עבודה בחו"ל לצעירים

תוכן עניינים

 

השתחררתם מהצבא? אתם סטודנטים בחופשת סמסטר? חולמים לעבוד בחו"ל ולהרוויח כסף? יש מגוון עבודות בחו"ל צעירים, עבודות שלא דורשות ניסיון תעסוקתי ותוכלו לעבוד בהן לתקופה זמנית.

חברתנו ריכזה עבורכם מגוון עבודות בחו"ל לצעירים, בהן תוכלו לראות עולם ולהרוויח כסף.

 

עבודה בחו"ל לצעירים – עבודה במכירות

עבודה במכירות בכלל ועבודה בעגלות בפרט היא העבודה הנפוצה ביותר בקרב הישראלים והיא מזוהה בעיקר עם הצעירים. כדי לעבוד בעגלות, הדבר העיקרי שתצטרכו הוא רצון להצליח ונכונות לעבודה. אין צורך בניסיון תעסוקתי לעבודה בעגלות. העגלות ממוקמות בקניונים לרוב, וכל עגלה מוכרת מוצר שונה. לרוב המוצרים יהיו מוצרי קוסמטיקה שונים או תכשירי שיער. לפני שתגיעו לעבוד, החברה שתעסיק אתכם תעביר אתכם הכשרה מתאימה, בה תלמדו על המוצר אותו אתם מוכרים. בעבודת מכירות המשכורת תהיה על עמלה, אז ככל שתדעו יותר על המוצר שלכם תוכלו למכור יותר וכך גם להרוויח יותר. כמובן שתצטרכו גם כריזמה ויכולת למשוך כמה שיותר אנשים לקנות את המוצר אותו אתם מוכרים. בתקופות החזקות אפשר להרוויח כסף רב. בתקופות אלה, תקופת הקיץ וחג המולד, מחפשים עובדים רבים והמכירות רבות מאוד.

עבודה נוספת במכירות שהיא לא בעגלות, היא מכירת ציורי שמן. נפוץ בעיקר באירופה. עבודת מכירות שמתבצעת מדלת לדלת. גם בעבודה זו לא דרוש ניסיון תעסוקתי. מתאים לאנשים שפחות אוהבים לעמוד בקניון כל היום, ואוהבים ליצור קשר אישי יותר עם הלקוח.

 

עבודה בחו"ל לצעירים


עבודה בחו"ל לצעירים – אבטחה

מתאים לחיילים ששירתו ביחידות קרביות ועברו הכשרה קרבית. דרושים עובדי בטחון רבים ברחבי העולם, ולישראלים שעברו הכשרה קרבית יש ביקוש רב בעבודות אלה. עבודה עם שכר גבוה ומתגמל, עבודה מרתקת, מאתגרת, עם אפשרות לטייל במדינות שונות בעולם. ישנם שני סוגים עיקריים של אבטחה. הסוג הראשון הוא אבטחה בשגרירויות השונות ברחבי העולם. הסוג השני הוא אבטחת אישים, כלומר, עבודה כשומר ראש. בעבודה זו תאלצו לאבטח אנשי ממשל בכירים ולהגן עליהם מפני איומים שונים שהמרכזי בהם הוא איום הטרור.


עבודה בחו"ל לצעירים – שדות תעופה בחו"ל

במסגרת עבודות האבטחה, עבודה כבודקים בטחוניים בשדות תעופה ברחבי העולם. שדות תעופה רבים בחו"ל מחפשים בודקים בטחוניים רבים. בתפקיד הבודק הבטחוני בעצם תהיו אחראיים על בטחון נוסעי המטוס, תאלצו לבדוק את הכבודה של נוסעי המטוס ברגע שהם מגיעים לשדה התעופה, לשים לב לדברים לא שגרתיים, לזהות איומים ולמנוע נזק מבעוד מועד.


