קידומות לחו"ל

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

קידומות לחו"ל – הדרך הטובה ביותר ליצור קשר

עם כל הכבוד לשליחת מיילים וקבלת תשובה אחרי שבועיים, לשיחות מקוטעות בסקייפ או לצ'אט של פייסבוק, אין כמו שיחת טלפון עם האנשים החשובים לך מעבר לים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין איך מסתדרים עם קידומות לחו"ל.

נסעת טיול שאחרי הצבא בדרום אמריקה, החבר הכי טוב עבר לארצות הברית, ההורים בשליחות בצרפת, ובת הזוג נסעה ללמוד בגרמניה. אין דבר טוב יותר מלנהל שיחת טלפון ולשמוע את קולם של האנשים שאנחנו אוהבים. לחלוק חוויות ותחושות, לקבל או לתת טעימה מהבית ולהשאיר אותם קרובים אל הלב גם כשהם רחוקים מהעין.

איך מחייגים עם קידומות לחו"ל ומחו"ל

הנושא של קידומות לחו"ל יכול להיות מעט מבלבל, בשיחה מישראל ולישראל. אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר. אם אתם מתקשרים לישראל מחו"ל, עליכם לחייג תחילה את הקידומת החיוג הבינלאומית (ברוב מדינות העולם היא 00). אחרי כן יש לחייג את קידומת החיוג של ישראל (972), ואז את קידומת איזור החיוג ללא אפס – למשל: 3 במקום 03.

לדוגמא: 00-972-3-9874562

בניגוד לרוב העולם, שיחות מישראל מחויבות לעבור דרך ספק שיחות לחו"ל, ולכן נתחיל את החיוג עם מספר הספק – למשל, 012 או 013. אחרי כן נחייג את קידומת המדינה ואז את קידומת העיר.

לדוגמא: קידומת המדינה של אוסטרליה היא 61, קידומת העיר של סידני היא 2. אם נרצה לטלפן לסידני אוסטרליה נחייג 012-61-2-89898989.

לשירותכם אספנות מספר קידומות שימושיות במיוחד למדינות בחו"ל:

קידומת אוסטרליה – 61, קידומת איטליה – 39, קידומת אנגליה – 44, קידומת ארצות הברית – 1, קידומת בולגריה – 359, קידומת ברזיל – 55, קידומת גרמניה – 49, קידומת הולנד – 31, קידומת טורקיה – 90, קידומת סין – 86, קידומת ספרד – 34, קידומת צרפת – 33, קידומת קנדה – 1, קידומת רוסיה – 7, קידומת תאילנד – 66.

אם אתם מעוניינים לשלב עבודה משתלמת במיוחד בתחום המכירות יחד עם טיול בחו"ל, אנחנו באתר טרמינל נספק לכם טיפים שימושיים, קשרים עם מעסיקים אמינים ומנוסים, עזרה במגורים והשגת אשרות עבודה. מרכז ודרום אמריקה, קנדה, אירופה, אסיה, אוסטרליה או אפריקה – צרו קשר אנחנו נעמוד לצידכם בדרך למסע לכל מקום בו תבחרו.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>