עבודה חוקית בארה"ב

תוכן עניינים

מחפשים עבודה חוקית בארה"ב? נמאס לכם להרוויח 7 אלף שקל בחודש אחרי שקרעתם את עצמכם?  בשביל להמחיש לכם מה אתם מפסידים כל דקה שאתם לא מתקשרים להיבחן לעבוד העגלות ריכזנו לפניכם את כל התנאים של עבודה חוקית בארה"ב בעגלות:

עבודה חוקית בארה"ב – שכר

ישראלים כמו ישראלים, בואו נתחיל לדבר ביזנס ואז ניגע ביתר הנושאים. כאשר חיילים משוחררים מתקשרים למצוא עבודות משתלמותמבחר עבודות בארה"ב לישראלים שיניבו להם שכר הולם, הם מוצאים את עצמם עובדים בעבודות פרך, שעות ארוכות, כל זה רק בשביל לממן את הטיול הגדול. בממוצע חיילים משוחררים עובדים כחצי שנה על מנת לממן את הטיול, בעוד שבעבודה בעגלות תוכלו לממן את הטיול בחודשיים וחצי, כן! חודשיים וחצי! הבדלי השכר בין עבודה בארץ לעגלות בחו"ל משמעותית, וככל שאתם רעבים יותר ככה תרוויחו יותר. ממוצע השכר בעבודה בעגלות הוא בערך 5,000 דולר עבור מתחילים, ככל שאתם מתקדמים יותר ככה תבינו איך אתם יכולים להרוויח יותר.

עבודה חוקית בארה"ב – תנאים

עוד הכרח חשוב שיקדם אתכם לבחירה שלכם הוא התנאים בהם אתם נמצאים בשהות שלכם בארה"ב. אז נתחיל מכך שברגע שאתם נוחתים כבר יחכה לכם רכב חברה עם מלווה צמוד שיוביל אתכם למגורים, יהיה לצידכם לאורך הימים הראשונים שלכם בעבודה, ויהיה אוזן קשבת לכל דבר שעולה בראשכם, האמא והאבא שלכם לחודשים הקרובים. תנאי העבודה נוחים, מדובר על מוצרים קוסמטיים שעליכם למכור, אתם נמצאים כמובן במקום מקורה, בקניון קרוב לאזור מגוריכם. היתרון בעבודה בעגלות הוא שאתם אחראים לשכר שלכם, ככל שתשקיעו יותר מאמץ ככה הסיכויים שלכם להרוויח יותר כסף גדלים.

עבודה חוקית בארה"ב – מגורים

אז לא, אתם לא תיכנסו לבית מתפורר בתנאים של סטודנטים בארץ, עם כל הכבוד. הוויב של עבודה בעגלות הוא שונה ממה שאתםעבודה חוקית בארצות הברית מכירים בארץ, מבחינתו ככל שאתם ישנים יותר טוב ככה אתם עובדים יותר טוב. בחלק מהמגורים אפילו תחכה לכם בריכה בחצר, אתם תתגוררו עם עוד שותפים ישראלים שעובדים בעגלות, הם המשפחה שלכם לתקופה הקרובה. אין לכם שום התחייבות מבחינת תקופת הזמן שאתם נשארים, אם קשה לכם מסיבה כזו או אחרת תוכלו לפנות לאחראי והוא ינסה לפתור לכם את כל הבעיות, אם גם זה לא יעזור אתם יכולים לחזור הביתה. עובד שנשאר בכוח אף פעם לא יגיע לתוצאות טובות.

עבודה חוקית בארה"ב – חבר'ה צעירים

השארנו את הטוב לסוף, אחד היתרונות הגדולים שיש בעבודה בעגלות הוא החברים שמקיפים אתכם כל היום. מי ששירת בבסיס סגור יודע שחברים כאלה נשארים לכל החיים, גם כאן בעגלות. אתם מוקפים חברים צעירים, יש לכם זמן פנוי בערבים, יש לכם ימי חופש ויום שבתון אשר רכב החברה עומד לרשותכם, תוכלו לנסוע לטייל ברחבי העיר, תוכלו להרחיק למסלולים ונופים מרהיבים, תוכלו לצאת למסיבות ולהכיר תרבות שונה ממה שאנו מכירים בארץ. אין אף היררכיה, כולם נמצאים בשביל כולם, אם למישהו לא הולך בעבודה תמיד יהיה מי שיסייע לכם, מי שיסביר לכם איך לעשות את זה נכון יותר. בהתחלה יכול להיות לכם קשה טיפה, אבל לאט לאט אתם תבינו עד כמה פשוט להרוויח כסף ובגדול. ולא, אנחנו לא מחפשים אנשי מכירות דגולים, אנו מחפשים אנשים טובים שרוצים להרוויח כסף טוב.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה בניו יורק

רוצים לשבת את החלום האמריקאי ואת החלום הישראלי ביחד? עבודה בניו יורק תעשה את העבודה. אתם בוודאי חושבים איזו הכשרה צריך בשביל לעבוד בניו יורק,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו