עבודות בחו"ל

תוכן עניינים

 

לא ברור למה האפשרות לעבוד בחו"ל מושכת כל כך הרבה אנשים, כנראה בעיקר בגלל שזו יכולה להיות תקופה חווייתית, מעניינת, מאתגרת ומרתקת. עבודות בחו"ל הן רבות מאוד ומגוונות מאוד. בקלות תוכלו למצוא את העבודה המתאימה לכם במדינה שתרצו להגיע אליה.

 

עבודות בחו"ל


ריכזנו לכם מספר עבודות בחו"ל לדוגמא


עבודות בחו"ל – מכירות

אחת העבודות הנפוצות ביותר בחו"ל שדרושים לה עובדים רבים היא עבודת המכירות. בין אם בעבודה בעגלות, במכירה מדלת לדלת או בחנות. עבודת המכירות מצריכה כריזמה ויכולת למשוך אנשים בקלות. בעבודת המכירות תאלצו למכור מוצר כלשהו, לדוגמא מוצרי קוסמטיקה מים המלח, כמו קרמים, סבונים ועוד. כדי להצליח למכור מוצר על הצד הטוב ביותר, עליכם להכיר את המוצר באופן מושלם, לדעת לענות על שאלותיהם של הלקוחות ולהצליח לסקרן את הלקוחות, למשוך אותם ולהצליח לשכנע אותם לקנות את המוצר. ככל שתמכרו יותר תרוויחו יותר, לכן אם זו עבודה שמתאימה לכם, יש לכם אפשרות טובה מאוד להרוויח כסף רב בעבודת מכירות.


עבודות בחו"ל – אבטחה

במדינות רבות בעולם יש ביקוש רב עבור חבר'ה ישראלים שהשתחררו מיחידות קרביות. בגלל העובדה שעברתם הכשרה קרבית תהיו מתאימים ותוכלו לעבוד באבטחה במדינות רבות ברחבי העולם. ישנם שני סוגים עיקריים של אבטחה. הסוג הראשון הוא אבטחת אישי, או שמו המוכר יותר שומר ראש. באבטחת אישים תצטרכו לאבטח ולשמור על בטחונם של אנשי ממשל בכירים, מפני איומים שונים כשהמרכזי בהם הוא איום הטרור. הסוג השני הוא אבטחת שגרירויות שונות ברחבי העולם.


עבודות בחו"ל – מלונאות

בתחום המלונאות מגוון העבודות בהם תוכלו לעבוד הוא רחב מאוד. עבודות לדוגמא בתחום זה-

פקיד קבלה- נותן שירות פרונטלי וטלפוני עבור אורחי המלון. בתור פקידי קבלה תצטרכו לבצע צ'ק אין וצ'ק אאוט עבור אורחי המלון הבאים ועוזבים. תצטרכו לתת שירות עבור כל בקשה של אורחי המלון, במידה והיא במסגרת תפקידכם. בנוסף חלק נוסף מהעבודה כפקיד קבלה היא לקבל הזמנות חדשות וביטולי הזמנות לבית המלון. עבודה במשמרות, לעתים כולל לילות.

בל בוי (נער שירות)- בתור נערי שירות תפקידכם העיקרי הוא לסחוב את מזוודות האורחים בהגעתם למלון לחדריהם, ובעזיבתם ללובי. תפקיד שעיקרו הוא שאורחי המלון יתאמצו כמה שפחות.

עובדי מטבח- אם אתם טבחים, עבודה זו בשבילכם. תחום המלונאות מחפש טבחים רבים, ואם אתם אוהבים את עולם המטבח ורוצים לצבור ניסיון, זו העבודה בשבילכם.

מציל בריכה- אם עברת קורס מצילים ובא לך לעבור לתקופה לחו"ל זו העבודה המתאימה ביותר עבורך. עבודה רווחית בסביבת עבודה צעירה ודינאמית. עבודה שמצריכה עבודה שעות רבות ובסופי שבוע.

עובדי חדר אוכל ומלצרים- בחדרי אוכל בבתי מלון רבים יש עובדים רבים שתפקידם הוא לדאוג לאוכל שמוגש. אם האוכל נגמר עליהם לחדש אותו, עליהם להיות בקיאים בסוגי האוכל המוגשים בחדר האוכל בבית המלון ולדעת לענות על שאלות האורחים. לעתים בתי מלון יוקרתיים יותר, בדרך כלל, מעסיקים גם מלצרים שיגישו את האוכל לשולחנות האורחים ולא כבופה.


עבודות בחו"ל – טיפול בילדים

עבודה נפוצה מאוד בחו"ל היא עבודת המטפלות, נני או אופר, או בשמם בעברית, אומנת. עבודה שנפוצה מאוד באירופה ובארצות הברית. בקרב הקהילות היהודיות השונות ברחבי העולם יחפשו במיוחד מטפלות יהודיות ישראליות. מטפלת יהודיה וישראלית תוכל להעניק ערך מוסף לילדים בהם היא מטפלת. ערכי ציונות לדוגמא. דבר נוסף שחברי הקהילות היהודיות ישמחו להעסיק ישראלים עבורו הוא לימוד השפה העברית. חברי קהילה רבים רוצים שילדיהם ידעו לדבר בשפה העברית, ולשם כך מטפלת שיודעת עברית היא אידיאלית.