עבודה בחו"ל לצעירים – מלונאות בחו"ל

עבודה במלונות השונים ברחבי העולם היא עבודת תיירות נפוצה מאוד בחו"ל. סוגי התפקידים שאליהם דרושים בחו"ל עובדים במלון הם מגוונים מאוד. ריכזנו עבורכם את עיקר התפקידים להם דרושים עובדים במלונות.

פקיד קבלה- עבודה במשמרות, כולל לילות. בעבודה זו תהיו הפנים של בית המלון. כפקידי קבלה תבצעו צ'ק אין וצ'ק אאוט לאורחים במלון, תתנו שירות פרונטלי לכל בעיותיהם ובקשותיהם של אורחי המלון בכל שעה. לרוב פקידי הקבלה גם יתנו שירות טלפוני עבור האורחים השוהים במלון, האורחים העתידיים שמתקשרים על מנת לשריין מקום בבית המלון, או על מנת לבטל הזמנה. תפקיד שדורש תודעת שירות ברמה גבוהה, ייצוגיות, אחריות, רצינות, אדיבות וסבלנות רבה.

מלצרים/ עובדים בחדר אוכל- חדר האוכל בבית מלון דורש עובדים רבים. בחלק מהמלונות יש מלצרים שמגישים את האוכל לשולחנות האורחים. במלונות בהם אין מלצרים תמיד יש עובדי חדר אוכל, שתפקידם הוא להגיש את האוכל לצלחות, להיות בקיאים באוכל המוגש ולסדר את חדר האוכל.

עובדי מטבח- אם אתם טבחים ואוהבים את עולם המטבח, אתם מוזמנים לעבוד בבתי מלון רבים בתור טבחים. תוכלו לצבור ניסיון רב בעולם המטבח ולעבוד בעבודה שאתם אוהבים.

ברמנים- כמעט בכל מלון ברחבי העולם, יש בר שפתוח מרבית היום ולעתים אפילו 24/7. לשם כך דרושים ברמנים. הברמן צריך להיות בקיא בסוגי האלכוהול השונים המוגשים בבר, צריך לדעת כיצד למזוג אלכוהול, והכנת קוקטיילים שונים. לרוב ידרשו עובד שעבר קורס ברמנים.

מציל בבריכה- הבריכה פעילה במיוחד בתקופת הקיץ ולכן מחפשים מצילים רבים בתקופות אלה. עבודה במשמרות עם יכולת לעבוד שעות נוספות וסופי שבוע. עבודה עם אפשרות להרוויח הרבה כסף. מתאים עבור אנשים שעברו קורס מצילים.

בל בוי (נער שירות)- עבודה פיזית. כנערי שירות תצטרכו לסחוב את מזוודות האורחים לחדר שלהם ברגע שהם הגיעו למלון וכשהם עוזבים את המלון להחזיר את המזוודות ללובי. כך בעצם תדאגו שהם לא יתאמצו לרגע, ותעניקו להם חווית אירוח נעימה ואיכותית. בדרך כלל תקבלו טיפים.


עבודה בחו"ל לצעירים- הדרכה

הדרכה במחנות הקיץ ברחבי העולם, מתאים למי שמחפש חוויה משמעותית ואוהב התעסקות עם ילדים. בארצות הברית בעיקר, ובמקומות רבים בעולם, דרושים עובדים רבים שיעבדו כמדריכים בתקופת הקיץ. בקרב הקהילות היהודיות דרושים עובדים ישראלים במיוחד, כדי שיוכלו ללמד עברית, ולהעניק ערך מוסף לחניכים. עדיפות לבעלי רקע בהדרכה בקייטנות, תנועות נוער או בצבא. אפשרות להרוויח כסף ולחוות חוויה משמעותית כאחד.


עבודה בחו"ל לצעירים- טיפול בילדים

בעיקר עבור נשים, עבודה כנני או אופר, או בעברית- אומנת. בקהילות היהודיות ברחבי העולם, דרושות בעיקר מטפלות ילדים יהודיות ישראליות. לעתים, חברי קהילה רבים אפילו ירצו שתלמדו את ילדיהם עברית. בעבודה זו בדרך כלל תקבלו מגורים, דבר שיוזיל את עלויות המחייה וכך תוכלו לחסוך את מרבית הכסף שתרוויחו.


