קידומת גרמניה

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קידומת גרמניה

אוכלים שטרודל תפוחים חמים בבית הקפה השכונתי? מתכננים לנסוע לפסטיבל מוסיקה בגרמניה ורוצים לברר פרטים? – בין אם אתם בגרמניה או מתכננים נסיעה, חשוב לדעת מה היא קידומת גרמניה.


איך יוצרים קשר – מהי קידומת גרמניה?

אם ברצונך לחייג לגרמניה יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת גרמניה – 49 ואחריה את קידומת האזור המבוקש, לדוגמא:

ברלין – 30

בון – 228

ברמן – 421

דיסלדורף – 211

מינכן – 89

פרנקפורט – 69

קלן – 221

שטוטגרט – 711

אם השיחה מתבצעת מתוך המדינה אין צורך לחייג את קידומת גרמניה, אלא רק את קידומת האזור.


מה יש לגרמניה להציע?

או, שאלה מצוינת! התשובה היא המון. גרמניה היא מדינה אירופית בעלת שטח גדול, המכילה בתוכה תרבויות רבות ואף ניבי שפה שונים באזורים שונים. זאת מכיוון שבעבר הייתה מחולקת ל-16 מדינות נפרדות.

בגרמניה ערים גדולות כגון ברלין, מינכן ופרנקפורט – מרכזים תרבותיים שוקקים, המציעים חיי לילה, תרבות, אמנות, פסטיבלים, מרכזי קניות ועוד. אם עדיין לא שמעתם, ברלין ביססה את עצמה כבר מזמן כאחת מבירות התרבות של אירופה, והיא ה-מקום להיות בו בימים אלו. כמו כן ישנם אזורים כפריים ושקטים לאלו מאיתנו שמעדיפים את הנוף ההררי והיערות האירופים הקלאסיים.

עבודה בגרמניה

גרמניה ממוקמת בלב ליבה של אירופה ולכן מאפשרת לחקור את מרכז היבשת בקלות יחסית. תוכלו לטוס או לנסוע בין הגבולות כדי לעבוד ולנפוש. את שכר העבודה בגרמניה וברוב מדינות אירופה האחרות תרוויחו ביורו, יתרון גדול בגלל חוזק המטבע.

בעלי הכשרה מתאימה יוכלו למצוא בגרמניה עבודה בתחומי ההייטק, בחברות גרמניות וישראליות היושבות בגרמניה. בעלי ניסיון צבאי יוכלו לעבוד במשרות אבטחה. אבל את הרווחים הגדולים וללא התחייבות, תוכלו כמובן לעשות בעבודות המכירה. ניתן למכור קוסמטיקה וציורים בעגלות בקניונים וגם תמונות מדלת לדלת. רק זכרו שאם ברצונכם למכור מדלת לדלת תדרשו לידע בגרמנית.

אז קדימה, טלפנו אלינו או השאירו את פרטיכם בטופס ההרשמה! אנחנו בפורטל טרמינל נקשר אתכם למעסיקים הותיקים והאמינים ביותר באירופה, שיציעו לכם מגוון עבודות מכניסות.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!