עבודות בחו"ל – עבודות פיזיות

עבודות פיזיות שונות הופכות לנפוצות יותר ויותר בחו"ל. חברות רבות מחפשות להעסיק עובדים רבים עם יכולת פיזית ונכונות לעבודה. עבודות לדוגמא- הובלת דירות, ניקוי שטיחים, מנעולנות, גינון, שיפוץ וחקלאות. רוב העבודות דורשות בעיקר יכולת פיזית. בענף חקלאות העבודות הן מגוונות, תוכלו לעבוד בקטיף תפוחים, תחזוק בריכות אקולוגיות, עבודה ברפת או לול ועוד.


עבודות בחו"ל – בודק בטחוני בשדות תעופה

עבודות בחו"לשדות תעופה רבים ברחבי העולם מחפשים עובדים רבים שישמשו כבודקים בטחוניים. בודק בטחוני הוא האדם שבודק את כבודת הנוסעים לפני עלייתם למטוס ובכך מבטיח את בטחון נוסעי המטוס. עבודה שדורשת ייצוגיות ואחריות רבה. תאלצו לשים לב לכל דבר לא שגרתי ולמנוע איומים שונים לפני שהם קורים. כדי לעבוד כבודק בטחוני תצטרכו לשלוט בשפה האנגלית, כדי שתוכלו לתקשר עם הנוסעים השונים במדינה בה תעבדו.


עבודות בחו"ל – הדרכות טיולים

אם אתם אוהבים לטייל, אוהבים אנשים ואוהבים סביבת עבודה משתנה זו העבודה בשבילכם. בתור מדריכי טיולים תפקידכם הוא לדעת מידע חיוני על המידע בו אתם מטיילים, תאלצו להתאים את המידע לקבוצה אותה אתם מדריכים, לפי תחומי העניין שלהם, הגילאים, מאיזו מדינה הם באים, אם הם מקומיים, ודברים נוספים שיהיה עליכם להתייחס אליהם. דבר נוסף שעליכם להיות מוכנים אליו הוא שינוי היעד ושינוי התוכניות במקרים שונים. אם מזג האוויר מפתיע אתכם ופתאום יורד מבול שלא ציפיתם אליו ותכננתם יום בטבע, תאלצו לשנות את התוכנית. אם נתקעתם בפקק בדרך למוזיאון ואתם צריכים להגיע עד שעה מסוימת וכנראה תפספסו אותה, תאלצו לשנות את התוכנית. לכן, מדריך טיולים צריך להיות ספונטני ולהכיר את המדינות בהן הוא מדריך ברמה מאוד גבוהה. מתאים לאנשים שעברו קורס טיולים.


עבודות בחו"ל – הדרכה במחנות קיץ

מחנות הקיץ מזוהים בעיקר עם ארצות הברית, אך גם במקומות אחרים ברחבי העולם מחפשים עובדים רבים למחנות הקיץ. מתאים בעיקר עבור אנשים עם עבר בהדרכה, אם הדרכתם בקייטנה, בתנועת נוער כלשהי או אפילו אם שירתם בתפקיד הדרכה בצבא העבודה הזו מתאימה במיוחד בשבילכם. ברחבי הקהילות היהודיות השונות אפילו יחפשו מדריכים ישראלים במיוחד, ולעתים אף יבקשו שתלמדו את החניכים עברית.


בנוסף, ריכזנו לכם טיפים בבחירת עבודות בחו"ל

מקום- חשבו איזו מדינה עדיפה לכם. מבחינה כספית, מבחינה חווייתית, מזג אוויר, קרבה לישראל וכל מה שנלווה לזה. כמובן שגם בתוך המדינה יש העדפות בין עיר לכפר, לדוגמא.

סוג  העבודה- כדי ששהותכם בחו"ל תהיה גם תקופה חווייתית וכיפית ולא רק תקופה שתרוויחו בה כסף, בחרו בסוג העבודה שמתאים לכם, אם אתם אנשי מכירות, עובדי כפיים או אוהבים לעבוד עם ילדים. כך תוכלו גם להנות מהעבודה.

ויזה- אם יש לכם דרכון זר למדינה כלשהי יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל ויזת עבודה למדינה הזו. אם תעבדו דרך חברה מסודרת, החברה תדאג לכל הבירוקרטיות הנדרשות.

שפה- אם אתם יודעים שפה כלשהי בחרו במקום שהשפה הזו מדוברת בו. באירופה לדוגמא, לא תמיד המקומיים יודעים אנגלית אז יש עדיפות לעובדים שיודעים את השפות המקומיות. כמובן שניתן לעבוד במקום זר ללא ידיעת השפה, אך חשוב לקחת בחשבון יכול להיות קשה יותר להצליח בעבודה ללא ידיעת השפה.

תנאים- חשוב לבדוק מה התנאים המוצעים לכם בעבודה לפני שאתם מתחייבים לה. חשוב לבדוק מה כולל חוזה העבודה, מהם תנאי המגורים, מה ההבדלים בין יעדים שונים, מהן עלויות המחייה, מהי חוקיות ההעסקה. אם ברצונכם לעשות כמה שיותר כסף בתקופה של חודשיים, עליכם לחשוב כמה תהיו מוכנים לעבוד בשביל הכסף הזה. כמה שעות עבודה תדרשו לעבוד וכמה זמן חופשי יהיה לכם. 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
מסעדות כשרות בסידני

 Cafe Maccabeeכתובת: קפיטריה בתוך המוזיאון של סידני. Corner Darlinghurst and Burton Streets, Darlinghurstסוג האוכל: כריכים, פלאפל, ומנות אחרונות במחירים זולים.  Beaches kosher restaurantטלפון: 5544-9365כתובת: 11

קרא עוד »
התקשרו עכשיו