עבודה ביוון

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה ביוון

יש לא מעט צעירים ישראלים, שמשתחררים מהצבא ומרגישים צורך עז לצאת לעבוד בחו"ל בכדי לחסוך סכום כסף גדול, שאיתו יוכלו להתחיל את חייהם הבוגרים ברגל ימין. אבל יש גם לא מעט צעירים ישראלים, שממש לא אוהבים מדינות מערביות כמו ארה"ב, מדינות אירופה או אפילו קנדה. עד כמה לא אוהבים? מוכנים לוותר על הרעיון של עבודה בחו"ל בכדי לא להיות באותן מדינות. אם גם אתם נמנים על האנשים האלה, יש לכם את האפשרות לעבוד ממש פה באגן הים התיכון, קרוב לבית, בתרבות דומה עם אקלים דומה ועם חוויה ים תיכונית אותנטית שלא תשכחו לעולם. על האופציה של עבודה ביוון, מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת טרמינל עבודה בחול.

עבודה ביוון

עבודה בחו"ל – שני הפרמטרים החשובים שצריך לבחון

לפני שאתם עולים למטוס בדרככם למקום עבודה ביוון או בכל מדינה אחרת, ישנם שני פרמטרים שעל בסיסם עליכם לקבל את ההחלטה לגבי המדינה בה תעבדו וסוג העבודה בה תעבדו. הפרמטר הראשון הוא מן הסתם סכום הכסף שאתם רוצים לחסוך. הרעיון הוא שביציאה לעבודה בחו"ל, אתם בוחרים לעבוד במדינה שבה השכר אותו תוכלו להרוויח כצעירים לא מקצועיים, הוא גבוה יותר מזה שתוכלו להרוויח כחיילים משוחררים כאן בישראל. הפרמטר השני הוא המידה בה תרצו ליהנות גם מחיי פנאי, בילוי וטיול במדינה אליה אתם נוסעים לעבוד. שני הפרמטרים הללו הם הסיבה שישראלים רבים בוחרים לעבוד בארה"ב, שמציעה את השילוב הטוב ביותר של שכר גבוה ואינספור אפשרויות תיירותיות ואפשרויות בילוי. אבל לא כולם מתחברים לבחירה הזאת, כל אחד מסיבותיו הוא. אחת האפשרויות שרבים כלל אינם מודעים לה, היא הבחירה של עבודה ביוון ובשורות הבאות נספר לכם עליה מעט יותר ממה שאתם יודעים כעת.

עבודה ביוון – במה אפשר לעבוד שם?

יוון היא מדינה מפותחת, שותפה באיחוד האירופי ונהנית מתרבות כלכלית מתקדמת למדי. יחד עם זאת, אי אפשר לומר שרמת העושר של יוון דומה לזו של צרפת או גרמניה ואפילו לא לזו של ישראל. השאלה הראשונה שצפה לראש למשמע דברים אלה היא האם אפשר בכלל להרוויח ביוון סכומי כסף שמצדיקים את כל הרעיון של עבודה בחו"ל והתשובה היא כמובן כן. עבודה ביוון היא בעיקרה עבודה סביב היתרון היחסי של יוון ביחס למדינות אחרות – היתרון התיירותי. יוון היא יעד תיירותי בין הגדולים והחשובים בעולם ואליה מגיעים בכל שנה עשרות מיליוני תיירים מכל רחבי העולם. בהתאם לכך, העבודה השכיחה ביותר ביוון עבור ישראלים היא עבודת מכירות בעגלות באתרי תיירות בכל רחבי יוון. עגלות מכירה הן למעשה דוכני מכירה שבהם מוכרים מוצרים שונים כמו מוצרי קוסמטיקה, אקססוריז, אופנה ומובייל, לצד מוצרים נוספים מסוגים שונים.

בדוכנים אלה מבוצעת מכירה ברמות מחירים גבוהות למדי, כפי שנהוג באזורי תיירות ועובדה זו לכשעצמה מנתקת אתכם למעשה מהכלכלה המקומית ומרמת השכר הנהוגה בה. כאנשי מכירות שעובדים בעגלת מכירת קוסמטיקה למשל, אתם נהנים מעמלות גבוהות על סכומי כסף גבוהים שאתם מכניסים במכירת המוצרים לתיירים. בשורה התחתונה, אם היה לכם חשש לגבי עבודה ביוון בהקשר של רמת הרווח שתוכלו לייצר שם, אתם יכולים להיות לגמרי רגועים – בעבודה בדוכני מכירה ביוון, יש לכם אפשרות להרוויח הרבה מאוד כסף ובלבד שתהיו אקטיביים ותעשו את מה שנדרש בכדי לייצר כמה שיותר מכירות וכמה שיותר עמלות מכירה עבורכם.

וזה לא רק כסף

הבחירה באופציה של יוון היא לבטח לא בחירה שנובעת משיקולי הכנסות בלבד. יוון היא מדינה ים תיכונית קלאסית, בעלת אופי שקוסם לישראלים רבים וגם קרוב מאוד למנטאליות הישראלית במובנים רבים. ישראלים אלה מוצאים את יוון כמקום אטרקטיבי לשהות ארוכה, ליצירת חיבורים עם התושבים המקומיים וכמובן להיכרות עם עוד שלל תרבויות של תיירים המגיעים מכל רחבי העולם. עבודה ביוון מציעה לכם שילוב נהדר, גם של הכנסות גבוהות וגם של חיי תרבות, פנאי ונופש שעבור רבים נחשבים לחלומיים.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על האופציה של עבודה ביוון ובמדינות נוספות באגן הים התיכון וכמובן בארה"ב, אירופה, אוסטרליה ובמדינות אחרות ברחבי העולם, חברת טרמינל עבודה בחול היא הכתובת עבורכם ותסייע לכם להסדיר את מקום העבודה מא' ועד ת'.

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>