קטיף באוסטרליה

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

חוויית הטיול באוסטרליה היא מדהימה ומגוונת ביותר. מדובר ביבשת כל כך גדולה ושופעת, שיש בה הכול החל מחופים זהובים-לבנים ובתוליים, דרך מסיבות פרועות, כמויות אלכוהול בלתי נדלות ועד לערים מרתקות. עם כל היופי שבטיול, ולמרות הרצון והצורך להמשיך ולגמוע את הנופים ולפגוש עוד אנשים, צריך להתחשב בשיקול הכלכלי. השהות באוסטרליה היא יקרה מאוד – הלינה, האוכל, האטרקציות והתחבורה עולות המון.
בשביל מי שרוצה להמשיך ולטייל אבל נאלץ גם לחסוך – תרשו לי להמליץ על קטיף. מי שבדרך כלל מציע עבודה הן משפחות בעלות מטעים, שצריכות כוח אדם כדי לקטוף את הפרי. מלונים, תפוחים, אגסים, מנגואים ובננות (מתאים יותר לבנים כי הן צומחות באשכולות אדירים בגודלם) ומניסיוני האישי – עגבניות.
לפעמים המעסיקים משלמים לפי הספק ולפעמים לפי שעה, אבל השכר משתלם מכל כיוון שמסתכלים עליו, לפחות בשביל חבר'ה בני 20-25, חסרי השכלה, שבארץ היו מרוויחים 20 שקלים לשעה בעבודות שירות. בחוות כאלו אפשר להרוויח לפי שער הדולר האוסטרלי גם 450 שקלים ליום עבודה. כמובן, חוויית הטיול לא נגמרת גם בזמן העבודה, תמיד יש עוד אנשים שמשתתפים בקטיף ותחושת שיתוף בין העובדים, ואחרי חודש אפשר להמשיך ולטייל. מומלץ.
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!