קידומות לחו"ל

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

קידומות לחו"ל – הדרך הטובה ביותר ליצור קשר

עם כל הכבוד לשליחת מיילים וקבלת תשובה אחרי שבועיים, לשיחות מקוטעות בסקייפ או לצ'אט של פייסבוק, אין כמו שיחת טלפון עם האנשים החשובים לך מעבר לים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין איך מסתדרים עם קידומות לחו"ל.

נסעת טיול שאחרי הצבא בדרום אמריקה, החבר הכי טוב עבר לארצות הברית, ההורים בשליחות בצרפת, ובת הזוג נסעה ללמוד בגרמניה. אין דבר טוב יותר מלנהל שיחת טלפון ולשמוע את קולם של האנשים שאנחנו אוהבים. לחלוק חוויות ותחושות, לקבל או לתת טעימה מהבית ולהשאיר אותם קרובים אל הלב גם כשהם רחוקים מהעין.

איך מחייגים עם קידומות לחו"ל ומחו"ל

הנושא של קידומות לחו"ל יכול להיות מעט מבלבל, בשיחה מישראל ולישראל. אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר. אם אתם מתקשרים לישראל מחו"ל, עליכם לחייג תחילה את הקידומת החיוג הבינלאומית (ברוב מדינות העולם היא 00). אחרי כן יש לחייג את קידומת החיוג של ישראל (972), ואז את קידומת איזור החיוג ללא אפס – למשל: 3 במקום 03.

לדוגמא: 00-972-3-9874562

בניגוד לרוב העולם, שיחות מישראל מחויבות לעבור דרך ספק שיחות לחו"ל, ולכן נתחיל את החיוג עם מספר הספק – למשל, 012 או 013. אחרי כן נחייג את קידומת המדינה ואז את קידומת העיר.

לדוגמא: קידומת המדינה של אוסטרליה היא 61, קידומת העיר של סידני היא 2. אם נרצה לטלפן לסידני אוסטרליה נחייג 012-61-2-89898989.

לשירותכם אספנות מספר קידומות שימושיות במיוחד למדינות בחו"ל:

קידומת אוסטרליה – 61, קידומת איטליה – 39, קידומת אנגליה – 44, קידומת ארצות הברית – 1, קידומת בולגריה – 359, קידומת ברזיל – 55, קידומת גרמניה – 49, קידומת הולנד – 31, קידומת טורקיה – 90, קידומת סין – 86, קידומת ספרד – 34, קידומת צרפת – 33, קידומת קנדה – 1, קידומת רוסיה – 7, קידומת תאילנד – 66.

אם אתם מעוניינים לשלב עבודה משתלמת במיוחד בתחום המכירות יחד עם טיול בחו"ל, אנחנו באתר טרמינל נספק לכם טיפים שימושיים, קשרים עם מעסיקים אמינים ומנוסים, עזרה במגורים והשגת אשרות עבודה. מרכז ודרום אמריקה, קנדה, אירופה, אסיה, אוסטרליה או אפריקה – צרו קשר אנחנו נעמוד לצידכם בדרך למסע לכל מקום בו תבחרו.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים,

קרא עוד »

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב נירים חמש. השגרירות הקנדית ממלאת תפקידים רבים וביניהם גם הנפקת אשרות לישראלים המעוניינים לבקר, ללמוד, לעבוד או להגר

קרא עוד »

עבודה מועדפת במרכז

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת

קרא עוד »

מה ללמוד?

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו