – 418

דוגמה לשימוש קידומת לקנדה

למשל, כדי להתקשר לאחיכם בטורונטו, חייגו 00 (או קידומת ספק מקומית אחרת), לאחר מכן 1-416 (קידומת חיוג לקנדה ואחריה קידומת לקנדה של העיר טורונטו), ואת יתר מספר הטלפון.

מה צריך לדעת על קנדה

כמדינה השנייה בגודלה בעולם – שטחה של קנדה עצום ורובו אינו מיושב. לכן קנדה ידועה בטבע עוצר הנשימה שלה ובחיות הבר הרבות. בניגוד לישראל, עונות השנה בקנדה מובחנות מאד זו מזו, אחד מסימני ההיכר של המדינה היא השלכת הנפלאה בסתיו.

לעומת האזורים הפחות מיושבים ישנם כמה מטרופולינים תוססים ברחבי המדינה, ביניהם טורונטו, מונטריאול וונקובר. ערים אלו מגלמות את העושר התרבותי של קנדה – חוויה מושלמת המשלבת בין ארה"ב לאירופה.

הערים הגדולות של קנדה

טורונטו היא מטרופולין קלאסי עשיר במקומות תרבות ובילוי. אוניברסיטת טורונטו נחשבת לאחת האוניברסיטאות הטבות בעולם ומושכת אליה סטודנטים מרחבי העולם, שיוצרים בעיר אווירה סטודנטיאלית צעירה.

מונטריאול שבמחוז קוויבק וונקובר שבקולומביה הבריטית מייצגות את הצד הצרפתי של קנדה – בו התושבים דוברים צרפתית והמנטאליות והאדריכלות אירופאים ממש. גודלם וחשיבותם של המחוזות הצרפתיים בקנדה הפכו את הצרפתית לשפה השנייה הרשמית במדינה.

החיים בקנדה

מכיוון שרוב שטחה לא מיושב, קנדה מקבלת לקרבה מהגרים רבים ממדינות שונות. המדינה מספרת תנאי מחייה גבוהים ותעסוקה מגוונת לבוחרים להשתקע בה. אופייה החברתי של המדינה הוא פלורליסטי מאד, לכן תוכלו למצוא בה מגרים ממדינות שונות באירופה, אסיה, ישראל ומדינות ערב, אשר חיים ועובדים יחד ביחסי שכנות טובים.

עבודה בקנדה

כמו בארצות הברית, אירופה ואזורים אחרים ברחבי העולם, גם קנדה מספקת לכם אפשרויות תעסוקה מכניסות שתוכלו לשלב עם טיול במדינה. בנוסף לתיירות החוץ, כלכלת קנדה היא אחת היציבות בעולם ותושבי המדינה נהנים משכר עבודה גבוהה יחסית. בין אם תבחרו לעבוד במכירות מוצרי טיפוח בקניונים או במכירת תמונות מדלת דלת – קנדה היא מקום מצוין להרוויח בו כסף.

אנחנו בפורטל טרמינל עוזרים לכם להוציא את המיטב מהטיול שלכם בחו"ל, על ידי שילוב של טיול ועבודה. נשמח לקשר אתכם למיטב המעסיקים הותיקים והאמינים בקנדה וברחבי העולם, שיתאימו לכם את המשרות המשתלמות ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!