עבודה בחו"ל לצעירים – הדרכת טיולים בחו"ל

עבודת תיירות בחו"ל שמתאימה לאנשים שאוהבים לטייל ואוהבים סביבת עבודת משתנה, בהדרכת טיולים תצטרכו להיות ספונטניים ולדעת לשנות תוכניות. עבודה זו מצריכה אנשים שיכולים להתחבר לאנשים חדשים בקלות. כחלק מהתפקיד תצטרכו לדעת כמה שיותר פרטים על המקומות בהם אתם מטיילים, והתאמת המידע לקבוצה. תצטרכו לתת מענה עבור כל בעיה ובקשה שצצה בקבוצה שלכם. לרוב ידרשו מדריכים שעברו קורס בהדרכת טיולים.


עבודה בחו"ל לצעירים – חקלאות

במדינות רבות דרושים עובדים לחוות אקולוגיות, שדות חקלאיים, או קטיפים שונים. עבודה שמצריכה יכולת פיזית ונכונות לעבודה קשה.


עבודה בחו"ל לצעירים – הובלת בתים

עבודה פיזית. במקומות רבים בחו"ל דרושים עובדים עם יכולת לעבודה פיזית. עבודה זמנית עם יכולת להרוויח הרבה כסף.


עבודה בחו"ל לצעירים – מנעולנות

דרושים בחו"ל עובדים רבים עבור עבודה בפריצת מנעולים.


עבודה בחו"ל לצעירים – טבחים למסעדות

מגוון מסעדות ברחבי כל העולם מחפשות טבחים צעירים וחדשים. לכל מדינה יש את האוכל שלה, את ההבדלים הקטנים בהכנת אוכל עולמי, ודרך עבודה במסעדה בחו"ל תוכלו לצבור ניסיון רב.


עבודה בחו"ל לצעירים – קונדיטורים

אוהבים לאפות? יודעים להתעסק עם שוקולד? אוהבים לנפח סוכר ולהכין קרמים, פודינג ומרנג? חולמים ללמוד את הסודות של המאפים הצרפתיים ולעבוד בצרפת? זה במיוחד בשבילכם. תחום הקונדיטוריה צובר תאוצה רבה ודרושים קונדיטורים רבים למאפיות רבות ברחבי העולם. כמובן שכיום לא רק מאפיות צריכות קונדיטורים, וגם במסעדות, בתי מלון וכל מקום שמתעסק עם אוכל מעסיק או קונה מאפים מקונדיטורים. זו הזדמנות מעולה להתמקצע ולצבור ניסיון במקצוע הקונדיטוריה.

עבודה בחו"ל לצעירים – לימוד אנגלית במדינות עולם שלישי

עבודה שמיועדת למי שמחפש חוויה משמעותית יותר ושולט בשפה האנגלית ברמה גבוהה. במדינות עולם שלישי רבות מחפשים מורים מערביים במיוחד כדי ללמד את השפה האנגלית בגני ילדים, בבתי הספר ולפעמים אף באוניברסיטאות. כמובן שהכל תלוי ברמת השליטה שלכם בשפה האנגלית וברצון שלכם. ביפן, אפילו קיימת תוכנית מיוחדת עבור מערביים שרוצים ללמד אנגלית. בתוכנית תעברו למדינה לשנה ותלמדו במקומות שונים את השפה האנגלית עבור מלגה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה באפריקה

  עבודה באפריקה היא אולי לא נשמעת כמו הצעד הכי אטרקטיבי בעולם. אבל כל זה נכון רק ממבט ראשון. עבודה באפריקה היא ההזדמנות שלך להרוויח

קרא עוד »
התקשרו עכשיו