עבודה מועדפת במרכז

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת היא דרך מוצלחת לעבוד ולחסוך לא מעט כסף בזמן קצר יחסית ותוך קבלת ההטבות המגיעות עמה.

מגזין חיילים ומשתחררים של פורטל טרמינל מזמין אתכם לקבל מידע שימושי ומסודר, ייעוץ מקצועי, עצות וטיפים שיסייעו לכם רבות בתחילת דרכם ובהמשכה.

עבודה מועדפת במרכז ובכל חלקי הארץ. עבודה מועדפת במרכז

יש מי שחושבים שעבודה מועדפת או עבודה נדרשת היא עבודה ניתן למצוא רק במלונות באילת או בתחנות דלק ברחבי הארץ, זו כמובן טעות, ישנם כל מיני סוגים של עבודות מועדפות ואפשר גם למצוא עבודה מועדפת במרכז, בתל אביב, בירושלים, בצפון ולמעשה בכל אזור בארץ.

עבודות מועדפות – במה אפשר לעבוד?

מן הסתם לא כל עבודה נחשבת לעבודה מועדפת וקיימים תחומים וקריטריונים ברורים לעבודה מעין זו, אך בין האופציות ניתן למצוא – עבודה באתרי בנייה, בבתי מלאכה, במפעלי תעשייה או במוסכים, עבודה בענף החקלאות, בחוות לגידול בעלי חיים, בחממות או בבתי אריזה וכן עבודות קשורות בטיפול או בסיוע לאנשים עם מוגבלויות.

לכל תחום יש כמה תתי תחומים והאפשרויות הן רבות ומגוונות, כך שכל אחד שמעוניין לעבוד בעבודה מועדפת (לפחות חצי שנה) ולהיות זכאי מאוחר יותר לקבלת המענק יוכל למצוא עבודה שמתאימה לו, מידע נוסף על עבודות מועדפות נמצא בחוברת המוסד לביטוח לאומי וכן פה באתר.

אז אם נחוצה לכם אינפורמציה, בין אם על עבודה נדרשת או על זכויות והטבות המגיעות לחיילים משוחררים, על לימודים לאחר הצבא, על יעדי טיולים או עבודות בחו"ל, מגזין חיילים ומשתחררים הוקם למטרה זו בדיוק, לשירותכם ולשימושכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים,

קרא עוד »

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב נירים חמש. השגרירות הקנדית ממלאת תפקידים רבים וביניהם גם הנפקת אשרות לישראלים המעוניינים לבקר, ללמוד, לעבוד או להגר

קרא עוד »

מה ללמוד?

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים

קרא עוד »

אתרי חיפוש עבודה

הנחיתה חזרה אל חיק החיים האזרחיים טומנת בחובה משימות רבות כגון שיטוט אינסופי בתוך אתרי חיפוש עבודה שונים, איסוף מידע על השלמת בגרויות ומסלולי לימודים

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו