עבודה מועדפת במרכז

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת היא דרך מוצלחת לעבוד ולחסוך לא מעט כסף בזמן קצר יחסית ותוך קבלת ההטבות המגיעות עמה.

מגזין חיילים ומשתחררים של פורטל טרמינל מזמין אתכם לקבל מידע שימושי ומסודר, ייעוץ מקצועי, עצות וטיפים שיסייעו לכם רבות בתחילת דרכם ובהמשכה.

עבודה מועדפת במרכז ובכל חלקי הארץ. עבודה מועדפת במרכז

יש מי שחושבים שעבודה מועדפת או עבודה נדרשת היא עבודה ניתן למצוא רק במלונות באילת או בתחנות דלק ברחבי הארץ, זו כמובן טעות, ישנם כל מיני סוגים של עבודות מועדפות ואפשר גם למצוא עבודה מועדפת במרכז, בתל אביב, בירושלים, בצפון ולמעשה בכל אזור בארץ.

עבודות מועדפות – במה אפשר לעבוד?

מן הסתם לא כל עבודה נחשבת לעבודה מועדפת וקיימים תחומים וקריטריונים ברורים לעבודה מעין זו, אך בין האופציות ניתן למצוא – עבודה באתרי בנייה, בבתי מלאכה, במפעלי תעשייה או במוסכים, עבודה בענף החקלאות, בחוות לגידול בעלי חיים, בחממות או בבתי אריזה וכן עבודות קשורות בטיפול או בסיוע לאנשים עם מוגבלויות.

לכל תחום יש כמה תתי תחומים והאפשרויות הן רבות ומגוונות, כך שכל אחד שמעוניין לעבוד בעבודה מועדפת (לפחות חצי שנה) ולהיות זכאי מאוחר יותר לקבלת המענק יוכל למצוא עבודה שמתאימה לו, מידע נוסף על עבודות מועדפות נמצא בחוברת המוסד לביטוח לאומי וכן פה באתר.

אז אם נחוצה לכם אינפורמציה, בין אם על עבודה נדרשת או על זכויות והטבות המגיעות לחיילים משוחררים, על לימודים לאחר הצבא, על יעדי טיולים או עבודות בחו"ל, מגזין חיילים ומשתחררים הוקם למטרה זו בדיוק, לשירותכם ולשימושכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>